Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - 🇺🇦Типичный Славянск | Информация Славянск | Тревога Донецкая Область | Тревога Славянск | Славянск Online | Краматорск Тревога
Додано 06 січ 2025

🇺🇦Типичный Славянск | Информация Славянск | Тревога Донецкая Область | Тревога Славянск | Славянск Online | Краматорск Тревога

@Slavyansk_info
Кількість підписників: 10 136
Фото: 36,100
Відео: 12,400
Посилання: 23,800
Опис:
По рекламі @Good_very_stas З питань розбана @leedeker Збори не беремо.

👥 Кількість підписників

10 136
Середній/День:: +2
Середній/Тиждень:: -21
Середній/Місяць:: -99

📊 Кількість повідомлень на день

0.8
Останній день: 20
Середнє за тиждень: 2.9
Середнє за день: 0.8

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2025-01-06

Стіна

Статистика telegram каналу

Про суть нічної атаки1. Основну частину збитків знову завдали ракети. На жаль, ракет було занадто багато для наших ресурсів ППО.2. Щодо «Шахедів», Сили оборони продемонстрували кращі показники, ніж у середньому за півріччя. 3. Цього разу частка перехоплювачів вже склала понад 40% від усіх збитих Шахедів. Позитивна динаміка роботи Міністерства оборони та Сил оборони України за останні 4 місяці очевидна. 4. Шахеди цього разу, як і минулого, використовували тактику масованої атаки, залітаючи одними маршрутами, намагаючись перевантажити ППО.5. Реактивні «Шахеди» у невеликій кількості намагалися атакувати Київ з півночі, при цьому застосовувалися як «Герань-3», так і «Герань-4».6. «Шахедів» з керуванням було мало, у цій атаці ворог робив ставку на масовість, а не на ефективність.7. Спроб керувати «Шахедами» з РБ цього разу не фіксувалося. Висновки робити зарано. Можливо тому, що весь удар був на Київ, а не на західну частину України, як минулого разу. 8. Я вважаю, що цілі в Києві були обрані противником лише як привід для удару по місту. Наприклад завод на Лук’янівці, де за роки війни ракетами вже давно рознесли все, що можна було, або територія командування сухопутних військ, де з першого дня війни нікого немає, як і на всіх подібних об’єктах Києва. Нічого технологічно чи тактично нового для себе в цій атаці я не побачив.
Про готовність та бажання до миру.Багато втомившихся людей, читаючи кацапські заяви, вважають, що кацап в цілому готовий до миру, тільки наша влада категорично проти, щоб заробляти.Не хочеться їх розстраювати.Одразу після оголошення тиші, кацап, як під копірку, почав усюди писати про систематичні порушення вогню з нашого боку, обсасуючи кожну подію.Ціль очевидна.Продовжують демонізувати українську націю, щоб війна не закінчувалася.Якби кацап бажав миру, то замовчував б про обстріли, щоб потрошки відбілювати нас, аби в майбутньому заявити "Хохол все зрозумів, більше так не буде. Привіт, мир".Але кацап максимально нас демонізує, використовуючи перемир'я, тобто "Гляньте, які негідники, ми їм миру, а вони вбивають наших людей".Бо негоже — як це добу не стріляли, а чому тоді не дві? А чому тоді не три? Не місяць? Давайте тоді зав'язувати. Моль сама боїться свою армію. Він не здатен її контролювати без жорстокості з боку командирів, тому війна не закінчиться, поки кацап не викосить побільше своєї піхоти.Бо коли СВОшнік повернеться додому, все село буде в трихуї, а володькє така тривожність не потрібна.Підемо з Донбасу — і далі по накатаній.Ізюм, Лозова, Павлоград, Барвінкове. Самі подаруємо фору у вигляді кілометрів виритих нашими руками фортифікаційний споруд, які потім ніколи не зможемо відбити.Саппорт | Мерч | Донат
Підписав наказ про проведення примусової евакуації дітей з окремих районів Слов’янська, найбільш уразливих для ворожих обстрілів.Йдеться про: вулиці В’ячеслава Чорновола, Миронівська, Карпатська, Шахтарська, Орденоносців, Лисичанська, Попова, Навська, Ростовська, Таганрогська, Пирогова, Степна, Селезнівська, Широка, Великодня, Селянська, Лівобережна, Вербова, Макіївська, А. Солов’яненка, Г. Тимофєєва, Курортна, Січова, Молдавська, Енергетиків, Подольська, Азовська, Б. Грінченка, Подільська; в’їзди В’ячеслава Чорновола, Криничний; провулки Миронівський, Карпатський, Шахтарський, Бурштиновий, Г. Тимофєєва, Райгородський, Лівобережний, Широкий, А. Солов’яненка, Селянський.Наказ передано на погодження до Координаційним штабом з проведення евакуаційних заходів та ефективного реагування на масове переміщення населення, утвореним Кабінетом Міністрів України.Зберегти життя — найважливіше. Тим паче — життя і здоров’я дітей, які не здатні самостійно ухвалювати рішення і виїжджати.Бережіть себе і своїх близьких!
Слов’янський напрямок: Н.п. Діброва наразі перебуває у сірій зоні! Противник проводить стабілізаційні заходи: зачищає місцевість + виявляє залишкові осередки опору. Фактично йдеться про етап закріплення, тож є всі підстави вважати, що найближчим часом ця ділянка може перейти під повний контроль ворога.Наступним кроком, імовірно, стане спроба противника закріпитися на північному березі вздовж р. Сіверський Донець, паралельно розгортаючи рух на захід у напрямку Брусівки та Старого Каравану. Таким чином ворог намагатиметься розширити контроль у лісовому масиві, а також взяти під вогневий контроль трасу Т0514, яка є логістичною артерією у напрямку Лиману. Це створює додатковий тиск на всю ділянку й ускладнює маневр.Окремо наголошую на секторі Райгородок – Миколаївка! Ситуація там ускладнюється: ворожі дрони вже впевнено працюють по району, ведеться активна розвідка і коригування. Всім мешканцям хто зараз ще залишається на цій ділянці, варто заздалегідь продумувати передислокацію і не тягнути з рішенням. Також прошу з розумінням і повагою ставитися до волонтерів, які працюють у небезпечній зоні, ризикуючи заради допомоги — час і безпека зараз критично важливі.