Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - REDDIT UKRAINE 🇺🇦
Додано 19 вер 2021

REDDIT UKRAINE 🇺🇦

@RedditUkraine
Кількість підписників: 7 139
Фото: 9,330
Відео: 6,420
Посилання: 1,200
Опис:
Адаптуємо меми з Reddit (і не тільки) українською since 2020, любимо песиків 🐶 Подяка за меми та підписка на "Секретний чат": https://buymeacoffee.com/lvxoppfb8k Twitter: @ksmlgst Зв'язок з адміном: @RedditUkraine_Bot Хештеги: #меми_підписників
Джерело

REDDIT UKRAINE 🇺🇦 | Вітаю вас, мої мемні друзі!Лише нещодавно ми з вами долучались до збор...

Логотип телеграм спільноти - REDDIT UKRAINE 🇺🇦 REDDIT UKRAINE 🇺🇦 @RedditUkraine
1 130 Охват/переглядів 2025-12-23 18:17 Повідомлення №15648
Вітаю вас, мої мемні друзі!Лише нещодавно ми з вами долучались до збору на авто моєму другу, який служить у 228 ОБМЗ і якому ми вже неодноразово допомагали на каналі. Але війна триває, а тому і потреби, на жаль, нікуди не зникають.Підрозділ, в якому служить мій друг, відповідальний за зв'язок, а як ви знаєте, від налагодження і підтримки стабільного зв'язку всередині військ - залежить дуже багато. Тому, наразі потрібно їх підтримати, закривши нагальну потребу в безперебійному супутниковому зв'язку для декількох нових точок, за які вони відповідальні.Збираємо на підтримку підрозділу та безперебійну роботу Starlink:🎯 Ціль: 36 000 ₴🔗 Посилання на банку https://send.monobank.ua/jar/7i53mjm2TWВ якості мотивації, за будь-який донат від 100 гривень - матимете змогу отримати Total War: WARHAMMER III для Steam і ще 2 гри, список яких додам в коментарі до збору (всього буде 3 переможці).А за донат від 1000 гривень - ви можете долучитись до нашого живого "секретного чату", де можна поспілкуватись з адмінами, модераторами та іншими регулярними донатерами каналу і найкращими людьми (посилання на чат буде в подарунку на монобанці)У кого немає наразі змоги задонатити, ви все одно зможете підтримати нас й іншим шляхом. Мій друг - музика, який писав, і маю надію ще знайде колись час та натхнення писати ще, музику в стилі Lo-Fi та Synthwave. Тому, можете перейти на його сторінку і послухати щось з його треків (можемо добити отут 100 тис. прослуховувань, йому точно буде приємно).Завчасно всіх обійняв і припідняв 🫡🇺🇦UPD. Додав проміжний звіт за зняття 11200 грн. з банки на оплату старлінків та розхідників за посиланням