Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - 🇺🇦 Софія Федина
Додано 14 лип 2024

🇺🇦 Софія Федина

@Sofiya_Fedyna
Кількість підписників: 22 061
Фото: 7,680
Відео: 1,550
Посилання: 3,430
Опис:
Офіційний телеграм-канал Софії Федини, народної депутатки України IX скликання 📧 [email protected] 📩 01008, м.Київ, вул.М.Грушевського, 5 (отримувач : Народний депутат України Федина Софія Романівна)

👥 Кількість підписників

22 061
Середній/День:: -38
Середній/Тиждень:: -159
Середній/Місяць:: +200

👁️ Середній перегляд на повідомлення

4 503
Середній/День:: 3,020
Середній/Тиждень:: 4,260
ERR: 20.41%

📊 Кількість повідомлень на день

4.7
Останній день: 5
Середнє за тиждень: 4.3
Середнє за день: 4.7

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 2,000 25-02-10 15:19
Karl Volokh: «Давайте відверто: це найбільш серйозна й аргументована (принаймні, досі) розповідь про те, чому армія була не готова до війни і хто в цьому винен. Але я хотів би звернути вашу увагу на наступне. В усьому українському документообігу є лише один документ, який зобовʼязував війська висунутися для зайняття оборонних рубежів до введення режиму воєнного стану й до Указу про застосування ЗСУ на всій території України. Це письмовий наказ командувача Силами оборони Наєва (узгоджений із Залужним). Саме цей наказ, ймовірно, врятував армію від першого (найбільш руйнівного) удару ворога. А відданий цей наказ був через лічені години після того, як РНБО відмовився вводити в країні воєнний стан. Знаєте, що сталося б 24 лютого, якби війна не почалася? Наєв був би заарештований і підданий суду. А якби в замінованій за його наказом морській акваторії підірвалося якесь цивільне судно, то сидів би до кінця своїх днів. Тому, зрозумійте, коли я кажу, що Залужний і Наєв врятували країну, це вам, курва, ніяка не метафора!»https://www.pravda.com.ua/articles/2025/02/10/7497449/
👁 4,400 25-02-06 16:23
​ХІБА ЦЕ ПЛАН РОБОТИ ПАРЛАМЕНТУ У ВОЮЮЧІЙ ДЕРЖАВІ?😡Отримали сьогодні попередній порядок денний на найближчий пленарний тиждень 11-14 лютого.Лише 6 з 34 законопроєктів прямо чи опосередкованого вказують на те, що в країні війна. 3Більше того, майже половина від 34 законопроєктів – наразі БЕЗ висновку комітету! Зате є висновок регламетного по Порошенку, оце слуги встигли... Зате дуже сильно треба пропихати судоустрій (без зміни Татарова будь-які зміни в судовій системі безперспективні).Зате терміново треба індустріальні парки ( корупційний законопроєкт).Гетьманцев пропихає факторинг (вже добив 210 тисяч ФОПІВ, тепер хоче створити лазівку для рейдерства)Не впаде фронт без законопроєкту «про особливості державної реєстрації лікарських засобів» та не стане більше дронів після прийняття проєкту закону «Про кредитну історію».Я нагадаю, що ми голосували ПРОТИ плану законопроєкту у вівторок, зокрема, і тому, що не було включено ЖОДНОГО законопроєкту Європейської солідарності. І питання не у прізвищах авторів (хоча слуги часто вдаються до законотворчого плагіату, тільки щоб не приймати наші законопроєкти), а у тому, що там нема важливих питань таких, як передача ПДФО бригадам, чи зупинка транзиту московської нафти, яка дає путіну 7,6 млрд грн на рік, за які він вбиває українців. Тому я вимагаю негайного перегляду порядку денного, переважна більша частина якого має включати законопроєкти, необхідні ДЛЯ ВИЖИВАННЯ ДЕРЖАВИ.П.с. Але знаєте що точно є? Ось ця передвиборча макулатура з фото у скриньках громадян України...🤬🤬🤬
👁 13,500 25-02-02 13:50
Ситуація більш загрозлива, аніж здається...Думаю, вже всі бачили страшну новину, що учора у Пирятині застрелили працівника Полтавського ТЦК. Від поранення військовий загинув. Журналісти пишуть, що він був бойовим офіцером...Також учора у приміщенні Рівненського обласногоТЦК стався вибух: одна людина загинула, шестеро поранених.24 грудня у Бердичеві було здійснено замовний теракт: зловмисник підірвав саморобний вибуховий пристрій біля місцевого ТЦК.Лише за січень СБУ повідомляло про запобігання:1. Підриву будівлі одного з підрозділів Сил оборони 2. Підриву ТЦК у Дніпрі 3. Підриву будівлі одного зі структурних підрозділів СБУ у центрі Києва4. Підриву адмінбудівлі підрозділу ЗСУ на ОдещиніТак виглядає, що московська федерація вербує агентів, аби створити терор всередині країни, і зробити вигляд, що теракти здійснюють «незадоволені» українці. Водночас чинна влада на чолі із Зеленським підіграють москві, переслідуючи, деморалізуючи і дискредитуючи військових ( в своєму намаганні перекласти на військових відповідальність) .