Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Русь - Україна
Додано 14 лип 2024

Русь - Україна

@Rus_Ukr
Кількість підписників: 93
Фото: 3,880
Відео: 2,060
Посилання: 2,140
Опис:
Русь -> Україна Московія -> РФ Зв'язок: @yevgenic

👥 Кількість підписників

93
Середній/День:: -1
Середній/Тиждень:: -1
Середній/Місяць:: -3

👁️ Середній перегляд на повідомлення

15
Середній/День:: 14
Середній/Тиждень:: 20
ERR: 16.13%

📊 Кількість повідомлень на день

0
Останній день: 0
Середнє за тиждень: 0
Середнє за день: 0

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 18 25-02-19 16:48
Владимир Путин Дональд Трамп опубликовал пост:— Подумать только: скромно успешный комик Владимир Зеленский сумел убедить Соединённые Штаты Америки потратить 350 миллиардов долларов на войну, которую невозможно выиграть, которая вовсе не должна была начаться, но войну, которую он никогда не сможет завершить без США и «ТРАМПА».— Соединённые Штаты потратили на 200 миллиардов долларов больше, чем Европа, и деньги Европы гарантированы, тогда как США не получат ничего обратно. Почему «Сонный Джо» Байден не потребовал уравнивания затрат, ведь эта война куда важнее для Европы, чем для нас — у нас есть большой, красивый океан в качестве барьера.— Помимо этого, Зеленский признаёт, что половина денег, которые мы ему отправили, «ПРОПАЛА». Он отказывается проводить выборы, имеет крайне низкие рейтинги в Украине, а единственное, что ему действительно удавалось хорошо, — это играть Байденом, как на скрипке.— Диктатор без выборов, Зеленскому лучше поторопиться, иначе у него вообще не останется страны.—Тем временем мы успешно ведём переговоры о завершении войны с Россией, и все признают, что только «ТРАМП» и его администрация способны это сделать. Байден даже не пытался, Европа потерпела неудачу в попытках установить мир, а Зеленский, вероятно, просто хочет сохранить «кормушку».— Я люблю Украину, но Зеленский провалил свою работу, его страна разрушена, миллионы людей погибли напрасно — и всё продолжается…
👁 18 25-01-24 16:37
Рустем Умєров:Це перший і останній пост на тему закупівель озброєння. Єдиний критерій, який Міністерство оборони ставить перед Агентством оборонних закупівель — вчасно і в повному обсязі забезпечити фронт усім необхідним озброєнням. На жаль, за останні пів року замість своєчасного забезпечення армії боєприпасами ми отримали політичні ігри, «зливи» контрактів, «злив» інформації (правоохоронці обовʼязково ще перевірять ці факти), піар бездіяльності та невиконання КРІ підпорядкованим підприємством МОУ. Закупівлі зброї, які повинні бути закритими під час воєнного стану та повномасштабної війни з росією, чомусь перетворилися на «Амазон», де кожен користувач інтернету може у реальному часі бачити, хто і що купує, в яких обсягах та у яких виробників. А масштаби цих закупівель, які були б принаймні співмірними з піаром у ЗМІ, наші захисники на фронті так і не відчули. Тому я ухвалив рішення відсторонити всіх, хто провалив цю роботу: 1. Подаю до Кабміну подання на звільнення мого заступника — Дмитра Кліменкова. 2. Контракт із Мариною Безруковою Міністерство оборони не продовжує. Також Міністерство оборони відкликає двох представників держави з Наглядової ради. Це стане прецедентом в історії державного корпоративного управління, коли два незалежних представники Наглядової ради підтримали позицію держави, а уповноважений державою представник інтересів держави проігнорував рекомендації органу управління. Перезапуск Наглядової ради відбудеться найближчим часом. Директором АОЗ буде призначено Арсена Жумаділова. Цього року АОЗ і ДОТ мали однакові умови. Одна агенція виконала роботу, інша — лише створювала медійний шум. Розмов про закупівлю озброєння для армії багато, результат — незадовільний. Ми змінюємо систему, щоб результат був на фронті, а не в новинах.
👁 16 25-01-18 17:47
