Джерело
стандарти хотівших в НАТО | У мене інколи є версія, що в Україні є прокляття заможновельможного рі...
2 950 Охват/переглядів
2025-11-22 18:41
Повідомлення №9371
У мене інколи є версія, що в Україні є прокляття заможновельможного рівня. Суть його полягає в тому, що підготовка населення до будь-якої інформації це є крок для слабаків.Справжні матьорі керівники говорять із населенням тільки тоді коли настає пздц.Серйозно. До яких пір ми мусимо бачити розпіздяйство рівня майора з учбового центру від людей, які мають статус полубога?А потім… бля… срач… Нє. Я розумію, що в совку було все харашо, поки одного дня не сказали, що він розвалився. Чуваки з совка походу перейняли цю стратегію із грудним молоком? ⁃ Вася, піди зроби домашку. ⁃ Та ні! Потім. ⁃ Вася, піди проінформуй населення. ⁃ Та ні! Потім.А потім такі: бля, цей народ такий хуйовий, що його треба…Та можливо треба починати із тих, хто керує? Довбойобами можуть бути окремі індивідууми, а народ довбойобами бути не може.Звісно, якщо поставити керівником розпіздяя, то для нього довбойобами будуть всі, крім нього.Час і війна не терпить розпіздяйство. Останній імператор Австрійської імперії Карл І не дав би збрехати🥲.