Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - WWE Looks | Реслінг | Wrestling | Самці-ссавці
Додано 14 лип 2024

WWE Looks | Реслінг | Wrestling | Самці-ссавці

@TheWWELooks
Кількість підписників: 6 615
Фото: 13,000
Відео: 854
Посилання: 6,250
Опис:
Ті самі WWE Looks / Лукс Ми - реслінг з 2013! Слава Україні! 🇺🇦 MonoBase : https://base.monobank.ua/wwelooks Підтримати авторів : @lookslinks Канал про AEW : @aewlooks Підтримка ЗСУ #луксидопомагають Реклама : @wwelooks_adv
Джерело

WWE Looks | Реслінг | Wrestling | Самці-ссавці | Атмосфера навколо РеслМанії була дещо дивноюПропустивши РеслМанію 41 у...

Логотип телеграм спільноти - WWE Looks | Реслінг | Wrestling | Самці-ссавці WWE Looks | Реслінг | Wrestling | Самці-ссавці @TheWWELooks
1 310 Охват/переглядів 2026-05-08 16:59 Повідомлення №18964
🏙 Атмосфера навколо РеслМанії була дещо дивноюПропустивши РеслМанію 41 у 2025 році, Семі Зейн повернувся на «Шоу всіх шоу» цього року, зустрівшись із Тріком Вільямсом у другу ніч PLE. У новому інтерв'ю для Witty Whittier колишній чемпіон Сполучених Штатів розповів про дивну атмосферу навколо цьогорічної події, перш ніж додати, що він усе одно сприймає цей досвід як подарунок: 🗣️ Атмосфера цього року була іншою з багатьох причин. Іноді все залежить просто від готелю, в якому ти зупинився, або від матчу, який ти проводиш — усе трохи змінює настрій. Цього року мій персонаж під час РеслМанії був трохи більш невизначеним, ніж протягом багатьох останніх років. Зазвичай я йду на Манію і точно знаю, де я перебуваю і що роблю. Цього року ця зміна персонажа і великі зміни відбувалися одночасно з підйомом Тріка і тим, що я отримував — я б сказав, поляризовану реакцію, але зараз вона почала схилятися в інший бік, де я не подобаюся глядачам і як персонаж запитую: "А що я взагалі тут зробив?". Це все ще триває від тижня до тижня, аудиторія скрізь різна, тому я почувався трохи менш впевнено, розумієте? Атмосфера навколо РеслМанії цього року була трохи дивною через те, що ситуацію з Петом МакАфі додали в останню хвилину. Не знаю, було стільки речей, які здавалися дивними на цьогорічній РеслМанії. Зрештою, як ви сказали, я не зміг потрапити на Манію минулого року у Вегасі. Я пропустив її, тому відчув щось на кшталт: "Окей, ось ми і тут". Коли ти насправді на рингу, в місті, проводиш зустрічі з фанатами і все таке, мені це дуже подобається. Іноді це може бути трохи приголомшливим, але знову ж таки, який це привілей. Якщо я поїду на РеслМанію через 15-20 років і не буду в центрі подій, тоді це не буде тебе так приголомшувати. Тож насправді це свого роду подарунок посеред цього божевілля». WWE Looks 💎 Бандерштат