Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - WWE Looks | Реслінг | Wrestling | Самці-ссавці
Додано 14 лип 2024

WWE Looks | Реслінг | Wrestling | Самці-ссавці

@TheWWELooks
Кількість підписників: 6 615
Фото: 13,000
Відео: 854
Посилання: 6,250
Опис:
Ті самі WWE Looks / Лукс Ми - реслінг з 2013! Слава Україні! 🇺🇦 MonoBase : https://base.monobank.ua/wwelooks Підтримати авторів : @lookslinks Канал про AEW : @aewlooks Підтримка ЗСУ #луксидопомагають Реклама : @wwelooks_adv

👥 Кількість підписників

6 615
Середній/День:: -8
Середній/Тиждень:: -27
Середній/Місяць:: -91

👁️ Середній перегляд на повідомлення

1 193
Середній/День:: 1,310
Середній/Тиждень:: 1,028
ERR: 18.03%

📊 Кількість повідомлень на день

6.2
Останній день: 10
Середнє за тиждень: 6.1
Середнє за день: 6.2

Історія змін лого

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

Буллі Рей каже, що «ніколи» б не звільнив Бо ДалласаЧлен Зали Слави WWE Буллі Рей заявив, що «ніколи» б не позбувся Бо Далласа після звільнення угруповання Шістки Ваятта. Останній раунд скорочень талантів у WWE відбувся у п'ятницю (24 квітня), було підтверджено звільнення 25 осіб. Серед них була вся фракція Шістка Ваятта: Дядько Гауді, Ерік Роуен, Джо Ґейсі, Декстер Люміс та Ніккі Кросс, які останні кілька місяців ворогували з MFT на SmackDown. Обговорюючи їхнє звільнення на Busted Open Radio, Буллі Рей зазначив, що не здивований розпадом групи через складність бронювання таких персонажів у сучасних реаліях. Проте він додав, що ніколи б не звільнив Бо Далласа, оскільки той є прямим зв'язком із Бреєм Ваяттом. Він сказав: 🗣️ Чи шокований я тим, що Шістки Ваятта більше немає? Ні, не шокований. Проте я б ніколи не звільнив Бо Далласа. Бо Даллас — це зв'язок із Бреєм. Я б залишив його. Навіть якби Дядько Гауді до кінця своєї кар'єри в WWE просто намагався знайти спосіб поговорити з Бреєм Ваяттом, з Фіндом, ще один останній раз. Це могла б бути вся його історія, його квест. Я б залишив Бо Далласа. Це виходить далеко за рамки бізнесу, це більше ніж прибутки та долари, для мене залишити Бо Далласа було б просто людяним кроком». WWE Looks 💎 Бандерштат
«Як люди, як друзі, як брати, порожнечу, яку вони залишають після себе, ніколи не буде заповнено»Натан Фрейзер виступив із щирою заявою у відповідь на відхід Мотор Січ (Кріс Сейбін та Алекс Шеллі) з WWE. З п'ятниці, 24 квітня, було підтверджено звільнення понад двох десятків зірок WWE, серед яких такі імена, як Алістер Блек, Зеліна Вега, Кайрі Сейн та все угруповання Шиздки Ваяттцв. Двома найбільш досвідченими іменами в списку на вихід стали Кріс Сейбін та Алекс Шеллі, легенди TNA, яких звільнили трохи більше ніж через півтора року після дебюту в жовтні 2024 року. Зірка SmackDown Натан Фрейзер написав у Twitter: 🗣️ Щиро кажучи, немає навіть слів, щоб висловити, як багато MCMG означають для нас. Як команда, вони є одним з наших найбільших натхнень. Але як люди, як друзі, як брати, порожнечу, яку вони залишають після себе, ніколи не буде заповнено. Коли ви потрапляєте в основний ростер, це може здатися лякаючим, але вони змусили нас відчути себе як вдома миттєво. Всі ці жарти, тренування щотижня перед шоу… ми розділили стільки неймовірних моментів. Дякуємо вам, MCMG». Після двох десятиліть у TNA, NJPW та ROH, MCMG прибули в WWE 18 жовтня 2024 року. Вже через тиждень вони виграли командні титули WWE, перемігши Таму Тонгу та Тонгу Лоа, і володіли ними 42 дні.WWE Looks 💎 Бандерштат
