Джерело
SKIFler - новини WOT | Де вони тут побачили силачів — я не знаю.До виходу патчу 2.2.1 в магаз...
926 Охват/переглядів
2026-04-21 11:53
Повідомлення №2432
Де вони тут побачили силачів — я не знаю.До виходу патчу 2.2.1 в магазин було додано ряд преміум танків!За реальні гроші (Преміум магазин):• Squall (598 грн) — фановий ЛТ 8 лвл для тих, кому подобається гілка Tesak. Можу рекомендувати ЛИШЕ через нормальний прайс та фановість, проте пам'ятайте, що це ДУЖЕ специфічна машина.• ShPTK-TVP (773 грн) — чеська ПТ 8 лвл, яка випала з сучасної мети рандому. Дуже низька альфа та повна відсутність ХП = надзвичайно складний у реалізації танк. Плюс прайс у майже 800 грн, м'яко кажучи, неконкурентний!• Renegade (782 грн) — танк, який так само втратив свою актуальність. Він все ще непоганий, але це скоріше хороший варіант за Trade-in, а не за такий прайс.За золото (в клієнті гри):• 56TP (9100 золота) — жахливий танк, однозначно скіп.• ІС-3 з МЗ (9600 золота) — все ще хороший танк, опціонально можна взяти, але той же Somua SM за бони буде ЗНАЧНО кращим!• Vipera (8800 золота) — кусок лайна з жахливою стабою та 40-мм кришкою башти, яка нівелює всю броню. Скіп.https://worldoftanks.eu/uk/news/specials/get-ready-for-update-2-2-1/