Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - CS2 UA
Додано 06 гру 2025

CS2 UA

@UA_CS2
Кількість підписників: 23 513
Фото: 24,500
Відео: 9,910
Посилання: 29,900
Опис:
🇺🇦 Синьо-Жовтий CS ❗️На каналі міститься інформація для осіб від 21 року❗️ 📷 Наш Instagram ⬇️ https://www.instagram.com/cs2_ua 📱 Наш TikTok ⬇️ https://www.tiktok.com/@cs2_ua 📩 Пропозиції/Реклама ⬇️ https://t.me/UA_CS2?direct

👥 Кількість підписників

23 513
Середній/День:: +45
Середній/Тиждень:: +215
Середній/Місяць:: +644

👁️ Середній перегляд на повідомлення

5 115
Середній/День:: 6,240
Середній/Тиждень:: 5,407
ERR: 21.75%

📊 Кількість повідомлень на день

3.8
Останній день: 0
Середнє за тиждень: 14.1
Середнє за день: 3.8

Історія змін лого

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2025-12-06

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 3,800 26-06-04 20:39
😎 Не встигли NAVI приїхати на мейджор, а їм вже пророкують перемогу. 🇪🇺 На думку Thorin'a, це найкращий ростер «народжених перемагати», якщо не брати до уваги команду 2021 року. Він також додав, що збереження b1t'a та інших важливих гравців — великий успіх організації: 📰 Це дуже-дуже хороший ростер NAVI. Їхня єдина проблема наразі полягає в тому, що вони просто живуть в одну епоху з Vitality.w0nderful просто неймовірно добре грає саме проти Vitality з якихось конкретних причин. Мати 1.10 рейтингу стабільно протягом 11 мап проти Vitality та дуже хорошу статистику — це надзвичайно солідно для нього. Він один з найкращих сучасних снайперів. Я також можу вибачити таку гру від iM, і я можу вибачити Aleksib, коли він відіграє так. Aleksib належить до школи Karrigan'a: «ми стріляємо як лайно, але наші мізки настільки потужні, що це спрацьовує».Для мене все залежатиме від того, чи зіграють вони з Vitality напряму, і чи зіграють вони з ними в BO3, а не в BO5. І якщо їм узагалі не доведеться грати проти Vitality, тоді, як на мене, їхні шанси виграти турнір раптово стають набагато цікавішими, тому що вони є фаворитами проти будь-якої іншої команди. 🇺🇦 TG • 🇺🇦 Insta • 🇺🇦 TT
👁 5,280 26-06-01 14:53
👍 Реально топ-10 рандомних фактів про мейджори в Counter-Strike:1. 🇮🇹 Inferno залишається найпопулярнішою мапою в історії мейджорів — її зіграли 359 разів, тоді як Mirage — 342 рази;2. 🇺🇦 s1zzi стане другим наймолодшим гравцем в історії мейджорів у віці 16,4 року. Молодшим був лише oBo, якому на StarLadder Major 2019 було 16,1 року;3. 🇩🇰 karrigan стане найстаршим гравцем в історії мейджорів у віці 36 років і 49 днів;4. 🇺🇸EliGE має найдовший стрік зіграних мейджорів серед учасників у Кельні — 13 поспіль. Загальний рекорд належить dupreeh — 19 поспіль;5. 🇺🇦 NAVI є рекордсменами за кількістю зіграних фіналів мейджору — 6;6. 🇦🇺 THUNDERdOWNUNDER стануть четвертою командою в історії, яка виступить на мейджорі без організації;7. 🇩🇰 Magisk утримує рекорд за кількістю ейсів на мейджорах — 9, а donk — рекорд за кількістю ейсів на одному мейджорі (4);8. 🇩🇪 За всю історію мейджорів на них виступили 22 німецькі гравці, і лише 5 будуть присутні в Кельні у 2026 році;9. 🇺🇦 25 людей встигли побувати на мейджорі як у ролі гравця, так і тренера (серед них і B1ad3);10. 🇩🇰 zonic є рекордсменом за кількістю мейджорів у ролі тренера — 16. 🇺🇦 TG • 🇺🇦 Insta • 🇺🇦 TT
👁 5,010 26-05-29 16:09
