Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Анатолій Шиян ꑭ 3 ОШБр
Додано 14 лип 2024

Анатолій Шиян ꑭ 3 ОШБр

@ShyianAnatolii
Кількість підписників: 239
Фото: 659
Відео: 196
Посилання: 227
Опис:
🇺🇦 Голова Полтавського обласного осередку Національного Корпусу 🧔🏻 Волонтер, сім'янин, громадський діяч, доброволець, військовослужбовець ꑭ 3 ОШБр 💭 Власний погляд на події.
Джерело

Анатолій Шиян ꑭ 3 ОШБр | Чому віце-президентом Національної Федерації Самбо та радником Міністр...

Логотип телеграм спільноти - Анатолій Шиян ꑭ 3 ОШБр Анатолій Шиян ꑭ 3 ОШБр @ShyianAnatolii
44 600 Охват/переглядів 2026-01-22 09:38 Повідомлення №1064
Чому віце-президентом Національної Федерації Самбо та радником Міністра Молоді та Спорту обовʼязково повинен бути ватник та вимагач?Немає серед військових достойних кандидатів?Юрій Скрипаль в 2020му році хотів стати депутатом КМДА і намагався туди пройти від проросійської політичної партії «Наш Край» (заборонена навіть після купи апеляційних скарг 19 червня 2024 року). Це та сама партія, яка була основана з вихідців «Партії Регіонів», колишніми регіоналами Шаховим, Кіссе і Мазурчаком.З Шаховим, який зараз в бігах від судів і СБУ, у Скрипаля досі багато фоточок на сторінці в Інстаграм. Ніби відштовхуючись від цього, вже будь яка федерація не мала ніякого морального права ставити віце-президентом пана Юрія, але на цьому крінжатіна не закінчується.Федерація Самбо України закриває очі і на кримінальні провадження за статтями 189 ч.4 ККУ (вимагання, що завдало майнової шкоди в особливо великих розмірах, вчинене організованою групою, або поєднане із заподіянням тяжкого тілесного ушкодження) та 289 ч.3 (незаконне заволодіння транспортним засобом, вчинене організованою групою або з корисливих мотивів). За цими статтями людина має понести покарання від 7 до 12 років, а не бути віце-президентом.Дуже цікаво, чому не долучився до війська, якщо має стільки вільного часу, що під час війни займається криміналом? Страшно?Ну і повернемось, звісно ж, до питання з першого абзацу: «Немає достойних кандидатів для Федерації Самбо окрім ватників?»Чому б не поставити когось з ветеранів, хто точно більше заслуговує на це місце ніж вимагач і кандидат в депутати від проросійської партії?Стільки питань, а відповідей нуль!