Таким чином, відкривається скринька пандори і це може призвести до того, що люди будуть налаштовані проти українських військових. Але якщо не буде довіри і підтримки наших військових, то як вони захищатимуть Україну? І першою мала б зараз бути реакція Верховного головнокомандувача, бо смерть військового від розстрілу в тилу - це загроза державі...Правда що чекати від чотириразового потерпілого і уклоніста...
👁 4,600 25-01-28 16:05
​#Червінський У Київському апеляційному суді повернулися в минуле тисячоліття та радянську практику. От завершився розгляд судового засідання, читаю: суд відмовив у задоволенні скарги Романа Червінського на відмову у внесенні відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань про зловживання слідчих і прокурорів. Чому у минуле тисячоліття?Бо за Кримінально-процесуальним кодексом 1960 року існувало поняття дослідчої перевірки, основне завдання якої полягало в попередньому з’ясуванні обставин заявленого злочину. Слідчий / прокурор перевіряли обставини, щоб ухвалити рішення про порушення кримінальної справи.Після прийняття нового КПК у 2012 році законодавчо з'явився Реєстр і законодавчо з'явилась імперативна вимога: будь-яка заява про потенційний злочин повинна бути внесена в ЄРДР негайно протягом 24 годин. Мало не автоматично. Я так розумію, зловживання все одно мали і мають місце, коли слідчі не хочуть робити свою роботу. Але! 1. Ми знаходимось у 2025 році.2. Розглядається резонансна справа і у цій справі так званий "підозрюваний", а насправді Герой-розвідник Роман Червінський подає заяву, в якій обгрунтовує, чому слідчі і прокурори вчинили неправомірно і вийшли за межі своїх повноважень під час досудового провадження. Тобто фіксуємо: слідчі і прокурори заяву не реєструють, щоб не "підставляти "своїх недобросовісних колег. Далі за законом "в гру" має вступити слідчий суддя, і зобов'язати відповідні органи внести те повідомлення про злочин в Реєстр і почати розслідування за наведеними фактами зловживань.А що насправді? А насправді 10 грудня суддя Шевченківського суду Ковтуненко В.О. відмовив у задоволенні заяви, відповідно, зловживання слідчих і далі не розслідується.Їдемо далі. Захисники подають апеляційну скаргу і ось сьогодні Київський апеляційний суд має компетентно і законно все розглянути, але теж відмовляє у законному праві на внесення відомостей і початок розслідування на основі реальних фактів про зловживання.Цей приклад кричущої незаконності вчергове доводить: керована єрмако-татарово-портновим судова система працює за зразками радянського законодавства, де не існувало ані права, ані правосуддя.І це все відбувається з політичної волі Володимира Зеленського.
👁 5,100 25-01-22 16:36
​Ноухау з Вінничини. Я думала, таке неможливо вчудити, але слуги перевершили самі себе. За рішенням Ради оборони Вінницької області будь-яка витрата коштів ОТГ має відбуватись за погодженням з військовою адміністрацією. У нас є місцеве самоврядування, коріння,якого сягає ще Магдебурзького права( по ходу словосполучення слугам не відоме). І погоджувати всі ці речі по суті з офісними менеджерами – це більше ніж маразм. А якщо згадати переслідування мерів, окремі законопроєкти, які обмежуть повноваження місцевого самоврядування. Якщо згадати, що забрали ПДФО, що голів ОТГ викликають в СБУ, складають протоколи про зрив мобілізації, або видають попередження і погрожують притягненням до відповідальності за державну зраду... А тепер ще й кожну витрату погоджувати???? А якщо військова адміністрація не дає добро, то що? Люди на місцях мають право вирішувати! Більшість громад все одно витрачають всі кошти максимально на потреби ЗСУ і своїх захисників. п.с. Є думка, що це відповідь владИ і ще одне #АбиНеПорошенко. Справа в тому, що Петро Порошенко переєстрував своє майно в селі Вінницької області, сплатив шалені податки і село може тепер зробити дорогу. Це ще одна причина, чому вони дико бісяться і просунули неконституційне рішення.
👁 6,100 25-01-20 17:06
