Джерело
Звітун Спер〽️енко | Людина барахтається у річці, не може вилізти. Гукає на допомогу. А нав...
735 Охват/переглядів
2026-04-15 20:07
Повідомлення №2538
Людина барахтається у річці, не може вилізти. Гукає на допомогу. А навкруги нікого. Думає: ну це вже гаплик мені. Аж раптом бачить - по берегу хтось повз йде. — Рятуйте! Допоможіть!! А то на біду йшов Дегенерат Лачен, покємонів з пошти забирать. Глянув Лачєнков на потопаючого і як заголосить:— Фу, брудна річка! Скільки грошів відмили корупціонери на очисних спорудах. Це ганьба!— Та допоможіть мені вибраться! — Тільки на незаконному вилові риби підприємства заробляли величезні наддоходи, куди дивиться БЕБ, РЕБ, САП, АРМА, друзі!?— Я тону, нема сил!!— Обіцяний міст через річку досі не розпачато будувати, привіт всім мерам та депутатам, які замішані в цій огидлій каші! — Протяни мені руку, сволота!— До речі сьогодні увечері грають наші клуби, хто буде вболівать?— ....Так і пішов Лачєнков собі геть. Думає людина: це кінець. Аж раптом бачить, що хтось ще йде слідом. — Допоможіть, потопаю!На біду, це йшов блогер-звітоляп Стерненко. Йде і не реагує.— Прошу вас... Допоможіть мені... Прошу...Очкастий - нуль вніманія. Робить вигляд що не чує.— Тону... Нема сил, люди... Поможіть...Стерненко йде собі далі. Потопаючий з відчаю викрикує тому в спину:— Я маю проросіський паспорт!Тут Стерненко моментально обертається так як заверещить:— Ще один кацап булькає в українській річці завдяки вашим донатам, друзі, але цього недостатньо! Скидайте по 2, 5, або 100 гривень, і підживки для української риби стане ще більше!....Людина захлинулася і пішла на дно.