👍 zonic розробив цю систему для праймових Astralis, а потім залишив праймовим Vitality.📅 Таке планування дозволяє команді правильно розподіляти навантаження протягом всього сезону. 🇩🇰🇫🇷 Також gla1ve порівняв гравців своєї колишньої команди та Vitality: 📰 Vitality зараз певною мірою перебувають у тому ж становищі, що й ми свого часу. Тобто, у них є ZywOo, тоді як у нас, можливо, був device, так? Тож їх цілком можна порівнювати між собою. Я розумію, що ZywOo зараз дещо іншого калібру, але не варто забувати, наскільки мегакрутим був device тоді. Він міг спокійно витягнути весь турнір практично самотужки, розумієте? Бувши капітаном, ти міг сидіти й трохи розслабитися. І навіть якщо ти дав не найкращий колл, то думав: «device нас витягне, ти впораєшся, друже».І тут ми бачимо те саме. Якщо порівняти такого гравця, як dupreeh, із flameZ, чи не так? Вони трохи схожі. Дуже агресивні, хочуть постійно йти вперед і все таке.А ще, як на мене, одна з вражаючих речей у Vitality, і це дійсно важко — це те, як apEX продовжує стабільно перформити на такому високому рівні в ролі капітана. Але, звісно, навколо нього також зібрані неймовірно круті гравці, завдяки чому це й стає можливим. Проте те, що вони роблять — це дійсно вражає. 🇺🇦 TG • 🇺🇦 Insta • 🇺🇦 TT
👁 4,570 26-05-22 18:59
🤨 Aleksib відповів хейтеру, який назвав перемогу NAVI флюком.Також інші програвці дали відповіді на негативні коментарі про свої команди: 🙂💬 Коментар: - Усі ж знають, що цей малий стане наступним broky чи sunpaypal, так? Sunpayus у 2023 році був точно таким самим: постійно робив фліки і стабільно давав важливі імпакт-фраги, а потім просто зник хD🇧🇷🇧🇷 Відповідь FalleN'a: - Знаєте, у molodoy велике майбутнє. Він тільки починає, тому вам доведеться подивитися ще дуже багато матчів за його участю. Сподіваюся, він багато виграватиме, тому, гадаю, ви помиляєтеся щодо його рівня.🙂💬 Коментар: - Йому [ред. broky] треба припинити так убого грати з AWP. Він не може влучити по ворогу, навіть щоб врятувати власне життя. Він займає позиції — як курка без голови. Це просто протизаконно — як погано йому дається роль авапера.🇪🇺🇸🇰 Відповідь frozen'a: - Нам треба взяти цього коментатора в команду. Його нік «Zeilar» — звучить як чудовий снайпер.🙂💬 Коментар: - Швед в Astralis — усе скінчено.🇩🇰🇸🇪 Відповідь phzy: - Ну, знаєте, приблизно те саме ми відчували, коли device перейшов у NiP. Тож я просто... просто повертаю їм цей боржок.🙂💬 Коментар: - Ось чому s1mple кращий. Навіть коли він домінував із NAVI, це принаймні було видовищно.🇫🇷🇫🇷 Відповідь apEX'a: - s1mple може бути кращим для вас, але ZywOo у будь-якому випадку GOAT.🙂💬 Коментар: - NAVI матимуть честь програти Vitality у фіналі цього турніру.🇪🇺🇫🇮 Відповідь Aleksib: - Ну, я радий, що люди принаймні думають, що ми дійдемо до фіналу, це вже непогано для нас. 🇺🇦 TG • 🇺🇦 Insta • 🇺🇦 TT
👁 5,480 26-05-19 14:35
🇽🇰 Krabeni — не тільки хороший капітан, а й індивідуально чудовий гравець.🗂 Він має найвищий відсоток мап із «позитивним» рейтингом серед усіх капітанів топ-30 команд у 2026 році: 🇪🇺 Krabeni — 64.6% (62 / 96);💩 Jame — 62.4% (58 / 93);🇪🇸 alex — 60.7% (54 / 89);🇨🇿 beastik — 60.4% (64 / 106);🇸🇪 twist — 57.0% (65 / 114);🇫🇷 apEX — 56.5% (48 / 85);🇺🇸 s1n — 55.1% (49 / 89);💩 magixx — 54.5% (36 / 66);🇧🇷 LNZ — 54.4% (49 / 90);🇧🇷 arT — 52.6% (40 / 76);🇩🇪 huNter — 51.0% (50 / 98);🇩🇪 Brollan — 50.9% (28 / 55);💩 sFade8 — 49.5% (53 / 107);🇦🇷 max — 49.2% (65 / 132);🇫🇷 Maka — 48.9% (46 / 94);🇺🇦 alex666 — 48.1% (39 / 81);🇧🇷 biguzera — 46.7% (35 / 75);🇳🇴 Chr1zN — 44.2% (38 / 86);🇲🇳 bLitz — 43.7% (31 / 71);💩 MAJ3R — 42.9% (41 / 98);🇧🇷 Fallen — 42.3% (41 / 97);🇸🇪 JW — 41.9% (39 / 93);🇺🇦 Gizmy — 39.7% (31 / 78);💩 Boombl4 — 38.7% (46 / 119);🇪🇺 Snax — 38.2% (34 / 89);🇺🇦 Aleksib — 38% (38 / 100);🇩🇰 HooXi — 34.4% (32 / 93);🇳🇱 siuhy — 34.3% (23 / 67);🇸🇦 karrigan — 33.8% (25 / 74). 👌 Навіть тір-2 капітани, які грають на рівень нижче, не можуть показати статистику рівня Аулона.🇺🇦 TG • 🇺🇦 Insta • 🇺🇦 TT
