Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - 🇺🇦 Софія Федина
Додано 14 лип 2024

🇺🇦 Софія Федина

@Sofiya_Fedyna
Кількість підписників: 22 061
Фото: 7,680
Відео: 1,550
Посилання: 3,430
Опис:
Офіційний телеграм-канал Софії Федини, народної депутатки України IX скликання 📧 [email protected] 📩 01008, м.Київ, вул.М.Грушевського, 5 (отримувач : Народний депутат України Федина Софія Романівна)

👥 Кількість підписників

22 061
Середній/День:: -38
Середній/Тиждень:: -159
Середній/Місяць:: +200

👁️ Середній перегляд на повідомлення

4 503
Середній/День:: 3,020
Середній/Тиждень:: 4,260
ERR: 20.41%

📊 Кількість повідомлень на день

4.7
Останній день: 5
Середнє за тиждень: 4.3
Середнє за день: 4.7

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 6,700 24-10-04 10:39
Кричуща корупція в рядах слуг продовжується. Цього разу на гарячому спіймали Тетяну Крупу — депутатку Хмельницької облради від слуг народу, яка також очолює Хмельницький МСЕК.ДБР знайшло в неї вдома 5 мільйонів $, ще 100 тисяч $ на робочому місці. Під час проведення слідчих дій Крупа намагалась позбутися частини грошей, викинувши дві сумки з пів млн доларів через вікно. Це вже скоро буде традиція серед слуг: згадаємо тільки Людмилу Марченко, нардепку-слугу, яка за даними правоохоронців намагалась позбутись хабаря, викидаючи пакет через паркан. Чи слуга Гунько, якому «хтось залишив під столом» пакет з 85000$.Слідкуємо, щоб ця особа була притягнута до відповідальності, а не тіхонько пішла в ліс, чи в даному випадку, в облраду.П.с. Мій колега Volodymyr Ariev виявив ще одну ницість: вона тиждень тому проголосувала ПРОТИ звернення Хмельницької облради до всіх державних органів щодо процесу обміну полонених.Якби ж то можна було сьогодні взяти ці кошти і одразу закупити на всю суму РЕБи, снаряди і дрони.
👁 2,400 24-08-23 08:26
В контексті цього ще раз нагадаю про час та місце акції «Врятуй з полону! Не мовчи!»у різних містах України:📍Львів, площа біля пам'ятника Тарасу Шевченку16:00📍Київ, КМДА16:00📍Ужгород, біля Флагштоку, площа Богдана Хмельницького 16:00📍Мукачево, пл. Кирила і Мефодія, 3/1, біля Флагштоку17:00📍м.Бровари16:00Майдан Свободи, навпроти міської ради📍м. Обухів16:00Алея пам'яті загиблих Героїв📍с.Гнатівка (Білогородська громада)16:00пам'ятний хрест БОРЦЯМ ЗА ВІРУ І ВОЛЮ УКРАЇНИ.📍Луцьк, Театральний майдан13.00📍Вінниця, Площа Небесноі Сотні16:00📍м. Хмельницький, площа біля «Дитячого світу»12:00📍м. Кам’янець-Подільський, сквер Героїв Євромайдану18:00📍м. Шепетівка, 11.00, площа Шевченка📍м. Красилів, площа Незалежності12:00📍м. Городок, 10.30, площа Героїв Майдану; 📍 Ізяслав, Нетішин та Славута, Кропивницький – акції відбулись📍Івано-Франківськ, Вул. Незалежності, 81, біля пам’ятника Івану Франку16:00📍Одеса, сквер Академіка Корольова12:30📍Полтава, Корпусний сад, Соборності, 4216:00https://youtube.com/shorts/XtrhX4NWWVM?si=Mir5GzITiji366ei
👁 3,400 24-08-21 17:55
