Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Шалений Кіт
Додано 28 гру 2021

Шалений Кіт

@Shaleniy_Kit
Кількість підписників: 23 571
Фото: 4,120
Відео: 660
Посилання: 2,400
Опис:
Канал громадянина України, капітана ЗСУ запасу, учасника бойових дій з 2014 року, блогера Олексія Петрова. Я в інших мережах — https://linktr.ee/oleksii.petrov 🖇️
Джерело

Шалений Кіт | Мережею шириться інформація про минулорічні навчання під егідою НАТО, ...

Логотип телеграм спільноти - Шалений Кіт Шалений Кіт @Shaleniy_Kit
7 630 Охват/переглядів 2026-02-13 15:46 Повідомлення №8332
Мережею шириться інформація про минулорічні навчання під егідою НАТО, на яких не повний український взвод екіпажів ударних БПЛА розмотав два батальйони «противника»…На тлі цього згадую випадок з навчань в одній із країн НАТО. Ми в той день фактично не літали, бо на полігоні були потужні маневри «союзників». Нам дали добро лише на польоти «Мавіків», але без фанатизму. (Угу, як раз той випадок! Перша рота і без фанатизму. Одразу знайшли снайперів і почали гоняти над ними. Пізніше нас попросили не хуліганити).Менше з тим. Під час одного з вильотів, дрон змалював як військові однієї з країн НАТО зайняли оборону по відбиттю нападу противника. «Вам пизд@ць», - пролунало на командному пункті. Настала суцільна тиша. На нас дивилось десять пар очей, не розуміючи чому такий вердикт? Все ж красиво і згідно тамтешніх настанов. Сектори перекрили і отетоотвьсо.- Чому? - спитав перекладач.- Ось зараз над головою вашої групи висить Мавік. Просто… дрон. Він спостерігає. А був би у нього один вог чи граната… то пиздець. Всім і одразу! Треба було бачити очі офіцерів яким на пальцях, англійською мовою швидко пояснили кількість варіантів знищити цю групу так, що і не встигнуть налякатися.Але треба віддати належне. Вони вчаться правда чомусь не так швидко, як хотілось б… Фото з тих навчань. Два екіпажі важких нічних бомберів. Тоді вони вчилися, а потім почали мінусувати окупантів.