Serg Marco: Про Покровськ та заходи туди.Спроби закинути туди ДРГ йдуть вже другий, а може і третій місяць. А може і більше. Перші заходи були ще зі сторони Мирнограда. Агломерація майже пуста, залізти туди десь по посадкам в туман малою групою та вилізти, в обмежених випадках у пігдогів виходило. Але організувати накопичення - ніт.Зараз вже ворог пробує з іншої сторони зайти ДРГешками. Скільки там було реальних спроб зайти, а скільки приніс Слон.ФМ на своїх крилах - точно незрозуміло.Зараз Покровськ ще тримають. Більша загроза там - не ДРГ, а фпв, які полюють за всіма на кожній дорозі біля міста. І втримають, якщо лінія не буде сипатись. Якщо лінію стабілізують - то і в 2-3 ешелонах зможуть навести порядок. Якщо ж ніт - ну, десь просочиться ворог, з часом накопичиться в місті та займе там кругову оборону, поки до них буде прориватись штурмова група. Зараз стараються стабілізувати той фланг, на якому важко. Здебільшого, правда, заборонами відступати, але як можуть зверху - так і допомогають. Якщо нові бригади (які поставили в лінії зі старими бригадами) зберуть раму, скоординуються по засобам та зупинять ворога - все буде норм. В сухий статистиці втрат кілометрів за день не видно, що роблять СОУ у протидію. Але робиться багато. Підрозділи придаються, дронщики працюють, ворог несе сильні втрати, слабкі міста стараються прикривати одразу. Чесно сказати, я вважаю що РФ не зможе підтримувати такий ритм довго. Але поки що вони його тримають, причому любими наявними ресурсами. Вони розуміють, що тільки вони зупиняться, і втратять ініціативу, ми зберемо раму, вкопаємось, організуємо нормально оборону і вони завязнуть. Але на це треба час, якого вони нам не дають.Взагалі я маю надію що якщо ми потримаємо їх місяць, то потім почнуть підійматись хмари, полетять крила та зможуть забезпечити ураження ворога у 2-3 ешелонах, що сильно притормозить ворожі штурмові дії. Бо зараз хмари на висоті 100-200 метрів, і 95% всієї розвідки забезпечують мавікі, але в них є обмеження по дистанції. Крила дають втричі більшу оперативну обізнаність. Ну і дефіцит мавіків теж зараз не грає нам на руку, але то таке, то я к слову. Але для цього треба протриматись. Дочекатися умов, при яких ми зможемо покращити ураження, а це без більш якісної розвідки складно.Треба визнати - ворог вміє використовувати несприятливі погодні умови в своїх діях. Тому він давить саме зараз. І ДРГ є частина цього процесу.
👁 16 24-10-25 11:56
​​Заява, яка була оприлюднена очільником країни-агресора на саміті БРІКС, щодо оточення українських військ в Курській області не відповідає дійсності.Це відверта дезінформація, яка не відображає реальну ситуацію. Українські війська продовжують активні дії на Курському напрямку, третій місяць поспіль знищуючи бойовий потенціал ворога. Попри шалений тиск противника на цьому напрямку, окупанти зазнають відчутних втрат в особовому складі та військовій техніці. Зокрема, починаючи з 8 серпня по теперішній час, російські війська на цій ділянці фронту втратили:В особовому складі – 17819 осіб.З них:безповоротні – 6662 особи;санітарні – 10446 осіб;полонені – 711 осіб.Втрати ворога, за цей же період, в озброєнні та військовій техніці:45 танків;256 бойових броньованих машин;565 одиниць автомобільної техніки;99 артилерійських систем;5 реактивних систем залпового вогню.Дякую українським воїнам за стійкість, витримку і справжню мужність, яку ви демонструєте нашому споконвічному підступному ворогу на усіх ділянках і напрямках фронту!Слава Україні!
👁 19 24-10-23 13:36
Реддітор For_All_Humanity опублікував у сабреддіті r/CredibleDefence вижимку зі звітів Розвідувального управління МО США та звіту Армії про стан та спроможність армії КНДР, також відомої як Корейська народна армія (КНА) - пропоную ознайомитися з перекладомСтисло: - Військовослужбовці строкової служби КНА становлять щонайменше 6 відсотків населення і щонайменше 12 відсотків чоловічого населення КНДР, але очікується, що голод 1990-х років матиме помітний вплив на певні сегменти збройних сил.- Маневрені підрозділи ССО КНА складають значну частину особового складу їхньої армії і потенційно добре пристосовані до бойових дій на полі бою в Україні - однак те, що КНА називає підрозділ підрозділом «Сил спеціальних операцій», не робить його таким. Багато підрозділів ССО, швидше за все, підготовлені за тими ж стандартами, що і звичайні війська в інших арміях. Підрозділи ССО КНА є особливими лише у порівнянні з іншими підрозділами північнокорейської армії.