Джерело
✙СІЧЕНЬ✙ | А давайтє заспамім єму лічьку, ну ілі комєнти😀" 😂"Фошизд, расіст"😁 "су...
2 850 Охват/переглядів
2025-07-16 09:34
Повідомлення №9264
"А давайтє заспамім єму лічьку, ну ілі комєнти😀" 😂"Фошизд, расіст"😁 "супєр пупєр дупєр патріот, він сам себе так постійно називає, та та, який УЯВЛЯЄТЕ, в перші дні війни пішов на вишкіл, який проводили АТОшнікі для місцевого населення біля його дому, от гад, правда?".Ну діти просто😁Ще кумедно, як натовп, який найбільше кричить про нафронтників, сам усіх відправляє туди. Хтось хоч раз від мене чув хоч якусь фразу, яка б хоча б натякала на відправлення когось на фронт, або засудження тих, хто не воює? Отож. Я хто завгодно, але не лицемір. Але там якісь аргументи і реальність значення не мають) Там усе просто, якщо ти не згоден з Гуру на всі 100% у всіх питаннях і смієш не обожествляти його, то ти автоматично: Любиш ЗЕ.Підтримуєш всі дії ТЦК.Відправляєш всіх на фронт.Виступаєш за війну до кордонів 91 року.Ну і так далі за списком) У секти своя реальність.Хоча мінімум одна людина що мислить там таки присутня) Найбільше мені сподобалось про Любарського😂 Рівень дискусії у східній Європі як то кажуть.