Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Підслухано UA Cosplay
Додано 14 лип 2024

Підслухано UA Cosplay

@UA_Cosplay
Кількість підписників: 3 147
Фото: 1,870
Відео: 71
Посилання: 142
Опис:
Запрошуй друзів та залишай повідомлення тут: @messages_uacosplay

👥 Кількість підписників

3 147
Середній/День:: -2
Середній/Тиждень:: -3
Середній/Місяць:: -4

📊 Кількість повідомлень на день

0
Останній день: 0
Середнє за тиждень: 0
Середнє за день: 0

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 7,750 25-01-25 11:01
Доброго дня пані та панове. Питання може і дивне, але все ж таки мене воно хвилює.На скільки то зрада робити косплей на Бакуґан, якщо там є згадування моцкви та росіян? 🤔Одна з відчайдушних бойців (Еліс) виявляється онука моцковського научного дослідника.І от наче аніме то японське, студія японська, іграшки випускались за підтримкою SEGA, да і в цілому в серіалі згадується дуже багато інших країн та міст і прям великого акценту на те, що серед персонажів є росня (як в тому ж Юрі на льду) немає. І от все одно купа сумнівів через це, бо навіть просто присутність росні в аніме викликає відразу. Розумію, що зовсім себе від згадок болот відгородити не вийде як би того не хотілось, тож заспокойте мою тривожну душу. Зрада, чи все ж таки ні? Бо наприклад якщо робити ту ж Японію з Хеталії, то це не сприймається так само погано як косплей на вищезгаданого Юрі, хоча і там і там росія згадується. Навіть не просто згадується, а показана на весь екран. Поділіться своїми думками. То вже я бачу зраду скрізь та всюди, чи то дійсно так собі ідея і краще залишити фандом мертвим та не чіпати? П.с. Як що шо косплей хочеця навіть не на головних героїв, а на інопланетян з другого сезону.#підслухано_питання
👁 10,500 25-01-24 15:55
Доброї пори днини. Будь ласка анонімно.Я хочу займатися косплеєм. Не просто косплей, а великі крафти. В мене повністю продумано план роботи, але все впирається в два моменти: гроші і час. Початок надзвичайно звичайний, чи не так, шановне панство?Однак останнім часом виникла ще одна проблема. Крисине царство серед українського ком'юніті. Я не посоромлюся так сказати, дійсно крисине царство. Всюди шукати зраду, шукати брудну білизну, будь яку промашку... Вам самим не набридло?Я не боюся, що мені будуть щось казати за те що я веду свій ТГ болотяною, чи товаришую з кимось не тим. Я все своє свідоме життя (всі 22 роки) розмовляю українською. Тут я не хвилююся ні про що...Але я не хочу ставати частиною цього. Я хочу робити косплеї не тільки для себе, хочу виступати. Хочу поширювати серед інших людей.Я знаю багато що, тому що маю друзів які давно займаються косплеєм. І зараз моє бажання долучитися до на перший погляд прекрасного ком'юніті все менше і менше.До чого це все?Я просто хочу подякувати.Дякую вам всім, що відбиває те бажання займатися чимось новим в інших. З вашим крисиним царством не дивно що рідко чути про нових косплеєрів.Гарного вам буття З любов'ю та, хто сумнівається в тому про що мріяла пів життя#підслухано_питання
👁 2,000 25-01-23 16:00
Діти, утихомиртесь!Скільки можна зациклюватися на тому, хто яку мову використовує, кого там лайкає чи на кого підписаний? Ви не замислюєтесь, що робите? Замість того, щоб дбати про якість контенту, творчість і підтримку тих, хто вже активно поширює український контент, ви шукаєте в кожному слові «зраду».Чи не задовбали ці безкінечні пошуки “русні” в кожному куточку? Не думайте, що робите велике добро, коли влаштовуєте з цього масштабний скандал. Залиште людей у спокої й займіться чимось корисним, а не творіть хаос!Всі в Україні чудово розуміють важливість української мови під час війни та її поширення, особливо коли ти публічна особа, і вже вистачило мільйона подібних постів, щоб всі це усвідомили. Ті, хто досі веде соцмережі російською або поширює російський контент, вже зробили свій вибір і обізнані про наслідки. Ви нічого не зможете з цим зробити, а тільки робите гірше.