Джерело
Шалений Кіт | А тепер напевне про головне…От ми, ну ті хто не голосував за головного...
3 300 Охват/переглядів
2023-07-31 17:26
Повідомлення №5352
А тепер напевне про головне…От ми, ну ті хто не голосував за головного Слугу і його оборзевшу шоблу, (навіть не думав робити такої дурниці), ми ж молодці? Ну да. Ще і які. Бо ще тоді кричали, не можна довіряти керування літаком людині, яка той самольот, бачила тільки очима пасажира і взагалі дупля не відбиває де там закрилки і що таке тангаж?! Інші, хто нас не чув і в решті решт привели до влади весь цей політичний цирк, вони відповідно - не молодці. Ну ми ж так думаємо. Бо розгрібати сукупність політичних помилок нової влади, ми ще будемо довго. Дуже довго. Отже. Що робити з тими, хто голосував та обрав? Ну можна постійно обізвати їх поганим словом. Крикнути «ти піська», і втекти. Можна ще зробити якусь пакость. Щоби їм було погано, а нам відповідно добре. Але!Розгрібаємо ж ці проблеми… разом! Зараз, на війні воюють і одні і другі. Як умовні молодці так і ті, хто відповідно не молодці. І гинуть разом. А ті хто живі, разом тримають позиції. Якусь будівлю чи нікому невідому посадку. Облаштовують позиції. Мінують територію. Діляться боєприпасами. Сміються. Пʼють каву. Підтримують один одного. Якщо треба, то допомагають витягнути побратима з поля бою, не питаючи у нього, він з табору там де молодці, чи іншого? Просто беруть в роблять. Бо цього хлопця, Тараса, Миколу чи Дмитра, треба врятувати. Донести… обовʼязково донести то точки евакуації. А потім водій летить наче скажений, не роздивляючись дороги. Летить, що є сили. Бо обовʼязково треба витягнути того парня. Бо рахунок йде на секунди. Бо він щось там вже бормоче, просить медика передати своїй родині, що він дуже їх любить. «Нііііі братка! Хер ти вгадав! Зачекай! Потерпи трохи… Сам передаси!». І якось все, що було там, на виборах сходить нанівець. Тут є справи більш важливіші. Тут про це… просто не згадують!Що нам робити далі? Так і кидатись брудом один в одного, чи іноді знайти в собі сили щоби запхати своє «Я» подалі. А потім, якщо треба, то підставити плече та разом йти вперед? Бо цю війну на одинці не витягнуть «молодці». І ті, хто «не молодці», теж не витягнуть. А якщо просеремо країну, то вже потім буде до сракі, хто та як голосував? Хто молодець, а хто не дуже!p.s. Да, да… Я в курсі, хто та як голосував! Далі то що?