Джерело
Шалений Кіт | Памʼятаю за часів Міністра оборони Степана Полторака, «пірати» Дмитра ...
3 500 Охват/переглядів
2023-08-04 13:44
Повідомлення №5378
Памʼятаю за часів Міністра оборони Степана Полторака, «пірати» Дмитра Марченка (того самого), викрили один непотріб в погонах полковника. То був очільник тилової бази забезпечення всього південного регіону, скажімо так. Коли від Марченка приїхала справжня перевірка, а не фейкова до якої звикли, то виявилось, що трошки не вистачає бензина та дизеля. Декількох цистерн. Проти полковника було порушено кримінальну справу, але паралельно з тим… його було розжалувано до солдата. І відповідно він був позбутий усіх фінансових плюшек накшталт пенсія полковника і таке інше… Але то було тоді.Зараз, що ми бачимо? Беруть за сраку воєнкомів, які начебто непогано прибарахлились, і в якості покарання відправляють… на фронт. В тому же званні. Зачекайте! У нас тут що, тюрма? ВТК? Якщо він винен, то в країні діє режим воєнного стану! Погони нах, статус нах, вирок суду, кайло в руки і нехай йде рити окопи! Цілодобово. Якщо це просто така ротація в бойову частину, (бо трохи засидівся на місці, дай другим поруліть), то так і кажіть, не прикриваючись фразою про покарання. Бо виходить, що ми тут усі, мʼяко кажучи… покарані!