Коли ви зрозумієте, що є важливіші речі, ніж виривати з контексту чужі лайки чи підписки? Замість того, щоб витрачати час на це, ви могли б підтримати людей що вже зробили крок до усвідомлення!І та ситуація, декілька постів тому, з лайком на повідомлення росіянки — це просто смішно! Ви дійсно готові боротися з кожним лайком?Якщо вас хвилює, що таких людей беруть в жюри чи дозволяють брати участь у фестивалях — спочатку пишіть це особисто адміністраторам фестивалю, а не розганяйте з цього скандали в публічному просторі. Якщо хочете підтримувати Україну — підтримуйте творчих людей, людей що вже поширюють українське, а не шукайте ворогів у кожному кутку! Всі мають право на особисте життя та свої переконання.Вже реально набридло і викликає відразу читати ці однакові пости кожного дня.Дякую за розуміння.#підслухано_питання
👁 3,000 25-01-14 10:04
Вітаю підслушко Останнім часом супер багато постів про несвідомих українців, які продовжують вживати роснявий контент і ще й робити на це косплеї. Давайте чесно: пояснення, срачі в підслушці, конфлікти й хейт-коментарі для таких людей = пусте місце. 🤡Тому в мене є конкретна пропозиція до організаторів фестивалів:У правилах фестивалю вказати чорним по білому: «Якщо ви відвідуєте фестиваль у образі/косплеї чи маєте щось, що пов'язано з російським продуктом, організатори мають право прогнати вас з фестивалю без повернення коштів за білет і без права повернутись назад на фестиваль».Переваги такого підходу:Чіткість правил. Купуючи квиток, кожен відвідувач автоматично погоджується з умовами, навіть якщо не прочитав їх. Це стандартна практика.Попередження порушень. Наявність такого пункту в правилах інформує учасників заздалегідь, знімаючи питання про «несподіваність» санкцій.Юридична підтримка. У разі конфліктів чи залучення поліції, організатори зможуть посилатися на офіційно затверджені правила фестивалю.Що це дає? Якщо таких «косплеєрів», які досі живуть у російській інформаційній бульбашці, пару раз випровадять із фесту, може вже щось почне доходити.Давайте разом формувати спільноту, в якій пануватиме підтримка рідного, а не ворожого!Маю надію, що орги звернуть на це увагу і візьмуть як ідею🙏🏻
👁 1,700 24-11-03 10:18
Хотілося б поділитися враженнями про те, як організація KAITEKI cosplay party в Одесі вплинула на виступ учасників дефіле косплеїв.На заході двоє косплеєрок представляли персонажів із гри Needy Streamer у приголомшливих костюмах з детальним крафтом. На жаль, через деякі організаційні моменти їхній виступ не пройшов гладко.Як видно з відео, на початку дефіле ведучий залишив мікрофон на сцені, що створило певні незручності для учасників, враховуючи розмір та об’єм їхніх костюмів. Крім того, за словами самих косплеєрок, виникли технічні складнощі з відтворенням відео, які могли бути пов'язані з обмеженнями обладнання. Це стало несподіванкою для учасників і, можливо, можна було уникнути подібних проблем, якби тести обладнання провели заздалегідь.Окремий інцидент стався приблизно на 00:53 у відео, коли елемент костюма зачепився за залишений мікрофон, що призвело до поломки одного з кабелів, відповідального за підсвітку костюма. Це прикрий випадок, і ми співчуваємо учасникам, які так багато часу та зусиль вклали у підготовку.Сподіваємося, що організатори врахують цей досвід та вибачаться перед косплеєрами за поломаний крафт, фон та зіпсоване дефіле :(#підслухано_відгук
👁 2,700 24-10-01 11:20