🔥Розіграш екслюзивної іменної сорочки «ППО», як у Петра Порошенка (лиш у нього сіра, а на розіграші кольору хакі)Доки владА знову анонсує розправи щодо П'ятого Президента, ми з ГО "Байрактар-14" пропонуємо його підтримати, взявши участь у благодійній лотереї на підтримку Сил Оборони.Потрібно терміново кошти на ДВА РЕБи!🎫 Лотерейний Квиточок – 500 гривень.Сорочка задумувалась як іменна для Петра Порошенка - у сірому кольорі, та для сил ППО – у оливі (дроп «Наше небо.»). У сорочці використано орнамент з вишивки козацької старшини на облямівку орнаменту (Гетьман😇) і герб воїнів УНР, який замалювала Єлизавета Скоропадська спеціально для вишивання (зберігається малюнок в Музеї гетьманства). Сорочка має відкладений комір, який характерний для військових сорочок, і часто використовувався на вишиванках воїнів УПА.📡Всі кошти йдуть на РЕБи – для першого іноземного легіону та 412 полку Сил безпілотних систем.🎯Ціль: 192 тисячі гривень.Вишиванка виконана проєктом Вишивка в одязі видатних українців , за ініціативи і руками Тетяна Зез, якій хочу висловити величезну подяку за постійну допомогу ЗСУ🥰 РЕКВІЗИТИ: Швидкий донат через приват24:https://www.privat24.ua/send/2gn1x☑️monobank:https://send.monobank.ua/jar/5d6eKNbbgA🅿️ay🅿️al: [email protected]🏧 Звичайна картка:5168 7521 0257 5381📌після переказу залишайте скриншот у коментарях для присвоєння вам номерка📌
👁 2,500 25-01-13 14:26
⚡️💰Штрафи для недобросовісних постачальників зброї ПОВЕРНУТЬСЯ у законодавство. Таке рішення прийняв сьогодні бюджетний комітет, аби виправити створену слугами ганьбуПро що йдеться? Минулого тижня слуги втрафили протягнути правку до законопроекту №6013, якою скасували штрафи для недобросовісних постачальників зброї. Але завдяки принциповій позиції нашої фракції, вам і суспільному розголосу — монобільшість переглянула свою бздуру. Кілька годин тому голова бюджетного комітету Роксолана Підласа проінформувала, що комітет врахував відповідну поправку, яка повертає санкції за порушення строків виконання зобов'язання.Це добрі новини, але прикро, що ми втрачаємо час, доки слуги лобіюють невідомо чиї інтереси.І важливо не зупинятись.Законопроєкт №6013 сам по собі є максимально паскудним, Асоціація міст України висловила до нього 22 зауваження, зокрема, законопроєкт обмежує права громад на створення комунальних підприємств, передбачає передачу комунального майна у власність господарських товариств без оцінки, запроваджує непрозорі механізми управління майном, створює ризики монополізації земель, ускладнює доступ до міжнародної допомоги, ліквідує права постійного користування земельними ділянками, загрожує комерціалізацією закладів охорони здоров’я та суперечить чинному законодавству, створюючи різноманітні правові колізії.Це все також потрібно вирішувати і то негайно.А найкраще було б якби Володимир Зеленський цей законопроект заветував.
👁 4,200 25-01-09 17:00
​Парламент сьогодні розпочав засідання з вшанування хвилиною мовчання жертв московського авіаудару по Запоріжжю.Однак навіть такий страшний терористичний удари ворога не привіві до тями слуг, бо у перший ж закон, який розглядався, вони втрафили протягнути правку, якою ЗВІЛЬНЕНО від штрафу постачальників, що затримали поставки зброї на фронт понад 30 днів. Тобто в той час, коли на передовій бракує абсолютно всього, слуги звільнили від штрафів тих, хто винен в тому, що на фронті не було достатньої кількості зброї... Подаємо блокуючі постанови.Нижче надаю список прийнятих законопроєктів для ознайомлення.🟡ЗА ОСНОВУ1. Запровадження у загальних місцевих судах спеціалізації суддів з розгляду військових кримінальних правопорушень, кримінальних правопорушень проти миру, безпеки людства та міжнародного правопорядку (№10301)2. Про створення вищого адміністративного суду (№12368-1)3. Про внесення змін до деяких законів України щодо імплементації норм законодавства Європейського союзу з питань електронних комунікацій. (№12150)4. Усунення колізій та уточнення умов обробки інформації у системах та видачу документу про відповідність вимогам законодавства засобів технічного і криптографічного захисту інформації засобів технічного і криптографічного захисту (№12174)5. Щодо ефективного забезпечення права ув’язнених та засуджених на надання безоплатної правничої допомоги (№12073)6. Вдосконалення функціонування індустріальних парків (№12117) 7. Зміни до Кодексу про адмінправопорушення щодо удосконалення механізмів притягнення осіб до адмінвідповідальності за порушення правил військового обліку та законодавства про оборону, мобілізаційну підготовку та мобілізацію #12093. Ми утрималися, про дику правку розповіла на початку.