Друзі, усім привіт!Наш канал долучається до збору від @1991_fund на БПАК «Сокіл» для екіпажу Євгена Ліра!Які часи — такі і подарунки. Нашому другу Євгену Ліру виповнюється 31 рік і він найдужче хоче аби Україна була вільною і аби ми всі привітали його донатом на БПАК «Сокіл» для його підрозділу.📌Загальна мета збору: 1 117 000 ₴💥Моя мета: 20 000 ₴За цю суму екіпаж отримує 3 БПЛА та наземну станцію управління. Ці безпілотники літають до 50 кілометрів і можуть провести у повітрі 150 хвилин. Порівняно з іншими аналогами на ринку «Сокіл» має ідеальне співвідношення ціни та якості.«Цим розвідувальним крилом «Vyriy» закрили одну дуже важливу ланку в безілотній війні, а саме тактичну аеророзвідку», — каже Євген.Вітання мрії — донат на мою банку за посиланням https://send.monobank.ua/jar/44Etzo7LXqЯк завжди, наш збір не залишиться без розіграшу подарунків:1) За будь-який донат на допоміжну банку, ви маєте можливість виграти унікальний, крафтовий кейс для колекційних карток до Stalker 2 від АТБ2) За донат від 200 гривень - останній екземпляр патчу нашого каналу "Носіть турнікети, хлоп'ята мої".3) За донат від 1000 гривень буде гарантований приз - ви отримаєте в Монобанку посилання на наш секретний чат з адмінами 😌Фото призів - додам коментарем до допису.Завчасно усім дякую за долучення! 🫡🇺🇦
2 роки тому на Донеччині загинув Павло Петриченко — аеророзвідник, сержант 59-ї бригади, громадський активіст, Герой України.Паша не любив, коли ниють. Тому сьогодні ми пригадуємо його не лише гарними словами, а й ділом. Пропонуємо вам чек-лист з 5 задач, якими ви можете вшанувати пам’ять Паші.1. Сходіть на футбольний турнір пам’яті Паші.Паша любив футбол — і ви можете розділити цю його пристрасть на вже другому всеукраїнському футбольному турнірі для дітей та дорослих «Меморіал Героя України Павла Петриченка», який відбудеться 25 квітня у Києві. Деталі — за посиланням2. Подивіться фільм про Пашу.16 квітня Паші мало виповнитися 34 роки. До його дня народження рідні та друзі підготували фільм-спогад про нього. Стрічка вийде завтра на YouTube-каналі Євгена Проніна. 3. Задонатьте на збір пам’яті Паші.Підрозділ «Хижаки висот» у складі 59-ї окремої штурмової бригади, де служив Паша нині потребує 3,5 млн грн на транспорт. Задонатити можна за посиланням.4-5. Зберігайте оптимізм та продовжуйте жать.Напевно, ці два пункти є найскладнішими до виконання. Та ми не маємо іншого вибору, бо, як казав Паша, в цій війні правда за нами. А за ким правда, той точно має перемогти.
❗️ВАЖЛИВИЙ ЗБІР НА ІННОВАЦІЙНУ ТЕХНОЛОГІЮ❗️Маємо ДУЖЕ гарні новини!Разом із українськими виробниками ми розробили нову проривну технологію у сфері FPV-дронів.Вона надасть нашому війську вкрай потрібну перевагу. У росіян немає протидії, вони нічого не зможуть вдіяти. Ворог понесе більші втрати, а наші воїни зможуть нищити його ще ефективніше!Із міркувань безпеки найближчі місяці ми триматимемо цю розробку у секреті🤫Тепер потрібно її масштабувати і це відбудеться у два етапи:1. Міністерство оборони вже працює, щоб такі дрони надходили за державними поставками. Але цей процес потребуватиме часу, який ми просто не можемо втрачати.2. Тому наш фонд вже залучатиме фінансування з усіх можливих джерел. Поки триватимуть необхідні бюрократичні процедури, нові дрони вже будуть нищити ворога.🎯Тож оголошуємо великий збір на 100 мільйонів гривень!Що ми закупимо?Цілий комплекс засобів для 20 підрозділів: більше 3600 дронів, 30 ретрансляторів та 30 носіїв під них.🫙Банка тут: https://send.monobank.ua/jar/TaP8wA8j6 💳Карта Приват 5168752135776451💶Більше реквізитів: https://www.sternenkofund.org/donate❗️Просимо максимально поширити цей допис. Це справді прорив. І вкрай важливо зараз рухатися ДУЖЕ швидко, щоб бути на два кроки попереду ворога.ДОНАТЬТЕ НА СЕКРЕТНИЙ РУСОРІЗ!
