Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - ✙СІЧЕНЬ✙
Додано 14 лип 2024

✙СІЧЕНЬ✙

@Sichen_tg
Кількість підписників: 15 149
Фото: 7,410
Відео: 4,380
Посилання: 3,690
Опис:
Мій ютуб канал https://www.youtube.com/c/СІЧЕНЬ
Джерело

✙СІЧЕНЬ✙ | А ви вже бачили що містер Біст зробив зі своїми зубами? Просто жесть. ...

Логотип телеграм спільноти - ✙СІЧЕНЬ✙ ✙СІЧЕНЬ✙ @Sichen_tg
2 380 Охват/переглядів 2025-09-08 23:30 Повідомлення №10100
А ви вже бачили що містер Біст зробив зі своїми зубами? Просто жесть. От ніколи цієї херні не розумів. Маєш красиву, фірмову і впізнавану посмішку, і ти йдеш, херачиш всі свої натуральні зуби, знімаєш добротний шар природньої емалі, щоб зверху наклеяти якісь вініри? Нахіба? Шоби шо? Я розумію дід яник, у нього пів щелепи вже мабуть нема, це або вже вставні зуби, або взагалі вставна знімна щелепа. Я ще розумію коли дійсно естетично щось не те і ти виправляєш, робиш посмішку кращою. Але молодому Бісту з умовно ідеальною посмішкою це для чого? Тим більше що стало не краще, стало гірше при чому НАБАГАТО. Рівний паркан унітазного кольору, який викликає ефект зловісної долини. Мені реально стало якось не по собі, коли я побачив нову посмішку Біста. Скажіть хтось тим стоматологам американським, а то мабуть були дуже дорогі стоматологи, враховуючи ресурси Джимі, що в природі зуби не бувають такі білі і такі рівні, це просто виглядає не природньо, моторошно.Коротше не міг не висловити своє здивування і офігівання.