Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Shirifugen - аніме українською
Додано 14 лип 2024

Shirifugen - аніме українською

@Shirifugen
Кількість підписників: 888
Фото: 651
Відео: 380
Посилання: 463
Опис:
ЦЕЙ КАНАЛ БІЛЬШЕ НЕ АКТИВНИЙ!!! Бажаєте нас підтримати? Дяка: https://shirifugen.diaka.ua/donate Донателло: https://donatello.to/Suit0n Патреон: http://patreon.com/Shirifugen
Джерело

Shirifugen - аніме українською | Йоу, на цей раз це вже точно останній пост. Цей канал я, Суйтон, покид...

Логотип телеграм спільноти - Shirifugen - аніме українською Shirifugen - аніме українською @Shirifugen
462 Охват/переглядів 2025-08-03 20:29 Повідомлення №1703
Йоу, на цей раз це вже точно останній пост. Цей канал я, Суйтон, покидаю. Усі релізи залишаю на пам'ятку. Що ж, можливо не всі в курсі, але ставлю до відома, я провів ребрендинг спільноти, щоб ця несумісна, пуста назва, спільнота більше не існувала, я вирішив створити нову спільноту, команду, і радий бачити кожного й кожну. Можливо, я не був надто відповідальним, можливо брехав вам, як і щодо релізів так і пустих обіцянок, але що я хочу цим сказати? Тим, що я приношу свої вибачення. І не хочу, щоб ви тримали на мене образу через якісь негаразди, або через те, що я забув виконати те, що обіцяв.Я просто хочу, щоб ви перейшли в нашу нову сім'ю, нову спільноту, звісно це не примусово, але буду дуже вдячний вам. Я пробув тут цілих п'ять років. Можливо, я зробив не так багато як інші команди, але принаймні я стараюсь це робити як можу, я хочу працювати якісно і швидко, і так, можливо мені це не вдається, та я не здаюсь, бо вірю що знайдуться люди які все ж таки дочекаються мого перекладу, мого озвучення. Не з руснявої. А з англійської чи то японської. Я завжди мріяв, щоб у мене була організована команда, щоб всі відповідально відносились до роботи, я мріяв зібрати велику команду, і коли почали робити фан-дубляж, я зрозумів що в мене змінилася ціль, я хочу цілу студію, і я йду до цієї цілі, так можливо з поганими мікрофонами, але завдяки вашій підтримці, вашим донатам — усе можливе.Я хочу наостанок подякувати усім підписникам цього каналу, дякую, що досі залишаєтесь зі мною. Дякую, що обираєте саме наш переклад, наше озвучення — ми це дуже цінуємо. І я от зараз пишу цей пост, і плачу, бо я розумію, що в мене була активна аудиторія, що раніше було краще, бо я навіть більше релізів на рік робив, а зараз такого немає, але в той же час я боюся бути забутим. Я не хочу. Я хочу, щоб ви пам'ятали що існує Суйтон та його команда. Ще раз хочу принести вибачення у всіх, що довго не виходив на зв'язок. За всі пусті обіцянки. За кожну брехню. За всі негаразди. Приношу вибачення у всіх, наголошую, УСІХ учасників спільноти, команди, від самих перших і до самих останніх. Можливо я не ідеальний лідер, але прагну ним бути.До речі, у нас на днях була якраз таки п'ята річниця, і оце в моменті згадав як колись бачив пост Клану Кайзоку, як співпрацював з тими людьми, і була ось ця атмосфера команди, я її відчував, коли не було війни, коли ти розумів, що тобі нічого не зашкоджує, завдяки нашим воїнам, які там кладуть своє життя заради нас.Дякую вам, ЗСУ. І низький уклін усім воїнам, які захищають нашу неньку від ворога.На цьому якби усе, внизу залишаю посилання на наш новий канал, нову спільноту, чекаю усіх там, і сподіваюсь, що знайдуться ті, кому не байдужа наша робота, або ж ті, хто колись нас дивився, але через певні причини - припинив.З любов'ю, ваш Суйтон❤️https://t.me/Tsukihana_ua