♦️ Бос TKO визнав, що компанія має “повний контроль” над креативом WWEФанати WWE останнім часом усе частіше ставлять під сумнів, хто саме приймає креативні рішення, особливо після сюжетного повороту з Петом МакАфі напередодні РеслМанії 42. Тепер президент материнської компанії WWE, TKO Group Holdings, фактично підтвердив ці побоювання, заявивши, що він та інші керівники можуть у будь-який момент втрутитися і навіть скасувати рішення Тріпл Ейча.Марк Шапіро визнав, що TKO може визначати напрям креативу WWEЦе стало відомо зі слів президента TKO Марка Шапіро під час виступу в Університеті Алабами: 🗣️ Перш за все, [TKO] має повний контроль. Ми несемо відповідальність і за хороше, і за погане, незалежно від того, правда це чи ні.” Шапіро також захистив зростаючу кількість залучених знаменитостей, зазначивши, що участь МакАфі на РеслМанії та постійний пуш таких зірок, як Логан Пол, є результатом рішень саме TKO.Його слова пролунали на тлі повідомлень про те, що МакАфі не був тим, кого Тріпл Ейч хотів бачити в цій ролі на РеслМанії. За чутками, якщо б усе залежало лише від креативної команди WWE, це місце міг зайняти Алістер Блек. Натомість він узагалі не потрапив до карду шоу.Це не означає, що TKO контролює абсолютно всеВодночас Шапіро не стверджує, що він чи CEO TKO Арі Емануель особисто керують усім креативом WWE, а Тріпл Ейч лише виконує їхні вказівки. Найімовірніше, у 95% випадків вони дозволяють креативній команді працювати самостійно.Але коли йдеться про великі моменти, особливо такі події, як РеслМанія, керівництво TKO може втрутитися і змінити вже затверджені плани.Саме це Шапіро і мав на увазі під “повним контролем”. Це не означає, що вони керують WWE так, як це робив Вінс МакМен, переписуючи сценарії за кілька хвилин до етеру. Це означає, що вони несуть відповідальність за весь контент і можуть втручатися, якщо вважають, що щось можна покращити.WWE Looks 💎 Бандерштат
«Дуже високопоставлений чиновник» WWE зв'язався з Сетом Роллінсом після інциденту на Good Morning FootballУ вчорашньому випуску Good Morning Football співведучий Кайл Брандт критикував Сета Роллінса та рівень атлетів у WWE порівняно з NFL, а наостанок підколов Роллінса через його програш Ґюнтеру на РеслМанії 42. Брандт сказав: 🗣️ Можливо, ми зможемо запросити Беккі (Лінч), щоб вона справді щось виграла... саме так це працює у вас, хлопці. Я помиляюся?» Знявши навушник, Роллінс відповів ведучому, що той може продовжувати шоу без нього, і пішов геть. Сьогодні Брандт і Роллінс знову зустрілися на Good Morning Football, де з'ясувалося, що ворожнеча була не такою, якою здавалася. На кадрах, опублікованих у мережі, пара влаштовує «дуель поглядів», після чого Роллінс розряджає напружену атмосферу, обіймаючи Брандта. Брандт сказав, що «обожнює цього хлопця», і вони обоє виглядали щасливими: 🗣️ Я люблю Сета Роллінса. Люблю його на цьому шоу. Люблю його на рингу. Люблю його як людину. Люблю його як реслера». Ведучий розповів, що останні двадцять чотири години були напруженими, його телефон розривався від тривожних повідомлень, що змусило Роллінса зізнатися, що з ним зв'язалося керівництво WWE: 🗣️ Дуже, дуже високопоставлений чиновник у моїй компанії, не буду називати імен, надіслав мені голосове повідомлення, щоб переконатися, що йому не потрібно втручатися в справи Good Morning Football. Я не знаю, який був план, я не знаю, про що він думав». Брандт запитав, чи складається ім'я чиновника з «трьох однакових літер», але Роллінс не став відповідати, пізніше розкривши, що інсценувати сварку в ефірі було ідеєю Брандта. WWE Looks 💎 Бандерштат