Огляд демки Resident Evil Requiem від PlayStation Blog – дві гри в одній, або шалений бойовик та морозний жах під обкладинкою (диском)👀‼️‼️Це буде серія з двох постів. Перший пост про Леона, приємного читання😘Історія гри починається з того, що аналітик ФБР Ґрейс Ешкрофт, абсолютно нова героїня в рамках серії, відвідує покинутий готель в рамках свого розслідування серії загадкових смертей. Там вона зустрічається з Леоном, ветераном серії, який вирушив на завдання після дзвінка, що в тому ж готелі зник поліцейський. Так і починається історія двох головних героїв😳Ігролад за Леона:Шалений, скажений, несамовитий, азартний та напружений. Леон має величезну кількість набоїв, чудово володіє зброєю, має смертоносний удар ногою, вміє парирувати, ухилятись та контратакувати. Оглядач називає ігролад за Леона прокачаною версією Resident Evil 4😱Вбивати натовпи зомбі весело, класно і круто. Постійно хочеться більше і більше цього адреналіну. Можна вистрілити зомбі в ногу, ухилитись від його неточної атаки, а потім добити рукопашним ударом.Це все виглядає максимально кінематографічно та стильно🤩Крім цього, в арсеналі у Леона є абсолютно нова зброя – Томагавк (не ракета, але б'є дай боже). За допомогою томагавка можна парирувати атаки, наносити сильні удари ближнього бою, контратакувати, а також виконувати приховані вбивства. Звісно, що всьому є ціна – томагавк втрачає свою гостроту при використанні, але його можна завжди наточити діставши точильний камінь (і це швидше ніж здається). Оглядач розповідає, що в нього була ситуація, коли він починав точити томагавк поки на нього пер повільний зомбі, це було кумедно і лячно водночас😁Леон також вміє підбирати зброю переможених ворогів, що є доволі цікавою механікою, яка вносить стратегічне планування в процес ігроладу, тобто гравцю буде вигідніше спершу перемогти ворога з бензопилою, підняти її і розігнати залишок ворогів без особливих проблем. Але механіка працює в обидві сторони – якщо ви не візьмете зброю переможеного ворога, то її підніме інший ворог🤷♀В секції гри за Леона не було крутиголовок чи якихось речей, які відволікають від геноциду зомбі. Патронів завжди вдосталь, аптечек теж, можна використовувати багато різної зброї та носити з собою велику кількість предметів (не факт, що таке буде всю гру, але в демці було саме так). Одразу видно, що Леон – це ветеран серії, який знає, що і як треба робити та як використовувати зброю🍆Із Ґрейс ситуація абсолютно інша, от прямо взагалі... (Читайте далі...)🟢🟢🟢🟢Місце для вашого затишку
⚡️ ЗБИТО/ПОДАВЛЕНО 15 РАКЕТ ТА 357 ВОРОЖИХ БПЛА➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖У ніч на 24 січня (з 18:00 23 січня) противник здійснив комбінований удар по Україні із застосуванням ракет різних типів повітряного, наземного базування та ударних БпЛА. Усього радіотехнічними військами Повітряних Сил зафіксовано 396 засобів повітряного нападу:- 2 протикорабельні ракети 3М22 “Циркон” (район пуску ТОТ АР Крим);- 12 крилатих ракет Х-22/Х-32 (із повітряного простору Брянської обл. – рф);- 6 балістичних ракет Іскандер-М/С-300 (район пусків – Брянська обл. – рф., ТОТ Криму);- 1 керовану авіаційну ракету Х-59/69 (із повітряного простору Курської обл.-рф);- 375 ударних БпЛА типу Shahed, Гербера, Італмас і безпілотники інших типів із напрямків: Курськ, Орел, Міллерово, Шаталово, Брянськ – рф., ТОТ Донецьк, близько 250 із них – "шахеди".