Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Український реванш
Додано 06 гру 2025

Український реванш

@RevengeUKR
Кількість підписників: 510
Фото: 348
Відео: 43
Посилання: 330
Опис:
Ми відкидаємо капітуляцію і робимо все, щоби повернути собі Україну!
Джерело

Український реванш | Небезпечна і вірусна ідеяЗ самого початку нинішнього року в українське...

Логотип телеграм спільноти - Український реванш Український реванш @RevengeUKR
206 Охват/переглядів 2025-12-03 17:14 Повідомлення №1492
Небезпечна і вірусна ідеяЗ самого початку нинішнього року в українське суспільство цілеспрямовано вкидається одна конкретна ідея, один наратив – закінчити війну з Росією за «фінською моделлю». Нагадаю, в 1940-і СРСР двічі воював з Фінляндією. Природно, фіни не могли подолати такого монстра, хоча і билися героїчно. Формально Радянський Союз (тобто Росія) переміг. Фінляндія вчасно капітулювала, позбулася частини території, але залишилася незалежною. І хоча потрапила під щільний радянський вплив, але все ж таки належала до демократичного світу. І, відповідно, швидко стала процвітаючою країною. При цьому статус «особливих відносин» з Москвою не дозволяв Гельсінкі, наприклад, вступати в НАТО або голосувати проти СРСР в ООН. Але зате Фінляндія вільно торгувала з СРСР – і дуже непогано на цій торгівлі заробляла.І ось тепер деякі українські діячі пропонують: «Давайте помиримося з москалями, віддамо Донбас (все одно він зруйнований і нам нафіг не потрібний), відмовимося від вступу в НАТО, станемо нейтральними, і будемо щасливо жити під боком у РФ, заробляти на торгівлі». Ідея, звичайно, виглядає принадливою – всім хочеться, щоб війна припинилася, і жити, як у Фінляндії.Але це пастка. Не випадково ж описаний наратив в Україні просувають російські агенти впливу (про них скажу нижче). Між Фінляндією і Україною є принципові відмінності, через які москалі ніколи не погодяться на нашу незалежність – а навпаки, будуть нас знищувати і вогнем випалювати все українське.Москалі ніколи не вважали фінів «братнім народом» – зневажливо називали їх «чухонцями» і ніколи не вважали небезпечними. Українці ж для них – «братній народ», який «відрікся від сім'ї», а отже, повинен бути покараний і силою «повернений в лоно». Москалі вважають нас зрадниками (хоча незрозуміло, що саме ми «зрадили») і на цій підставі хочуть нас знищити.Москалі ніколи не вважали фінську мову «діалектом російської мови», не вважали фінів «православними братами по вірі», а Гельсінкі для них – просто місто. Ну а українська мова, з точки зору москалів, вигадана штучно, українці – православні, які стали «розкольниками», а Київ – взагалі «мати міст руських». Звідси, з точки зору москалів, робиться висновок: Україну треба покорити, Київ підкорити, і в наших землях – «навести порядок».Досить побіжно подивитися на російські ЗМІ і соцмережі, щоб зрозуміти: до фінів москалі байдужі – навіть незважаючи на вступ Фінляндії в НАТО. А ось українців, на думку кацапів, треба всіх вбити, а все українське – випалити розпеченим залізом. Вони такого ставлення навіть і не приховують. Так який тут можливий «фінський варіант»?До капітуляції України під прикриттям «фінського сценарію» закликає цілий ряд «експертів», серед яких – Олексій Кущ і Олег Попенко. Але ці – за російські гроші цілеспрямовано закликають до капітуляції під виглядом «вигідного миру». У них, на жаль, є ціла маса послідовників – «корисних ідіотів», яким теж дуже хочеться «жити як у Фінляндії». Але які не розуміють, що Москва ніколи не змириться з жодною формою існування України.Український реванш