Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Сергій Ягодзінський
Додано 14 лип 2024

Сергій Ягодзінський

@Sophist_UA
Кількість підписників: 212 013
Фото: 11,500
Відео: 4,550
Посилання: 6,200
Опис:
Тут – аналітика, де цифри мають людське обличчя. Про війну, політику, економіку та нас. Відповідальність за коментарі в чаті несуть їх автори.
Джерело

Сергій Ягодзінський | Громадяни України суттєво налякались повідомленнями про підготовку до ...

Логотип телеграм спільноти - Сергій Ягодзінський Сергій Ягодзінський @Sophist_UA
46 500 Охват/переглядів 2026-05-27 11:46 Повідомлення №38585
Громадяни України суттєво налякались повідомленнями про підготовку до тривалої війни ще на 2-3 роки.📌 Спробую вас трішки заспокоїти, хоча сам в тривозі.1. Слова типу «війна триватиме» - це норма (якщо так можна висловитись) на початку процесу бюджетування. Жоден посадовець сьогодні не може сказати - все - не плануємо витрат, бо війна завершується. Ні, не завершується, тому посадовців - Уряд та Зеленський дають відповідні розпорядження. Ззовні вони виглядають як продовження війни. Але це дійсно так. Станом на сьогодні не існує підстав не планувати військовий бюджет на 2027 рік.2. Обʼєктивним є також і те, що Європа та США схвалили військові бюджети для України і ці кошти будуть освоєні. Якщо війна вщухатиме - добре. Якщо ні - ми звісно маємо максимально позиціонувати себе як країна, яка потребує цієї допомоги. Напевне було б не дуже добре і правильно сказати - ці кошти нам не потрібні, бо можливо війна зупиниться. Тому Зеленський мусить публічно оголошувати всі плани продовження війни. Якщо оголосити зворотнє - фінансування миттєво призупинять. Оскільки РФ продовжує бойові дії та обстріли міст - для України це погана стратегія. Погані обидві, але маємо обирати - або допомога у війні, або війна без допомоги.3. Головне. Якщо влада (окремі представники на усіх рівнях) не перестануть ТИРИТИ бабло - громадяни будуть продовжувати звинувачувати чиновників у небажанні йти на переговори. Це обʼєктивність як є. Не крадіть, не ставтесь до людей як до бидла і люди будуть вірити більше. Точніше, довіряти.Без пункту 3 перші два виглядають, вибачте, як спроба знайти раціональне в безумстві.