❗️Основний напрямок удару – Київщина. Особливість – залучення літаків стратегічної авіації із ракетами Х-22/Х-32 для удару по столиці України.Повітряний напад відбивали авіація, зенітні ракетні війська, підрозділи РЕБ та безпілотних систем, мобільні вогневі групи Сил оборони України.💥 За попередніми даними, станом на 09:00, протиповітряною обороною збито/подавлено 372 цілі – 15 ракет та 357 безпілотників різних типів:- 9 крилатих ракет Х-22/Х-32;- 5 балістичних ракет Іскандер-М/С-300;- 1 керовану авіаційну ракету Х-59/69;- 357 ударних БпЛА різних типів.Зафіксовано влучання 2 ракет та 18 ударних БпЛА на 17 локаціях, а також падіння збитих (уламки) БпЛА на 12 локаціях. Інформація щодо 4 ворожих ракет уточнюється.Атака триває, в повітряному просторі декілька ворожих БпЛА. Дотримуйтесь правил безпеки!✊ Тримаймо небо!🇺🇦 Разом – до перемоги!
Вітаю вас, мої мемні друзі!Лише нещодавно ми з вами долучались до збору на авто моєму другу, який служить у 228 ОБМЗ і якому ми вже неодноразово допомагали на каналі. Але війна триває, а тому і потреби, на жаль, нікуди не зникають.Підрозділ, в якому служить мій друг, відповідальний за зв'язок, а як ви знаєте, від налагодження і підтримки стабільного зв'язку всередині військ - залежить дуже багато. Тому, наразі потрібно їх підтримати, закривши нагальну потребу в безперебійному супутниковому зв'язку для декількох нових точок, за які вони відповідальні.Збираємо на підтримку підрозділу та безперебійну роботу Starlink:🎯 Ціль: 36 000 ₴🔗 Посилання на банку https://send.monobank.ua/jar/7i53mjm2TWВ якості мотивації, за будь-який донат від 100 гривень - матимете змогу отримати Total War: WARHAMMER III для Steam і ще 2 гри, список яких додам в коментарі до збору (всього буде 3 переможці).А за донат від 1000 гривень - ви можете долучитись до нашого живого "секретного чату", де можна поспілкуватись з адмінами, модераторами та іншими регулярними донатерами каналу і найкращими людьми (посилання на чат буде в подарунку на монобанці)У кого немає наразі змоги задонатити, ви все одно зможете підтримати нас й іншим шляхом. Мій друг - музика, який писав, і маю надію ще знайде колись час та натхнення писати ще, музику в стилі Lo-Fi та Synthwave. Тому, можете перейти на його сторінку і послухати щось з його треків (можемо добити отут 100 тис. прослуховувань, йому точно буде приємно).Завчасно всіх обійняв і припідняв 🫡🇺🇦UPD. Додав проміжний звіт за зняття 11200 грн. з банки на оплату старлінків та розхідників за посиланням
Вітаю вас, мої мемні друзі!Лише нещодавно ми з вами долучались до збору на авто моєму другу, який служить у 228 ОБМЗ і якому ми вже неодноразово допомагали на каналі. Але війна триває, а тому і потреби, на жаль, нікуди не зникають.Підрозділ, в якому служить мій друг, відповідальний за зв'язок, а як ви знаєте, від налагодження і підтримки стабільного зв'язку всередині військ - залежить дуже багато. Тому, наразі потрібно їх підтримати, закривши нагальну потребу в безперебійному супутниковому зв'язку для декількох нових точок, за які вони відповідальні.Збираємо на підтримку підрозділу та безперебійну роботу Starlink:🎯 Ціль: 36 000 ₴🔗 Посилання на банку https://send.monobank.ua/jar/7i53mjm2TWВ якості мотивації, за будь-який донат від 100 гривень - матимете змогу отримати Total War: WARHAMMER III для Steam і ще 2 гри, список яких додам в коментарі до збору (всього буде 3 переможці).