Джерело
✙СІЧЕНЬ✙ | Вова, я не знаю чи ти помітив, але твоє "можна так весь світ ділити і ...
1 870 Охват/переглядів
2026-03-18 23:13
Повідомлення №13163
Вова, я не знаю чи ти помітив, але твоє "можна так весь світ ділити і влаштовувати нескінченні війни справедливості" це і є вся історія людства😂Я думав вже зараз до всіх дійшло і ми вже всі живемо в новій реальності, яка насправді не мінялась, це ми виросли у 90-х і 00-х у благому невіданні і приспаній пильності. Можна звісно далі продовжувати самовбивчо вдавати, що існують якісь там міжнародні права, конвенції й інша шняга😂 але я пропоную повертатись до реальності, яка б'є по голові ключем, якщо живеш в рожевих окулярах. В реальності де діє право сильного. І краще бути сильним.Де на тебе не перестають зазіхати, якщо ти не зазіхав ні на кого. А про яку справедливість йдеться? Про моє суб'єктивне відчуття справедливості. Про мій особистий погляд на етнічну і національну справедливість. По ній етнічні споконвічні землі українців є нашими по справедливості. І не наші вони лише бо ми слабкі. Тепер і частини Запоріжжя з Херсоном і Донбасом не наші, бо ми слабкі. На це теж зазіхати не можна? Бо ж інакше війна😱