​Невже!!! Нарешті! Два роки українські суди і прокурори знущалися із загиблого героя, намагаючить судити його після загибелі в бою...Пані Оксана Корчинська : "Отримали Ухвалу Шевченківського районного суду: справа “Святоші” завершенаПонад 18 судових засідань, частина з яких упродовж двох років після смерті Командира диверсійно-розвідувальної групи та громадського активіста Юрія Горовця. Резонанс серед громадськості, адже Юрія звинувачували в “нападі” на журналіста підсанкційного проросійського каналу “НАШ”.▪️ Нарешті поставлено крапку. Завдяки суспільному розголосу, системній праці захисту Юрія Горовця — OK LEGAL та активній участі громадян в підписанні звернення до прокурора міста Києва з вимогою відмовитись від обвинувачення — прокурор відмовився від обвинувачення. Також відмову від обвинувачення підтримав “потерпілий” журналіст каналу “НАШ”, який також був на останньому розгляді справи.Дякуємо усім за захист чесного імені Героя України Юрія Горовця. Дякуємо вам за підтримку 🫡🇺🇦"Дякую усім, хто поширював інформацію, хто не був байдужим. Саме активна позиція українців дозволила добитися справедливості!!!
👁 13,700 24-08-01 12:31
Щось дивне відбувається з процесом відбудови лікарні Охматдит. БО «Благодійний фонд «Охматдит» обрав запорізьку фірму «Буд-технолоджі» переможцем тендеру на ремонт корпусу лікарні, який був пошкоджений від ракетного обстрілу у липні. Фірму, яка представила одну із з найдорожчих пропозицій. Без пояснень і перемовин з іншими учасниками, які представили набагато дешевші пропозиції. Аналіз «Наших грошей»(посилання в коментарях) показує, що ціни на роботи обраної фірми шалено завищені, що більше там проблеми як з технікою, так і з завантаженням даних. Нагадаю, що Фонд Порошенка готовий взяти на себе повне відновлення чи відділення кардіології, чи хірургії 11 корпусу. Фонд зазвичай приводить своїх майстрів і сам контролює всі кошти і роботи. Щоб максимально ефективно використати кошти і якісно зробити роботу...Але ж, я так розумію, що і у Львові з музеєм Шухевича, і тут з Охматдитом, хтось зацікавлений саме в "освоєнні" коштів, а не у швидкому і якісному відновленні.https://nashigroshi.org/2024/08/01/skandal-na-vidbudovi-okhmatdytu-pidriadnykom-bez-poiasnen-obraly-firmu-z-otochennia-sluhy-narodu-za-307-mln-z-tsinamy-kh2/
👁 7,400 24-07-15 11:06
⚡️Прямо зараз триває останнє відкрите засідання у справі Романа Червінського, в Кропивницькому апеляційному суді. Сторона захисту подала апеляційну скаргу на тримання під вартою Романа Червінського. Якщо сьогодні суд буде приймати рішення по совісті і скасує рішення першої інстанції щодо тримання під вартою – то розвідника мають випустити невідкладно.На суді присутній мій колега, народний депутат від Європейської солідарності Михайло Бондар, який також є одним з поручителів.Захисник на суді попросив долучити до матеріалів апеляційної скарги заяву 27-ти депутатів фракції Європейської солідарності, а також список з 236-ти місцевих рад (!!!) які прийняли відповідні заяви щодо недопустимості політичних переслідувань Романа Червінського. Адвокат також наголосив, що потерпілі не хочуть бути потерпілими у кримінальному провадження. Окрім цього, військова частина в Канатовому каже, що їм не завдано діями Червінського шкоди і що вони не є потерпілими в кримінальному провадженні. Тобто від дій Червінського ніхто не постраждав, а людину, військового, розвідника ПОНАД РІК ТРИМАЮТЬ ЗА ҐРАТАМИ!!!П.с. Що стосується суду першої інстанції, яке було зранку, то адвокат (представник) чотирьох потерпілих повідомив про розірвання договору з потерпілим, і з цих підстав суд відклав судове засідання на 24.07.24 о 13.00.Посилання на трансляцію.