🟣ЗАКОНИ:1. Про особливості регулювання підприємницької діяльності окремих видів юридичних осіб та їх об'єднань у перехідний період (№6013)2. Внесення змін до Закону України Про військовий обов'язок і військову службу щодо особливостей взяття громадян України на військовий облік призовників та їх медичного огляду під час проходження ними базової загальновійськової підготовки. (№12076). Виправили норму, щоб мобілізація та служба жінок в армії залишалися добровільними.3. Зміни до кримінального законодавства щодо встановлення відповідальності за неналежне утримання та експлуатацію об’єктів фонду захисних споруд цивільного захисту (№9362-1)4. Внесення змін до деяких законів України щодо удосконалення організації надання медичної допомоги із застосуванням трансплантації (№9558)🟠 РІЗНЕ:1. Прийнято постанову про визнання геноциду черкеського народу, вчиненого московською імперією2. ВР НЕ підтримала запити до Верховного головнокомандувача щодо ситуації навколо 155 бригади імені Анни Київської. Лише 82 депутатів, судячи з голосування, турбує ситуація в 155 бригаді. Лише 41 слуга це підтримали.У підсумку можу сказати, що знову в порядку денному критична більшість законопроєктів не вирішують критично важливі речі, потрібні для виживання держави.
👁 2,600 25-01-06 18:14
​Про #Йорданське_диво. Думали ми, гадали, як знайти кошти, яких бракує до закриття нової збірки на 5 РЕБів.Хлопці благають про захист. І коли ми почали аврально думати,де діставати кошти, мене набирає наш постійний меценат - неймовірна людина, ім'я якої ми обіцяли не називати.Благодійник уже традиційно 10-й рік поспіль включається в допомогу в найважчі моменти, і сьогодні він доклав понад 200 тисяч грн на велику збірку на РЕБи, щоб загальна сума склала 436 тисяч гривень.Дякуємо! Дякуємо! Дякуємо!За ці кошти ми закриваємо запити на:1) Комплекс АНТИФПВ і мавік для 66 окремий батальйон в складі 103 бригади (98 тис)2) Комплекс АНТИФПВ і мавік для 64 окремого батальйону у складі 103 бригади (98 тис )3) АНТИФПВ для бригади Національної гвардії «Рубіж» (84 тис)4) АНТИФПВ для 80-ї бригади (орієнтовно 84тис)5) Базовий АНТИФПВ для батальйону Айдар (орієнтовно 72тис)Волонтери Байрактару вже потішили всіх військових новиною, що збір закрито і техніка дуже скоро буде у них🔥А ще 🥁🥁🥁.... ПЕРШИЙ з п'яти АНТИФПВ вже у Суджі і прикриває позиції наших захисників. Неймовірні байрактарівці зробили техніку швиденько за перші донати, дякую Андрій Фаренюк та усій команді за блискучу роботу. І дякую усім, хто долучився до цього швидкого збору на РЕБи, особливо Тарасу Рудю та Андрію Добушу, які напередодні нового року ощасливили збірку щедрим донатом. Продовжуємо допомогати ЗСУ разом, усі звіти будуть у мене на сторінці та сторінці ГО "Байрактар-14" Слава Україні! П.с. А якщо ви хочете долучитися до допомоги нашим військовослужбовцям, на сторінці ГО БАЙРАКТАР -14 є всі реквізити і і всі звіти за пророблену роботу😇
👁 2,900 25-01-02 12:52
​Я так розумію, що десь недавно Валерій Маркус з Володимиром Зеленським мали якесь добре прийняття на двох. Пожалівшись одне одному на поганих людей, які заважають жити, вони вирішили записувати їх у список, але от сталася халепа: списки вони попутали і Маркус, нарікаючи на людей, які посміли якось не так на нього зреагувати, в ефірі озвучив список тих, хто не догодив Зеленському!! 😁😁😁Бо інакше ніяк не можу пояснити свою появу в списку тих, хто не догодив Маркусу, про якого я ніде не писала, не згадувала і не оцінювала. Або ще варіант- він просто обідився, що я про нього ніколи ніде не писала. Ну і на цьому точно все з моїми коментарями, бо маю важливіші справи: діставати РЕБи, боротися за постачання мін, захищати права військовослужбовців. Ні в кого в моїх знайомих військових, які є на фронті немає часу на зйомки багатогодинних фільмів з виявлення і перечисленням неугодних. П.с. щось він дуже багато людей звинуватив у тому, що вони не робили. Вважаю, що Валерій Маркус мав би публічно вибачитися за дезінформацію, а можливо і брехню.