Талантам надали можливість відмовитися від участі в церемонії вшанування Галка ГоґанаГоґан пішов з життя 24 липня 2025 року і WWE вшановували пам'ять зірки протягом наступного тижня, відкриваючи кожне шоу салютом із десяти ударів у дзвін. У новому документальному фільмі про Гоґана показані закулісні кадри того, як Tріпл Ейч розмовляє з продюсерами та талантами про план вшанування Галка на SmackDown наступного дня після його смерті:🗣️ На жаль, учора помер Галк Гоґан. Важко сказати, що є більш впливова фігура, особливо з боку виконавців. Ніхто не ідеальний у житті, у всіх є злети та падіння, але ми продовжуватимемо пам'ятати Галка Гоґана за те, що він значив для цієї індустрії. Його вплив неможливо заперечити і неможливо переоцінити. Можна стверджувати, що ми, ймовірно, не сиділи б тут сьогодні. Цей бізнес міг би піти шляхом роллер-дербі або іншого лайна, яке не дотягнуло до кінця, але ми тут. Ми збираємося розпочати це шоу сьогодні з салюту десяти ударів у гонг з усіма на сцені. Думаю, про це не варто і говорити, але кожен, хто має проблеми з цим і не хоче бути на сцені — немає проблем, жодних претензій, нічого такого»WWE продовжує вшановувати Гоґана після його смерті, нещодавно відкривши статую реслера в рамках виставки Галкоманія під час вікенду РеслМанії 42 на WWE World.WWE Looks 💎 Бандерштат
🫶🏻 Привіт, спільното!Після РеслМанії у нас відбувся черговий наплив нових підписників, тому хочемо внести певну ясність для тих, хто, можливо, ще не до кінця розібрався.Ми — проєкт WWE Looks, який існує ще з 2013 року. У 2022-му ми повернулися з оригінальним складом і відновили коментування українською. За цей час пройшли довгий шлях та сформували власну спільноту поціновувачів реслінгу. Як у нас все відбувається?📕 Щовівторка о 20:00 ми разом дивимось свіжий епізод Monday Night RAW. Оригінальна трансляція проходить у США о 03:00 за нашим часом, тому ми обрали більш зручний час для спільного перегляду.🟦 Щосуботи о 12:00 — перегляд нового епізоду SmackDown. Тут усе за тим самим принципом.🥨 Що з преміальними шоу?Усі прямі трансляції преміальних шоу WWE тепер відбуватимуться виключно в Бандерштаті за підпискою. Є підписка — ти з нами на нічних ефірах 🤝 Що таке Бандерштат?Це окремий канал з великим архівом шоу в нашій озвучці. Там ви знайдете:— нові епізоди RAW і SmackDown;— Всі преміальні шоу з 2022 року і до сьогодні, а також значну частину старих pay-per-view, які постійно оновлюються;— Олдскульні шоу 90х (наприклад, Атит'юд Ери)— ексклюзивні випуски шоу тільки для Бандерштату (RAW & SmackDown & PPV 2005 року)Архів постійно поповнюється, тож контенту вистачає надовго.🏠 Як потрапити в Бандерштат?— На платформах — обирай будь-яку платформу (рівень «Базовий»):📱 YouTube |📱 Patreon |💳Base— Або напряму переходи за активним посиланням у Бандерштат💳 Вартість — від 150 грн/місяць⌨️ Будемо раді кожному підписнику, який вирішить влитись у нашу спільноту або матиме додаткові запитання - відповімо на кожне з них.
«Це справді виглядало саме так»Тріпл Ейч висловився про ймовірний вихід Брока Леснара на пенсію після його поразки Обі Фемі на РеслМанії 42. У поєдинку, який, мабуть, був найбільш очікуваним за весь вікенд, Брок Леснар та Оба Фемі зійшлися в битві поколінь у відкритті недільного шоу. Хоча матч тривав лише трохи більше п'яти хвилин, він виправдав очікування: «Правитель» тріумфував над «Звіром» після Падіння Благодаті. Проте головною темою стало те, що сталося після гонгу — Леснар залишив свої черевики та рукавички на рингу, сигналізуючи про завершення своєї понад двадцятирічної кар'єри. Тріпл Ейч на ESPN SportsCenter сказав: 🗣️ Ну, це справді виглядало саме так. Брок не з тих хлопців, які повертаються за лаштунки для довгих розмов. Брок повертається за лаштунки дуже розгніваним, йде до свого автобуса і на цьому все. Тож обговорення після цього не було». Тріпл Ейч припустив, що Леснар прийняв рішення в моменті: 🗣️ Я скажу так: це, мабуть, найвідоміший атлет бойових мистецтв нашого покоління. Унікальний. Настає момент, коли з'являється хтось більший і сильніший, хто штовхає тебе туди, звідки немає вороття. Розумні знають, коли це стається. Брок зустрів стіну під назвою Оба Фемі. Він натрапив на наступну велику річ і зрозумів: "Можливо, час зупинитися". Він зняв черевики, поклав рукавички і пішов. Це свідчення сили Оби Фемі так само як і Брока Леснара. Ви стали свідками зміни варти на вершині нашого бізнесу».WWE Looks 💎 Бандерштат