👁 5,410 26-05-08 15:09
🤔 EWC можуть перенести до Європи, організатори підшукують запасне місце. 🇸🇦 SPUNJ та Striker розповіли, що чули про можливу зміну локації для турніру, але остаточного рішення на сьогодні немає: 📰 Коли ти знаєш, наскільки все нестабільно і може змінитись у будь-яку мить — я не думаю, що люди захочуть так ризикувати.І, наскільки мені відомо, організатори EWC це розуміють. Я знаю, що вони вже певний час розробляють запасні плани на випадок, якщо провести турнір у Саудівській Аравії буде неможливо. Я чув про різні локації, але не знаю, яка з них є реальною, тому не буду просто кидатися назвами.Проте згадувалися варіанти в Європі та Азії. Думаю, буде непросто перенести все туди, де є необхідна інфраструктура, відповідні майданчики тощо. Один із варіантів — це Китай. Також згадували класичні локації ESL — наприклад, Катовіце або Стокгольм. Можливо, вони розподілять турніри між двома містами та будуть переміщуватися туди-сюди. ℹ️ При цьому раніше в статті Time Magazine йшлося про те, що попри небезпеки, EWC залишається пріоритетом і цей захід організатор турніру Ральф Райхерт переносити чи скасовувати не хоче.🇺🇦 TG • 🇺🇦 Insta • 🇺🇦 TT
👁 5,000 26-04-28 16:26
🇩🇰 HLTV розкрили «файли 🇩🇪 GamerLegion» — деталі про те, наскільки непрофесійно працювала організація та які проблеми накопичувалися роками: 🛑 Проблеми із затримками виплат були одними з ключових: зарплати й призові часто приходили із запізненням на місяці, а іноді й довше. У деяких випадках гроші виплачувалися лише після публічного розголосу, що підкреслює системність ситуації;🛑 Система виплат виглядала вибірковою: більш відомі або впливові гравці отримували гроші швидше, тоді як інші змушені були довго чекати без чітких термінів і пояснень;🛑 Скандал зі стікерами на Paris Major став одним із найгучніших моментів: через нечіткі формулювання контрактів гравці недоотримали значну частину доходів і потенційно втратили понад $100 тисяч кожен, що спричинило серйозний конфлікт усередині команди;🛑 Менеджмент організації описують як слабкий і неорганізований: рішення часто приймалися хаотично, без довгострокового плану, а компанія не справлялася зі швидким ростом після успіху;🛑 Атмосфера в колективі була токсичною: робочі процеси супроводжувалися напруженням, конфліктами і негативним ставленням між співробітниками;🛑 Усередині компанії регулярно виникали конфлікти — зустрічі могли переходити в крики, образи та взаємні звинувачення, що лише погіршувало ситуацію;🛑 Комунікація з боку керівництва була слабкою: працівники часто не отримували чіткої інформації щодо виплат, рішень або планів компанії;🛑 У робочому середовищі також фіксувалися сексистські жарти, неповага та випадки булінгу, що додатково погіршувало атмосферу в організації. 🤯 Проблеми в організації були настільки глибокими, що співробітники змушені були позичати гроші на їжу, виплати доводилося буквально «вибивати», а гравці академії могли залишатися без зарплати до чотирьох місяців.🇺🇦 TG • 🇺🇦 Insta • 🇺🇦 TT
👁 7,100 26-04-26 21:44
