Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Стояк Кукоби
Додано 14 лип 2024

Стояк Кукоби

@StoyakKukobi
Кількість підписників: 8 744
Фото: 1,860
Відео: 552
Посилання: 928
Опис:
Інформацію для стояка писати сюди - @TrymachStoyaka З питань реклами писати сюди - @ManagerReklamaStoyak
Джерело

Стояк Кукоби | Значить сьогодні два зашкварених лузера — чепушила Чепурко та екс-губє...

Логотип телеграм спільноти - Стояк Кукоби Стояк Кукоби @StoyakKukobi
5 920 Охват/переглядів 2026-01-31 15:00 Повідомлення №2258
🟢Значить сьогодні два зашкварених лузера — чепушила Чепурко та екс-губєр Дмитро Лунін проводили довгу й томну встрєчу. Якщо ви думаєте, що це рандеву було тільки для того щоб потертися піпіськами то нє, не тільки для цього. 🔴Спочатку вони хвалились друг дружку броніруванням. Чепушила, що забронірувався на вентиляторному заводі, а Лунін, що на лодочній станції. Дмитро Сергійович, станція вас не спасе. Тим більше там глубоке розслідування по цій темі буде.Щас ці «лодочні вентилятори» зализують рани пораженія, адже їхній кандідат на губєрство харів’янин Андрюха Бєсєдін пролетів, як «Хладік» над Паріжем. ☝️Кстаті, коли пітушара Біленький писав, що знає хто буде новим губєром, то він думав про Бісєдіна, бо йому про це сказав Чепурко, який тєсно з Луніним терся піпіськами. Потом для них всіх був облом😂▪️Но ці чєрті не збираються уйобувать, вони зараз будуть активно качати ситуацію в області використовуючи свої торпєди, яких тут до речі дохуя.Щас Чепурко, який останні п’ять років був замом голови обласної ради по ЖКГ й ніхуя не зробив для стійкості, тепер буде перший орать «шо всьо пропало».🍌 Ну а Лунін не лишає надії вернутись на Полтавщину, ібо дуже йому тут керувать нравилось.Дмитро Сергійовичу, хватить, накерувався вже, піздуйте на свою Харківщину Синєгубову помагайте. Роботи там непочатий край, туалетний папір закуповувати і не тільки. Випанміаєте аб чом ми, адже рукописи не горят.🟢Так що полтавці, панімайте, як це працює і як щас ці два льоліка будуть активно кидать ресурси в розкачку ситуації. Ібо для цих чертєй чим гірше всім, тим краще їм.Олег Васильович, ви ж відповідальні за свого чєбурєка, лучше щоб ви його уразумілі, чим це будуть робити спеціалізовані структури з паблік пенітрейшин. ☝️Ібо у всього має бути розумна межа, особливо в екзистенційний час для країни.Кстаті, Філіп Євгенович, ви ж там фінмоніторинг так промонітортеспосіб життя цих двох таваріщей: доходи, крипту, майно, всі діла