Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Шалений Кіт
Додано 28 гру 2021

Шалений Кіт

@Shaleniy_Kit
Кількість підписників: 23 571
Фото: 4,120
Відео: 660
Посилання: 2,400
Опис:
Канал громадянина України, капітана ЗСУ запасу, учасника бойових дій з 2014 року, блогера Олексія Петрова. Я в інших мережах — https://linktr.ee/oleksii.petrov 🖇️
Джерело

Шалений Кіт | От дивиться друзі… Світлинам, що ви бачите внизу, скоро буде сім років...

Логотип телеграм спільноти - Шалений Кіт Шалений Кіт @Shaleniy_Kit
2 900 Охват/переглядів 2023-06-18 17:37 Повідомлення №5064
От дивиться друзі… Світлинам, що ви бачите внизу, скоро буде сім років. У вересні далекого (вже далекого) 2016 року, Юрій Бірюков зібрав в Києві військових блогерів, щоби показати та познайомити із роботою Центра розвитку та супроводження матеріального забезпечення МОУ, яким на той час керував Дмитро Марченко. Саме тоді зокрема я побачив нові шоломи, які суттєво відрізнялись від звичних чорних шоломів «ТЕМП». І на додачу був здивований новими розробками бронежилетів. Бо усі давно розуміли, що той довбаний «Корсар», треба було міняти. Хоча… Влітку та восені 2014 року, він був за щастя. Протягом років, ця тема розвивалась. Та ж сама тканина форми, про яку не сперечався лише ленивий, змінювались на краще. Якось-то Дмитро Марченко у приватній бесіді розповів, що навіть дощовики скоро будуть з нормальної (мембранної) тканини. Планів було неймовірно багато. Але, все змінив 2019 рік. Так змінив, що згідно матеріалу ресурса «Наші гроші», МОУ майже припинило закупівлю вітчизняних бронежилетів. (Цікаво, чому?). А на додачу, мудрий нарід отримав шоу, «Пасадити генерала Марченка». Навіть запроторили його (і ще двох бойових офіцерів за грати). Знаючи люди кажуть, що саме ця справа, яка пізніше виявилась зліпленою з гівна та гілок, міцно заблокувала весь процес постачання в українську армію вітчизняних бронежилетів! Та й взагалі, про армію поступово стали забувати. Докотились до того, що восені 2021 року, перед військовими з’явився величезний борг по виплатах. Хоча… Кому це тоді було цікаво, коли кожного дня політичне шоу!А коли почалась повномасштабна російська агресія, раптово виявилось, що на складах немає бронежилетів. І шоломів теж, немає! І форми, не дуже… НІХУА немає! Де брати? Правильно, терміново покупати! Скрізь. Не дивлячись на ціну.Бо що? Бііііінго! Бо пр@їбали! Навмисно чи ні, то вже фахівці розкажуть.