Джерело
Spasi Sohrani | Трошки прибавилось роботи Я писала у грудні про панічні атаки бо нема ...
474 Охват/переглядів
2026-05-05 11:25
Повідомлення №397
Трошки прибавилось роботи Я писала у грудні про панічні атаки бо нема проектів, типу, мозок думає що нема роботи - значить я переїду жити на вулицю і включається режим виживання - шукати роботуЗараз стільки роботи що я панікую що я не вигрібу і зроблю хуйню ахаха🙄🙄🙄 Я нагбіваю все що дають, типу бо потім може не бути, це знову ж таки крайнощіТак от над чим я зараз працюю!1. Буду знімати в Парижі два ролика для date app. Я ніколи не знімала ролики! 2. Кемп мій в Португалії через 1,5 тижні 3. Також я запрошений гість на іншому кемпі, буду робити 1 день воркшоп, теж в Португалії 4. Працюю над тим щоб зробити кемп в Америці 5. Працюю над своїм проектом для of6. Як арт директор для креативного журналу тре придумати ідеї для зйомки 7. Роблю на замовлення величезний костюм на burning man8. Паралельно мені зараз пишуть щоб зробити 3 маски для музичного кліпу, французький бенд, який мені вже нікуди не лізе, але відмовлятись від проектів в Парижі я не хочу по потім не позвуть нікуди Що думаєте, брати ці маски?)))