😳 Я глянув усі мейн-івенти РеслМанії…Протягом останніх кількох тижнів я влаштував собі своєрідний марафон, де передивився абсолютно всі головні події за 42-річну історію РеслМанії. Значну частину цих матчів я вже і так бачив раніше, якщо не більшість, але хотілося освіжити враження, підготуватися до цьогорічної Манії та водночас скласти власний тір-ліст.Важливе уточнення: цей список не якась об’єктивна істина і точно я не претендую на “правильність”. Це просто моя суб’єктивна оцінка, яка нічим не краща і не гірша за будь-яку іншу. Швидше, це привід для дискусії. Отже, як видно на фото нижче, я поділив мейн-івенти на 4 категорії:— 🍿 Це мейн-івент, синку;— 👍 Не соромно показати друзям;— 😬 Сходив по чай під час матчу;— 🤡 Хто це забукував?Якщо коротко:перша категорія - це абсолютний топ з точки зору драматургії, емоцій і постановки;друга - дуже хороші матчі, яким буквально чогось трохи не вистачило до рівня вище;третя - “норм”, або ж поєдинки з помітними недоліками, які заважали повністю ними насолодитися;і четверта - це ті матчі, які було відверто важко дивитися.Окремо зазначу: у тір-лісті відсутній матч Гоґана проти Йокозуни з РеслМанії 9, який технічно закривав шоу. Я об’єднав його з поєдинком Йокозуни проти Гарта, оскільки там не було що оцінювати. І тепер головний висновок після всього цього марафону...Сформулювати його коротко виявилося складніше, ніж я очікував, але якщо спростити: у приблизно 7 (а то й 8) випадках із 10 у мейн-івенті опиняється не той матч, який мав би закривати шоу або ж сам матч поданий неправильно. І тут, як на мене, криється цікавіша проблема. Справа навіть не лише в “хто в мейн-івенті”, а в тому, що WWE дуже часто сприймає мейн-івент як статус, а не як кульмінацію історії. Замість того щоб завершувати шоу найбільш емоційно насиченим і логічно вибудуваним матчем, компанія нерідко ставить у кінець те, що виглядає найбільшим “на папері”, а на ділі...Ну, короче, у результаті виникає дивний дисонанс: матч може бути статусний, з титулом, з хайпом але без відчуття задоволення. І після перегляду всіх Маній підряд це відчувається особливо сильно. Ти починаєш бачити патерн: мейн-івент — це не завжди кульмінація шоу, а інколи просто формальність або результат чиєїсь недолугої забаганки.P.S. Можливо на картинці не дуже чітко будуть видні всі матчі, тому продублюю текстом вже у коментарях. А ви можете написати свою думку теж або поділитись як склали би цей тір ліст ви.
Факти & Статистика: РеслМанія 40Коді Роудс став першою суперзіркою, яка перемагала у Королівській Битві два роки поспіль і програв у мейн івенті РеслМанії два роки поспіль. Як всі знаємо, Коді брав участь у двох головних подіях РеслМанії 40: в одній він програв, а під час другої здобув перемогу;Деміан Пріст став лише другим реслером в історії, якому вдалося успішно закешити контракт Гривня в Банці на РеслМанії, завоювавши чемпіонство світу у важкій вазі. Зрештою, для Пріста ця РеслМанія включала три титульні зміни. Перед тим, як він став світовим чемпіоном, у матчі за командні титули з драбинами в суботу він втратив командні пояси SmackDown, а потім і RAW.