Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Підслухано UA Cosplay
Додано 14 лип 2024

Підслухано UA Cosplay

@UA_Cosplay
Кількість підписників: 3 147
Фото: 1,870
Відео: 71
Посилання: 142
Опис:
Запрошуй друзів та залишай повідомлення тут: @messages_uacosplay
Джерело

Підслухано UA Cosplay | Привіт подслушка, любі косплеер та усі хто нам допомогає.Відгук на Рок...

Логотип телеграм спільноти - Підслухано UA Cosplay Підслухано UA Cosplay @UA_Cosplay
736 Охват/переглядів 2024-08-15 19:47 Повідомлення №2485
Привіт подслушка, любі косплеер та усі хто нам допомогає.Відгук на Рокару Фест у Полтаві від учасника:По Порше єдине що я можу написати я поржала с коментаря про рокару що був вище. А далі аргументи що до написаного в тому пості:"Під час повітряної тривоги програму не прикривали"Так, це правда, але усім було озвучено не один раз де знаходиться укриття й ви могли пройти до нього."По друге жодного вказівника хочаб щось. В них типу кафе, майстер-клас. Але як його знайти?"1. Вказівки були2. Більше 15 волонтерів3. Організатори ходили завжди поруч з волонтерами (а це 6 людей)Й у висновку - багато де можна що знайти"По трете перебивки ведучих"Вкусовщина, але усіх кого я знаю це сподобалося, бо це можливість "перепочити" від виступів. Це не можна записати ні в "-" ні в "+""Четверте..., господи, ви як взагалі вибирали людей для виступу? ... Співаки що співати не вміють та тупо зависають?"Єдине що хочу сказати: усі співаки лапки, ви молодці що стояли на цій сцені. Що до коментаря: ну, я хочу побачити тебе на сцені у новій сфері в який ти знаходишся меньше 4 місяців а ще й виділяй час на сон, їжу, роботу, та інше."Ярмарок шикарний"Не була на ярмарку тому можу сказати що порівняно з минулим роком магазинчиків було й справді більше"Окреме питання до магазину трусів (?)"А труси чим вже не влаштували? "Окремо виділю глядачи Полтави.. ви такі сухі"Як виступаюча можу тільки сказати - ні, взагалі ні, підтримка була бомбична на усіх виступах! Дякую усім глядачам та виступаючих що підтримували інших!А тепер перейдемо до того що я хочу виділити як виступаюча:Гримерки: по одному великому здеркалу, так, мало, але більшість це розуміла прийшла або накрашена бо з своїми дзеркалами. 4 великі гримерки й на кожній написано хто в ній знаходиться.Звук та світло: порівняно з минулим роком - ідеально. Без порівняння - все одно ідеально. На прогоні були проблеми які виправлялася одразу, а під час виступу - взагалі ідеально.Відношення волонтерів та організаторів до учасників: швидка допомога з усім що треба. Про що вже казати коли косплеерка втратила свідомість між 1 та 2 актом та її реанімували, ношатирь, вода, одразу погнали одного з волонтерів в кафе на другому поверсі за чаєм та солодким. Також їй допогали інші учасники конкурсної програми. Ще й бачила як її перепитували чи все добре після закінчення фестивалю причому не одноразово.Репетиції: прогон був за день 4 з половиною години, та в день 2 години до початку програмами, в зал звісно глядачів під час репетиції не пускали, на вході стояв волонтер.У залі працював кондіциотер й там було можливо нормально знаходитися. Так, були мінуси, не вистачало розеток у гримерці наприклад, але це не проблема організації, а залу.Один раз була проблема комунікації між волонтерами під час пошуку реквізиту для однієї виступаючої.Більше прямо зараз не згадаю. Фестиваль залишив приємні спогади особисто для мене) дякую що прочли ❤️ усім вдачних виступів ❤️#підслухано_відгук