Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - SKIFler - новини WOT
Додано 06 січ 2025

SKIFler - новини WOT

@SKIFlerWOT
Кількість підписників: 1 448
Фото: 1,120
Відео: 13
Посилання: 1,070
Опис:
Новини WOT, YouTube, SKIFler, Скіфлер

👥 Кількість підписників

1 448
Середній/День:: 0
Середній/Тиждень:: -6
Середній/Місяць:: +5

📊 Кількість повідомлень на день

1.7
Останній день: 0
Середнє за тиждень: 1.4
Середнє за день: 1.7

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2025-01-08

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 1,110 26-05-29 13:32
Що завезли в патчі 2.3 та що буде далі? Головні правки балансувальника 👀Зміни в оновленні 2.3 — це лише перший крок, адже команда вже готує наступний пакет покращень.Давайте розберемося, що міняють просто зараз і що відправлять на тести найближчим часом.Ключові зміни, які виходять в 2.3:• Мінус одна арта: Тепер у бою буде не більше двох САУ на команду. Бої з 3 артами були рідкістю, але тепер зовсім підуть у небуття, і це добре!• Більше комфортних боїв ±1 рівень: Для техніки VII–IX рівнів бої проти "танчиків" на два рівні вище стануть рідкістю. Балансувальник частіше збиратиме матчі у форматі ±1 рівень, що має покращити відчуття від гри при прокачці\фарму!• Чесніший баланс для взводів: Балансувальник тепер прискіпливіше шукатиме протилежні взводи. Взводи однакового рівня значно частіше гратимуть один проти одного, і це ДУЖЕ ДОБРЕ. • Класика 15 на 15 у пріоритеті: Навіть якщо ви граєте пізно в ночі або просто в "непіковий час", система намагатиметься збирати повноцінні команди 15×15. При цьому на часі очікування в черзі це майже не позначиться.Плани на майбутнє:• Розподіл ЛТ за ролями: на 15-річчя гри ми дійшли до розуміння того, що Мантікора та РХМ це різні ЛТ. Не може бути. Не вірю.• Жорсткий ліміт на ЛТ: Планують протестувати суворе обмеження на кількість ЛТ у боях від VII рівня і вище. Теж надзвичайно приємна зміна, бо хоч і бої з 3 ЛТ це рідкість, все ж, вони бувають. Це краще для всіх, і це теж добре!⚙️ Де тестуватимуть наступні фічі? Другий етап покращень почнуть тестувати одночасно з релізом 2.3, але поки що тільки на трьох серверах: EU1, EU4 та NA3. Слідкуємо за тестами!👉 Повна стаття та всі графіки змін на офіційному сайті: https://worldoftanks.eu/uk/news/general-news/matchmaker-changes-may-2026/
👁 926 26-04-21 11:53
Де вони тут побачили силачів — я не знаю.До виходу патчу 2.2.1 в магазин було додано ряд преміум танків!За реальні гроші (Преміум магазин):• Squall (598 грн) — фановий ЛТ 8 лвл для тих, кому подобається гілка Tesak. Можу рекомендувати ЛИШЕ через нормальний прайс та фановість, проте пам'ятайте, що це ДУЖЕ специфічна машина.• ShPTK-TVP (773 грн) — чеська ПТ 8 лвл, яка випала з сучасної мети рандому. Дуже низька альфа та повна відсутність ХП = надзвичайно складний у реалізації танк. Плюс прайс у майже 800 грн, м'яко кажучи, неконкурентний!• Renegade (782 грн) — танк, який так само втратив свою актуальність. Він все ще непоганий, але це скоріше хороший варіант за Trade-in, а не за такий прайс.За золото (в клієнті гри):• 56TP (9100 золота) — жахливий танк, однозначно скіп.• ІС-3 з МЗ (9600 золота) — все ще хороший танк, опціонально можна взяти, але той же Somua SM за бони буде ЗНАЧНО кращим!• Vipera (8800 золота) — кусок лайна з жахливою стабою та 40-мм кришкою башти, яка нівелює всю броню. Скіп.https://worldoftanks.eu/uk/news/specials/get-ready-for-update-2-2-1/
👁 844 25-10-06 10:11
Так, там ще додали 3 прем танки для продажу, давайте розбиратись!Калібан (810 грн) - Прем танк для тих, хто любе геймплей на бабахах. По факту, в більшості ситуацій кусок, але раз в 5-10 боїв можна дать на 1800, і буде боляче.Contradictious (846 грн) - якщо я не помиляюсь, 1 продаж цього танку поза коробками. Був найкращим танком з подвійними гарматами, до введення Цвіліна.Топ тачка, яка має чудове бронювання, хорошу альфу, квн, нормальну динаміку і т.д.Єдиний мінус - механіка залпа! Очевидно, що стандартна механіка, як в тс-54, буде значно зручніше!ІС-3 З МЗ (883 грн) - в цілому не поганий танк, але за реал я би його не брав. Він прям часто продається в клієнті за голду, тому чекав би його там, якщо вам дуже хочеться!По плюсам - типовий дєд 3 по броні, барабан зі зворотною дозарядкою, велика альфа з барабану.Мінуси - погана стаба, зведення та кучність. Слабке лобове бронювання.Буде стрім по цим танкам завтра, або в ср! https://worldoftanks.eu/uk/news/specials/fv226-contradictious-caliban-is-3a-offers/
👁 526 25-03-31 12:12
Важливе оновлення: «У бій!»Командири, Хочемо заздалегідь повідомити вам, що в найближчі місяці подія «У бій!» не повернеться. Ми прийняли рішення відмовитися від її поточного формату. Водночас ми й надалі плануємо запустити нову прогресійну подію, яка краще відповідатиме ігровим системам та нашим майбутнім планам.Ми знаємо, що багато хто з вас із задоволенням брав участь в «У бій!» і з нетерпінням чекає чогось подібного. Наразі розробляється новий формат, але його запуск очікується не раніше четвертого кварталу 2025 року. Ми хочемо, щоб нова подія з’явилася в належний час і гармонійно доповнила майбутній контент. Поки що ми не можемо розкрити всі деталі, але більше інформації з’явиться після великого оновлення.Дехто з вас пропонував залишити поточний формат «У бій!» до виходу нового. Задля прозорості повідомляємо: це неможливо. Поточний формат несумісний із майбутніми планами прогресії та перетинається з іншими подіями, такими як сезони Бойового пропуску, спеціальні глави, тимчасові івенти, внутрішньоігрові знижки, Twitch Drops та інше.Попри це, ми й надалі пропонуватимемо цінні нагороди та події протягом усього року, зокрема:Регулярні знижки на техніку з Дерева розвитку та преміум-машиниСпеціальні пропозиції на витратні матеріали, обладнання, конвертацію досвіду та іншеПодії з місіями та тимчасові знижкиІвенти з обміну техніки, щоб оновити ваш ангарМи розуміємо, що «У бій!» була однією з улюблених подій, і щиро дякуємо вам за підтримку та розуміння. Слідкуйте за оновленнями — цього року на вас чекає ще багато цікавого!