- Доктрина міських боїв Сухопутних сил КНА схожа на тактику, яку використовує росія в Україні: «Супутня шкода інфраструктурі та жертви серед цивільного населення можуть бути очікуваним або запланованим результатом застосування вогню по противнику з боку КНА».- КНА має великий артилерійський парк, а також великі запаси боєприпасів, але з серйозними оперативними обмеженнями: понад 70% усіх артилерійських Сухопутних сил КНА розгорнуті в південній третині країни і зосереджені на Південній Кореї. Північна Корея може мати достатні запаси лише на 2-3 місяці (війни з Півднем). Продовольства може вистачити на 3 місяці, а боєприпасів - трохи довше. Ймовірно, велика кількість боєприпасів від усіх видів артилерійських озброєнь, які використовуватиме КНА, не спрацьовуватиме належним чином.- Малоймовірно, що КНА відправить до росії ненадійні сили, де вони можуть дезертирувати і поставити режим у незручне становище. Всупереч твердженням деяких проукраїнських ЗМІ, це може означати, що військовослужбовці Сухопутних сил КНА значно менш схильні до здачі в полон, ніж російські військовослужбовці.- Загроза з боку Повітряних сил КНА незначна, але не відсутня: ПС КНА використовують певну кількість штурмовиків Су-25, які могли б використовуватися для завдавання ударів по наземних об'єктах, в той час як справні Міг-29 ПС КНА можуть використовуватися для перехоплення дронів.- Значне залучення північнокорейських військ, на яке Захід майже не реагує, може різко змінити хід війни на користь росії завдяки великій кількості людей і техніки.
👁 21 24-10-17 12:56
Передаю привітання усім хайпожерам, що почали розганяти нібито цитату «Зараз ми обираємо НАТО».«Чи це працює? Ні, цей документ не працює.Чи працюють домовленості інших великих партнерів з росією? Ні, не не працюють.Тобто це не тільки були домовленості України з росією, а України з усіма партнерами.Значить, в цілому - всі ці домовленості не спрацювали.Хто з цих великих країн, всіх ядерних держав, хто з цих країн постраждав? Всі? Ні, одна - Україна.Хто віддав ядерну зброю - всі? Ні, одна. Хто? Україна.Хто сьогодні воює? Україна.І тому виходить у нас так - і в розмові з Дональдом Трампом я йому сказав: «У нас виходить так, який же вихід? Або в України буде ядерна зброя - і це для нас захист - або ми повинні мати якийсь альянс».Окрім НАТО на сьогодні ми не знаємо дієві альянси. Країни НАТО сьогодні не в війні. Країни НАТО не воюють.В країнах НАТО люди всі живі, слава Богу.І тому ми обираємо - ми і обираємо НАТО, не ядерну зброю. Ми обираємо НАТО.І я вважаю, що мене почув - ну, в даному випадку, Дональд Трамп - він почув і він сказав «У вас справедливі аргументи».
👁 20 24-10-16 09:58
❗️Президент Зеленський у Раді представив план перемоги. Основні пункти:🔹 Запрошення України в НАТО. За словами Зеленського, це стане «свідченням рішучості» і покаже, як партнери бачать Україну в «архітектурі безпеки».🔹 Зміцнення оборони. Пункт включає продовження операцій на території Росії та зняття обмежень щодо ударів по її території; виведення ППО, спільне з партнерами збиття російської авіації, розширення використання українських дронів і ракет; доступ до розвідданих партнерів.🔹 Стримування. Пункт передбачає розміщення комплексного неядерного пакета стримування, який захистить від агресії Росії і звузить її можливості. 🔹 Розвиток стратегічно-економічного потенціалу України та посилення санкцій проти РФ. 🔹 Після закінчення війни українські військові можуть застосовувати свій досвід для зміцнення оборони НАТО та Європи. Контингент США зможуть замінити українські військові.Другий, третій та четвертий пункти мають таємні додатки, які презентували партнерам. Зеленський заявив, якщо все «буде йти по плану», то війну можна закінчити до кінця наступного року.
👁 16 24-08-15 16:20
