Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - ✙СІЧЕНЬ✙
Додано 14 лип 2024

✙СІЧЕНЬ✙

@Sichen_tg
Кількість підписників: 15 149
Фото: 7,410
Відео: 4,380
Посилання: 3,690
Опис:
Мій ютуб канал https://www.youtube.com/c/СІЧЕНЬ
Джерело

✙СІЧЕНЬ✙ | А давайтє заспамім єму лічьку, ну ілі комєнти😀" 😂"Фошизд, расіст"😁 "су...

Логотип телеграм спільноти - ✙СІЧЕНЬ✙ ✙СІЧЕНЬ✙ @Sichen_tg
2 850 Охват/переглядів 2025-07-16 09:34 Повідомлення №9264
"А давайтє заспамім єму лічьку, ну ілі комєнти😀" 😂"Фошизд, расіст"😁 "супєр пупєр дупєр патріот, він сам себе так постійно називає, та та, який УЯВЛЯЄТЕ, в перші дні війни пішов на вишкіл, який проводили АТОшнікі для місцевого населення біля його дому, от гад, правда?".Ну діти просто😁Ще кумедно, як натовп, який найбільше кричить про нафронтників, сам усіх відправляє туди. Хтось хоч раз від мене чув хоч якусь фразу, яка б хоча б натякала на відправлення когось на фронт, або засудження тих, хто не воює? Отож. Я хто завгодно, але не лицемір. Але там якісь аргументи і реальність значення не мають) Там усе просто, якщо ти не згоден з Гуру на всі 100% у всіх питаннях і смієш не обожествляти його, то ти автоматично: Любиш ЗЕ.Підтримуєш всі дії ТЦК.Відправляєш всіх на фронт.Виступаєш за війну до кордонів 91 року.Ну і так далі за списком) У секти своя реальність.Хоча мінімум одна людина що мислить там таки присутня) Найбільше мені сподобалось про Любарського😂 Рівень дискусії у східній Європі як то кажуть.