А за донат від 1000 гривень - ви можете долучитись до нашого живого "секретного чату", де можна поспілкуватись з адмінами, модераторами та іншими регулярними донатерами каналу і найкращими людьми (посилання на чат буде в подарунку на монобанці)У кого немає наразі змоги задонатити, ви все одно зможете підтримати нас й іншим шляхом. Мій друг - музика, який писав, і маю надію ще знайде колись час та натхнення писати ще, музику в стилі Lo-Fi та Synthwave. Тому, можете перейти на його сторінку і послухати щось з його треків (можемо добити отут 100 тис. прослуховувань, йому точно буде приємно).Завчасно всіх обійняв і припідняв 🫡🇺🇦UPD. Додав проміжний звіт за зняття 11200 грн. з банки на оплату старлінків та розхідників за посиланням
Вітаю вас, мої мемні друзі!Лише нещодавно ми з вами долучались до збору на авто моєму другу, який служить у 228 ОБМЗ і якому ми вже неодноразово допомагали на каналі. Але війна триває, а тому і потреби, на жаль, нікуди не зникають.Підрозділ, в якому служить мій друг, відповідальний за зв'язок, а як ви знаєте, від налагодження і підтримки стабільного зв'язку всередині військ - залежить дуже багато. Тому, наразі потрібно їх підтримати, закривши нагальну потребу в безперебійному супутниковому зв'язку для декількох нових точок, за які вони відповідальні.Збираємо на підтримку підрозділу та безперебійну роботу Starlink:🎯 Ціль: 36 000 ₴🔗 Посилання на банку https://send.monobank.ua/jar/7i53mjm2TWВ якості мотивації, за будь-який донат від 100 гривень - матимете змогу отримати Total War: WARHAMMER III для Steam і ще 2 гри, список яких додам в коментарі до збору (всього буде 3 переможці).А за донат від 1000 гривень - ви можете долучитись до нашого живого "секретного чату", де можна поспілкуватись з адмінами, модераторами та іншими регулярними донатерами каналу і найкращими людьми (посилання на чат буде в подарунку на монобанці)У кого немає наразі змоги задонатити, ви все одно зможете підтримати нас й іншим шляхом. Мій друг - музика, який писав, і маю надію ще знайде колись час та натхнення писати ще, музику в стилі Lo-Fi та Synthwave. Тому, можете перейти на його сторінку і послухати щось з його треків (можемо добити отут 100 тис. прослуховувань, йому точно буде приємно).Завчасно всіх обійняв і припідняв 🫡🇺🇦
Пані та панове, просимо кілька хвилин увагиПросимо вас підписати петицію про присвоєння звання Героя України посмертно Вороному В'ячеславу Олеговичу — льотчику армійської авіації, що здійснював польоти до захисників "Азовсталі".Полковник Вороний Вячеслав Олегович — льотчик 1 класу, командир вертолітної ланки армійської авіації, учасник бойових дій і миротворчих місій ООН, лицар ордена Богдана Хмельницького III ступеня. Із перших днів повномасштабного вторгнення він повернувся до лав Збройних Сил, де із мужністю та професіоналізмом виконував важкі завдання.28 березня 2022 року група вертольотів Мі-8 під командуванням В'ячеслава доставила на "Азовсталь" у Маріуполі три тонни військового спорядження, медикаментів та боєприпасів, а також успішно евакуювала 16 поранених військовослужбовців Сил оборони України.На жаль, 5 квітня 2022 року, під час проведення пошуково-рятувальної операції на тимчасово окупованій території, при заході на посадку, вертоліт В'ячеслава був уражнений ворожими засобами ППО. Намагаючись посадити вертоліт, В'ячеслав врятував життя двох своїх побратимів ціною власного.Звертаємось до вас із проханням підписати цю петицію та тим самим вшанувати пам'ять про Героя та підтримати його родину! Не пожалійте хвилину свого часу!ПІДПИСАТИ ПЕТИЦІЮ (натисніть)Наразі зібрано 11 758 підписів із 25 000 необхідних. До кінця збору підписів залишилося ❕7 днів❕Соняшник 🌻 | Чат | WhatsApp 🦅