🇺🇦 Smash мав рак щитоподібної залози, але завдяки ранньому виявленню хворобу вдалося подолати — Олександру зробили операцію, зараз він відновлюється і почувається добре.➡️ Гравець поділився пережитими емоціями та подякував родичам і команді за підтримку:За цей час я зрозумів кілька речей:1. Здоров’я не можна відкладати «на потім»2. Не варто накручувати себе завчасно3. Дуже важливо потрапити до хороших лікарів— Зараз у мене все стабільно, попереду контроль і повне відновлення. Величезне дякую сім'ї, батькам та родичам, які підтримали мене та були завжди поряд. Також неймовірно вдячний моїй другій сім'ї — команді, яка також переживала за мене та підтримувала. Дуже радий, що поряд зі мною є такі люди. Вірю, що такі моменти згуртовують команду ще більше. Дякую друзям, які кожного дня писали та дізнавались як у мене справи. Всіх дуже дуже люблю 🫶— Якщо хтось проходить через подібне, не панікуйте завчасно. Такі речі лікуються, особливо якщо все виявлено вчасно. Я на зв’язку і вже повертаюсь до звичного ритму життя 💪 ❗️ Фото не для особливо вразливих.🇺🇦 TG • 🇺🇦 Insta • 🇺🇦 TT
👁 3,630 26-04-18 13:59
😪 Вчорашня заява професора FalleN шокувала всю просцену: 🇪🇺🇧🇦 NiKo: «Легенда. Натхнення для всіх. Шкода, що ми так і не зіграли разом, але було кілька моментів, коли це було дуже близько. Дякую за все, що ти зробив для Counter-Strike. Сподіваюся, побачимося в неділю вдень».🇫🇷🇮🇱 flameZ: «Я б сказав, що так, звісно, це втрата, але це також легендарний гравець, який іде на пенсію. Я думаю, це мотивує багатьох людей. Ми були за лаштунками, тож FalleN підійшов до нас, і ми бачили, як він обіймає команду, а molodoy був трохи розчулений і все таке. Це трохи б'є по тобі перед грою. Але я вважаю, що він настільки легендарний гравець, що він увійде в історію як один із найбільш титулованих та одне з найважливіших імен у грі».🇧🇷 coldzera: «Ми грали разом 7 років, переживши все, що могла дати ця гра. Великі перемоги, гіркі поразки, подорожі, титули, моменти, які назавжди залишаться в моїй пам’яті, моменти, що позначили не лише нашу кар’єру, а й історію бразильського та світового CS. Ми створили щось, що виходить далеко за межі сервера».🇪🇺🇩🇰 karrigan: «Від знайомства з тобою ще з 1.6 і до того, як я стежив за твоєю неймовірною історією в CS:GO з KaBuM до перемог на мейджорах. Натхнення для всієї сцени, завжди ним був і завжди ним будеш. Я пам’ятаю, як дивився мейджор у Ріо з трибун разом з тобою, як ми проживали той момент удвох і обговорювали гру FURIA». 🇫🇷 kennyS: «Те, що ти зробив для своєї спільноти та Counter-Strike, не має собі рівних. Ти — ідеальний приклад для наслідування, для мене було великою честю грати з тобою на одному сервері. Ти — найкращий за всю історію». 🇺🇦 TG • 🇺🇦 Insta • 🇺🇦 TT
👁 3,030 26-04-15 15:08
🏦 ПриватБанк, Visa та NAVI запускають унікальну картку для геймерів «Катка24» 🎮⚡️🇺🇦 ПриватБанк, Visa та NAVI випустили не просто картку, а справжній фінансовий артефакт для геймерів. Поки інші грають на мінімалках, ти виводиш свій фінансовий скіл на максимум з карткою «Катка24».🔽 Що в інвентарі: 🔸 Геймерський кешбек: до 15% за покупки в Steam, PlayStation, Xbox (кредитними коштами) та до 10% — власними.🔸 Транзач вигідно: кожні 500 грн витрат — це шанс виграти PS5, Xbox або скін КС.🔸 Апгрейд заліза: «Оплата частинами» від 12 місяців без комісій у Comfy, MOYO та Foxtrot і купони в Steam, якщо витрачаєте з картки 40+ тис. грн. на місяць.🔸 Знижки для фанів: до 30% у NAVI Shop та спецпропозиції у програмі лояльності «Привіт».🔸 Реферальний сквад: забирай по 150 грн за кожного друга, якого приведеш у гру. 🤝 Жодних комісій за поповнення через термінали, кастомізація діджитал-скінів та грейс-період 62 дні для кредитних коштів. Банк стає твоїм Player 2, беручи на себе побут, поки ти в катці.🔄 Оновлюй Приват24 та оформлюй Катку24 онлайн за пару кліків. Спочатку діджитал, фізичну версію можна замовити пізніше.Play. Pay. Win. 🏆➡️Оформити Катку24➡️ Зареєструватись в акції