Певною мірою це повторює рекорд Краша Голлі, встановлений 24 роки тому. На РеслМанії 2000 він спочатку програв, потім виграв, а потім знову програв Гардкорне чемпіонство під час так званого Гардкорного Батл Роялу. Гюнтер став лише другим реслером, який захищав Інтерконтинентальне чемпіонство на РеслМанії двічі під час одного правління. До Гюнтера єдиним, хто захищав Інтерконтинентальне чемпіонство на двох різних РеслМаніях в межах одного правління, був Ренді Севедж. Мачо Мен захистив титул проти Джорджа Стіла на РеслМанії 2, але програв його Ріккі Стімботу наступного року. Подібно до Севеджа, Гюнтер успішно захистив пояс у першому матчі, але програв у другому.Новий День з’явилися в особливому образі, одягнувши боксерське вбрання в стилі Роккі, що викликало захоплення у філадельфійської публіки. Ксав’єр Вудс вийшов на ринг у трусах з прапором США, які відсилали до Роккі IV. Це особливо потішило фанатів, які стежили за його кар’єрою ще з часів виступів TNA, коли він боровся під ім’ям "Consequences Creed". Той гіммік був відвертою даниною персонажу Аполло Кріда з фільмів Роккі і його образ на РеслМанії 40 фактично повторював той самий стиль.Під час виходу Сета Роллінса коментатори пожартували, порівнюючи його виступ із традиційним парадом, який проходить у Філадельфії щороку на Новий рік. Корі Грейвз зауважив, що цей вигляд нагадує йому гурт Gwar, а Майкл Коул відповів: "Мені це взагалі нагадує того хлопця з NXT."Схоже, він мав на увазі Адама Роуза, який свого часу прославився тим, що виходив на ринг у супроводі великої групи людей. У 2020 році WWE вперше розділили РеслМанію на два дні. Минуло вже п’ять років із початку цього експерименту, і, судячи з усього, такий формат залишиться надовго. Цікаво, що Сет Роллінс виступав на кожній першій ночі у двонічній ері РеслМанії, зустрічаючись із Кевіном Овенсом, Сезаро, Коді Роудсом та Логаном Полом щосуботи. Цього року він став одним із трьох реслерів, які працювали в обидві ночі, та закрив шоу головним командним матчем. Його дружина, Беккі Лінч, також є постійною учасницею першої ночі. Вона пропустила РеслМанію 37 через народження дитини, але в інших випадках завжди була частиною першої ночі.РеслМанія 40 стала першим одиночним матчем на ПЛЄ для Джиммі Усо за його 14-річну кар'єру у WWE. Окрім цього це був третій матч в історії РеслМанії "брат проти брата" і що цікавого, вперше брат, котрий відігрував роль гіла програв.На цій РеслМанії Роман Рейнс побив рекорд Галка Гоґана по кількості матчів у головній події РеслМанії і тепер являється одноосібний володарем цього рекорду.РеслМанія 40 стала першою Манією, на якій не було представлені Шарлотта Флер або Саша Бенкс з моменту початку Жіночої революції.#ДорогаДоРеслМаніїWWE Looks 💎 Бандерштат
🥨 Факти & Статистика: РеслМанія 39Літа вперше у своїй кар'єрі перемогла на РеслМанії.Сім'я Аної вважається рекордсменом за кількістю її представників у мейн-івентах РеслМанії. Йокозуна, Скеля, Роман Рейнс, а також участь Братів Усо на РеслМанії 39 виводить їх на беззаперечне перше місце.Поєдинок за чемпіонство США став вже третім для Джона Сіни на РеслМаніях. І вперше він зазнав невдачі.Відтоді як WWE започаткувала традицію двох ночей РеслМаній, Сет Роллінс завжди брав участь у першу ніч і РеслМанія 39 не стала виключенням.Бій Брока Леснара та Омоса на РеслМанії 39 став першим матчем зірок один на один між двома реслерами, які виграли золото у своїх дебютних матчах на РеслМаніях. Брок Леснар виграв чемпіонство WWE на РеслМанії ХІХ, а Омос став командним чемпіоном RAW на РеслМанії 37.На цій РеслМанії вперше в історії відбувся командний жіночий бій 3 на 3.Кевін Оуенс став першим в історії РеслМанії реслером, який двічі поспіль був у головній події цього шоу і жодного разу без світового титулу на кону.РеслМанія 39 повторила рекорд першої РеслМанії, коли у мейн-івенті шоу був командний поєдинок. Навряд чи цей рекорд можна було б побити, якби не система дводенних РеслМаній.#ДорогаДоРеслМаніїWWE Looks 💎 Бандерштат