Джерело
Стояк Кукоби | Сьогодні відзначає свою Днюху, депутат міської ради, будівельник, неві...
5 970 Охват/переглядів
2026-01-29 16:30
Повідомлення №2255
🟢Сьогодні відзначає свою Днюху, депутат міської ради, будівельник, невігласи кажуть «забудовник», власник футбольного клубу «Полтава», король радянських панельок Сергій Васильович Іващенко 🎉🎉🎉☝️Це пан Сергій перший почав звертатися до усіх депутатів «пане» та «пані», навіть враховуючи той факт, що «гаспада всє в Паріжє».🔺Васильовичу, в цей день желаєм вам сил та натхення, вусів не гірших, ніж у Зіброва, щоб сухо було тільки у сухому фонтані, а не у козацькому горлі! ЩОБ ⬇️🍌Щоб діти підтримували, внуки радували, а команда не єблувала.🍌Щоб бетон в тазіке був тока качєствєний, і вороги з нього не вирвались, коли будуть на дні Ворскли.🍌Щоб «КВП» розростався на всю країну, а усі букмекерські контори згоріли синім пламєнєм.🍌Щоб Бражник з Ямщиковими щезли з вашої жизні так же рєзко, як вони в ній і появились. Це хоч не Бражнік насовєтував вкласти кошти в йобаний Днєпродзєржінськ, в город-побратим нашого УЖКГ?🍌Щоб ви всігда дєржали вуса пістолєтом, голову в холодє, ноги в теплі, а пісок з цементом в сухому приміщенні. 🟢З Дньом! Від душі! 🥳🥳🥳