Джерело
Підслухано UA Cosplay | Доброго дня пані та панове. Питання може і дивне, але все ж таки мене ...
7 750 Охват/переглядів
2025-01-25 11:01
Повідомлення №3073
Доброго дня пані та панове. Питання може і дивне, але все ж таки мене воно хвилює.На скільки то зрада робити косплей на Бакуґан, якщо там є згадування моцкви та росіян? 🤔Одна з відчайдушних бойців (Еліс) виявляється онука моцковського научного дослідника.І от наче аніме то японське, студія японська, іграшки випускались за підтримкою SEGA, да і в цілому в серіалі згадується дуже багато інших країн та міст і прям великого акценту на те, що серед персонажів є росня (як в тому ж Юрі на льду) немає. І от все одно купа сумнівів через це, бо навіть просто присутність росні в аніме викликає відразу. Розумію, що зовсім себе від згадок болот відгородити не вийде як би того не хотілось, тож заспокойте мою тривожну душу. Зрада, чи все ж таки ні? Бо наприклад якщо робити ту ж Японію з Хеталії, то це не сприймається так само погано як косплей на вищезгаданого Юрі, хоча і там і там росія згадується. Навіть не просто згадується, а показана на весь екран. Поділіться своїми думками. То вже я бачу зраду скрізь та всюди, чи то дійсно так собі ідея і краще залишити фандом мертвим та не чіпати? П.с. Як що шо косплей хочеця навіть не на головних героїв, а на інопланетян з другого сезону.#підслухано_питання