Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - ОЛЕНА ШУЛЯК
Додано 14 лип 2024

ОЛЕНА ШУЛЯК

@Shpylka_Shuliak
Кількість підписників: 1 949
Фото: 3,430
Відео: 624
Посилання: 498
Опис:
Вітаю! Я Олена Шуляк — голова Комітету держвлади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування, і це мій офіційний Telegram-канал.
Джерело

ОЛЕНА ШУЛЯК | Рахунок буде виставлено.Відповідальність агресора має багато вимірів. ...

Логотип телеграм спільноти - ОЛЕНА ШУЛЯК ОЛЕНА ШУЛЯК @Shpylka_Shuliak
304 Охват/переглядів 2026-05-01 11:51 Повідомлення №5186
Рахунок буде виставлено.Відповідальність агресора має багато вимірів. Звісно насамперед це покарання за воєнні злочини, за зруйновані життя і зламані долі. Але є ще один вимір справедливості — матеріальний.Зруйновані будинки, школи, лікарні, інфраструктура, втрачений бізнес і майно. Це ті збитки, які мають бути не лише зафіксовані, а й відшкодовані.Для фіксації збитків вже працює Міжнародний Реєстр збитків. Він охоплює різні категорії і дозволяє подавати заяви як громадянам, так і бізнесу та громадам. І я всіх прошу не зволікати і подавати інформацію про втрати. Це фактично цифровий беззаперечний доказ агресії.Наступний етап це їх розгляд.Саме для цього створюється Міжнародна комісія з розгляду претензій, яка працюватиме в Гаазі і ухвалюватиме рішення про компенсації.Фактично формується повноцінний механізм:1️⃣ фіксація збитків;2️⃣ розгляд претензій;3️⃣ рішення про відшкодування.І вчора цей механізм отримав серйозне підсилення.Європарламент підтримав приєднання Європейського Союзу до Конвенції про створення Міжнародної комісії з розгляду претензій щодо збитків, завданих агресією росії. Це означає, що механізм отримує значне міжнародне підсилення.Звісно жодні виплати не повернуть людей. Але це про інше.Про справедливість, яка має вимірюватись не лише вироками, а й відшкодованими збитками.Про відповідальність, яка має бути не символічною, а матеріальною.І про те, що агресор має заплатити у прямому сенсі цього слова.Дякую нашим європейським партнерам за цей крок і за послідовну підтримку України 🇪🇺🤝🇺🇦