PoliticoБайден «відкритий» для відправки крилатих ракет великої дальності в УкраїнуАдміністрація Байдена «відкрита» для надання Україні крилатих ракет дальнього радіусу дії, що надасть українським винищувачам F-16 більшої бойової потужності, оскільки Київ прагне набрати подальших обертів у боротьбі з hосією.Готовність Білого дому надати Україні ракети Joint Air-to-Surface Standoff Missile (JASSM) з'явилася на тлі напрочуд успішної наземної операції Києва в глибині Росії, яка триває вже другий тиждень, збентеживши Владіміра Путіна і змусивши його перенаправити війська з поля бою в Україні.Остаточного рішення про відправку ракети ще не прийнято, але, за словами одного з чиновників адміністрації Байдена, адміністрація працює над складними деталями. Ці питання включають перевірку передачі чутливих технологій і забезпечення того, щоб українські літаки могли запустити ракету вагою 2400 фунтів, яка несе боєголовку вагою 1000 фунтів.Чиновнику, а також двом іншим особам, знайомим з внутрішніми дискусіями, було надано анонімність для обговорення чутливих питань.Пентагон відмовився коментувати, чи схвалив він передачу ракети.«Ми розглядаємо низку варіантів, щоб задовольнити потреби України в допомозі у сфері безпеки, однак ми не маємо жодної інформації, яку могли б надати», - сказав речник Пентагону Джефф Юргенсен.Дебати навколо JASSM і готовність адміністрації Байдена розглянути можливість її передачі роблять цю ракету останньою в довгій лінійці складних озброєнь, які колись вважалися забороненими для передачі Україні.
👁 22 24-07-16 19:25
Kiss my ass. Как развивались отношения между Джей Ди Вэнсом и Трампом - вплоть до момента, когда Трамп выбрал Вэнса своим кандидатом в вице-президенты. «Я из стана НеверТрамперов», сказал Вэнс в интервью в октябре 2016 года. «Боже мой, какой идиот», написал Вэнс в Твиттере о Трампе в том же месяце.«Трамп - это культурный героин», написал Вэнс в The Atlantic. «Я думаю, что он вреден и ведет белый рабочий класс в очень темное место», сказал он на NPR.«Я разрываюсь между мыслями, что Трамп - или циничный придурок, как Никсон, который не был бы таким плохим (и мог бы даже оказаться полезным), или что он американский Гитлер», написал Вэнс другу в феврале 2016 года. В итоге он проголосовал за независимого Эвана Макмаллина на выборах-2016.«Я сожалею, что ошибся насчет этого парня», сказал Вэнс о Трампе во время предвыборной кампании-2020. «Я думаю, что он был хорошим президентом, я думаю, что он принял много хороших решений для людей, и я думаю, что он принял много огня на себя». Позже Вэнс добавил: «Он лучший президент в моей жизни». В апреле 2022 года Трамп поддержал Вэнса на выборах в Сенат. «Джей Ди целует меня в задницу, он так сильно хочет моей поддержки», позже сказал Трамп.В Сенате Вэнс стал ярым защитником Трампа и знаменосцем "Новых правых", движения молодых консерваторов, пытающихся подтолкнуть Республиканскую партию в более популистском, националистском и культурно консервативном направлении.Из статьи Politico «50 вещей, которые нужно знать о Джей Ди Вэнсе.—- Ну что же, вполне отчетливо вырисовывается картина циничного оппортуниста, без принципов и хребта. Когда Трампа все считали лузером на выборах-2016, Вэнс называл его новым Гитлером.Когда выяснилось, что целование в жопу нового Гитлера - единственный способ построить карьеру в Республиканской партии, которую Трамп захватил и превратил в MAGA, для Вэнса Трамп стал лучшим президентом в жизни, а сам он стал говорить как MAGA. Например, вот так:«Вэнс предположил, что администрация Байдена позволяет фентанилу пересекать южную границу в рамках преднамеренной стратегии убийства избирателей-республиканцев: "Если вы хотите убить кучу избирателей MAGA посреди страны, что лучше, чем нацелиться на них и их детей этим смертельным фентанилом... Это выглядит преднамеренно. Как будто Джо Байден хочет наказать людей, которые не голосовали за него".Печальная картина, на самом деле. Боюсь, что новым Гитлером, если Трамп победит, станет сам Вэнс. Такие обычно хотят отомстить всему миру за собственные унижение - на которые они, впрочем, пошли добровольно. Из слабости, корысти, ресентимента.