Хочу звернутись до комʼюніті УКРАЇНСЬКИХ косплеєрів, яке виїхало за кордон (до них, адже по більшій частині саме вони мають за собою такий грішок) Шо по каналам? Вести їх мовою окупантів нормально? Я розумію, що виїхавши за кордон, ви вцілому не бачите великої потреби дізнаватись що ж там відбувається на Батьківщині, і робите те, що вам зручно. Звикли спілкуватись руснявою - ну і похуй буду далі нею спілкуватись і забʼю хуй на те, що ми всі дружно разом повинні відмовлятись від будь-чого руснявого, адже тільки так ми зможемо досягти хоч якоїсь незалежності. І це я вже мовчу про репости зборів і просто будь-якої інформації повʼязаної з війною. Мовчу і про косплеї по гашні і хср, які, як вже сто разів було сказано, мають свої русняві сервера і стабільна розкрутка цих фанхат продовжує вкладати свою частку грошей в ракети, які прилітають нам по лікарням і тп.Також хочу підняти питання спілкування і знімання спільного контенту багатьма нашими косплеєрами з такими особами як пурлолі і дем (перша відкрито срала Україну, інша ж жартувала про хохлів👍👍) дуже лицемірно з боку деяких осіб підтримувати україну і підтримувати їх, так би мовити, одною дупою на двох стільцях:)Ви НЕ МАЄТЕ права називати себе українцями, бо забивання величезного хуя на події які відбуваються зараз у вас в країні, повне ігнорування усіх смертей і жодної підтримки з вашого боку дорівнює зраді.#підслухано_питання
👁 736 24-08-15 19:47
Привіт подслушка, любі косплеер та усі хто нам допомогає.Відгук на Рокару Фест у Полтаві від учасника:По Порше єдине що я можу написати я поржала с коментаря про рокару що був вище. А далі аргументи що до написаного в тому пості:"Під час повітряної тривоги програму не прикривали"Так, це правда, але усім було озвучено не один раз де знаходиться укриття й ви могли пройти до нього."По друге жодного вказівника хочаб щось. В них типу кафе, майстер-клас. Але як його знайти?"1. Вказівки були2. Більше 15 волонтерів3. Організатори ходили завжди поруч з волонтерами (а це 6 людей)Й у висновку - багато де можна що знайти"По трете перебивки ведучих"Вкусовщина, але усіх кого я знаю це сподобалося, бо це можливість "перепочити" від виступів. Це не можна записати ні в "-" ні в "+""Четверте..., господи, ви як взагалі вибирали людей для виступу? ... Співаки що співати не вміють та тупо зависають?"Єдине що хочу сказати: усі співаки лапки, ви молодці що стояли на цій сцені. Що до коментаря: ну, я хочу побачити тебе на сцені у новій сфері в який ти знаходишся меньше 4 місяців а ще й виділяй час на сон, їжу, роботу, та інше."Ярмарок шикарний"Не була на ярмарку тому можу сказати що порівняно з минулим роком магазинчиків було й справді більше"Окреме питання до магазину трусів (?)"А труси чим вже не влаштували? "Окремо виділю глядачи Полтави.. ви такі сухі"Як виступаюча можу тільки сказати - ні, взагалі ні, підтримка була бомбична на усіх виступах! Дякую усім глядачам та виступаючих що підтримували інших!А тепер перейдемо до того що я хочу виділити як виступаюча:Гримерки: по одному великому здеркалу, так, мало, але більшість це розуміла прийшла або накрашена бо з своїми дзеркалами. 4 великі гримерки й на кожній написано хто в ній знаходиться.Звук та світло: порівняно з минулим роком - ідеально. Без порівняння - все одно ідеально. На прогоні були проблеми які виправлялася одразу, а під час виступу - взагалі ідеально.Відношення волонтерів та організаторів до учасників: швидка допомога з усім що треба. Про що вже казати коли косплеерка втратила свідомість між 1 та 2 актом та її реанімували, ношатирь, вода, одразу погнали одного з волонтерів в кафе на другому поверсі за чаєм та солодким. Також їй допогали інші учасники конкурсної програми. Ще й бачила як її перепитували чи все добре після закінчення фестивалю причому не одноразово.Репетиції: прогон був за день 4 з половиною години, та в день 2 години до початку програмами, в зал звісно глядачів під час репетиції не пускали, на вході стояв волонтер.У залі працював кондіциотер й там було можливо нормально знаходитися. Так, були мінуси, не вистачало розеток у гримерці наприклад, але це не проблема організації, а залу.Один раз була проблема комунікації між волонтерами під час пошуку реквізиту для однієї виступаючої.Більше прямо зараз не згадаю. Фестиваль залишив приємні спогади особисто для мене) дякую що прочли ❤️ усім вдачних виступів ❤️#підслухано_відгук