Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Звітун Спер〽️енко
Додано 06 січ 2025

Звітун Спер〽️енко

@Spermenko
Кількість підписників: 1 620
Фото: 2,290
Відео: 124
Посилання: 64
Опис:
Герой домохозяєк, Медіатехнолог-шкідничок, Звітунковий Уклоніст, Завзятий Дякун, Чорт на трендах Зворотній зв'язочок: @Spermenko_bot Потрапляння: https://t.me/+UtZcPNANBZA0ODAy "Не так страшні московські воші, як українські гниди" © народне прислів'я
Джерело

Звітун Спер〽️енко | Виблядь їбана, мусорська, підарасна. Ходять, їздять, блядь, по тому Ки...

Логотип телеграм спільноти - Звітун Спер〽️енко Звітун Спер〽️енко @Spermenko
316 Охват/переглядів 2026-04-18 19:42 Повідомлення №2555
Виблядь їбана, мусорська, підарасна. Ходять, їздять, блядь, по тому Києву, сука, місця вільного нема. Хуємразі щоденно п'ють каву своєю глоткою свинячою, та бєнзінчіком свої пиздопатрулькі заправляють бюджетним коштом. Служать, блядь, підараси. Служать, хуюжать. По заправкам, по кіоскам. А ще шукають броньованих ухилянтів, щоб їм честь віддавать. — Доброго дня, броньований? Гарного дня!— Броньку намутив? Бажаю здоровля!— Ви з бронєчкою? Щаслівого путі!Скоро на коліна стануть і в хуй кожного броньованого ухилянта цілуватимуть. У перервах поміж кавою та заправкою бєнзінчіком.Хуй на хую, понаплодилося, понаустроювалося. Тилові хуєсоси пузатоєбані. Не пройти, не проїхать - не наступивши на мусора того. Але коли на вулиці опиниться не броньований ухілянт, а небезпечний для соціуму вбивець - оця вся наволоч трипиздоєбана, замість служби і захисту населення, ховається нахуй за дітьми, за жінками. В мошонці зразу кисне, блядь. Де, патрулька єбана по вулиці Деміївській?Де, блядь, посилене Оповіщення по Голосіївському проспекту, курятина?І цей ще виблядок, Звітун Президентський, одразу пострибав, заголосив, захайпував на смертях, виродок підодеський. На смерті Катерини Гандзюк не накукурікався? Гарно, коли люди резонансно помирають? Звітуй-неперезвітуй! Звісно, бо війна - це вже звичайність, на смертях від шахедів не похайпити. А тут такий підгін!Ти єбаний очкастий підарас-трупоїд, все тобі, падло, повернеться ще.