#Ігрозаписи №2Розкажу, дітки, як свого часу мене зламала RDR2.Але вона ж змусила мене полюбити ігри наново.Є купа ігор, які всі вважають шедеврами, але мені вони — страх як — не зайшли.Серед них і «симулятор побачень» Відьмак 3, і тупо Скайрім, і навіть Зельда: BOTW.Вони, звісно, залишаються шикарними. Просто причина була в мені.(Хоча, ну, до кожної можна покидати претензії… але нашо? 😅)Все змінила Red Dead Redemption 2.Гра, яка жорстоко карає за спроби “зарашити” її — вкрааай повііільними анімаціями.І я досі пам’ятаю, як на це жалілися численні “ґеймери”.Моя найбільша помилка — я стрімив RDR2.А стрім — це коли треба швиденько пройти гру і побігти до наступної, “актуальної”, паралельно вигадуючи щось смішне аби виправдати своє перебування в квадратику. Аж поки я не пограв у неї сам. Один.І тоді вона розкрилась.Без поспіху. Без глядачів. Без тиску.Я вперше відчув, чому Артур у грі не бігає підтюпцем.Ґеральт, Довакін, Лінк — усі спішать за замовчуванням.А Артур… живе. Повільна хода, сідлання коня, полювання — усе це зробило мене не просто гравцем, а частиною гри.Я буквально розчинився в ній.На здивування, коли я переніс цей “метод повільної ходи” у Скайрім і Відьмака — я почав бачити деталі, які раніше просто пролітав: вручну виліплені локації, заходи сонця, атмосферу завірюхи. Я відчув наскільки масштабні ці ігри. Наскільки великі в них карти.Одна з небагатьох причин, чому мені не зайшла Baldur’s Gate 3, — це відсутність відчуття подорожі.Сюжет, персонажі, механіки — топ.Але все надто близько.Кожен квест — у 20 секундах ходу.Тебе просто кидає від завдання до завдання.А от у Скайрімі, особливо з режимом виживання, навіть проста дорога з точки А в пункт Б — уже пригода.Хоча саме тоді я зрозумів, наскільки Скайрім порожній.У цьому плані я б залюбки поміняв його з Fallout 4 — там, навпаки, часом не вистачає тиші серед випаленої землі. 🌋Я ще й підняв складність у Відьмаку — і це підсилило ролеплейність у рази.І тоді я збагнув, що саме ця ролеплейність і є той “соус”, якого мені бракувало в RPG.Навіщо Ґеральту бігати по Новіґраду?Навіщо Довакіну мчати, щоб убити пару бандитів?Якщо ти сам не придумав причину — то і вони не мають куди спішити. Один із головних гріхів сучасного ґеймінґу — це розтягування ігор, щоб не шкода було віддати 60 баксів.Але коли ринок настільки насичений, ти просто не хочеш жити в грі — бо треба встигнути ще десять інших.Не хочеться сидіти в ігровому барі, не хочеться ролеплеїти навіть у RPG.Бо треба “далі”.І відтак усі старання розробників — Пліточці під хвіст. 🐴Щиро заздрю тим, хто може оцінити подібні ігри без зайвих роздумів.Хоча, може…ви теж ніколи по-справжньому не грали? 😉Після подібного повільного споглядання локацій у всяких Скайрімах та РДРах, якось наново почали відчуватись прогулянки і в реальному житті. Якось хочеться дивитись як же боженька постарався над оптимізацією та рендером справжнього світу. От так от, здавалось би звичайна гра про ковбоїв де яйця у коней стискаються на холоді, навчила мене цінувати життя наново. Тепер час від часу мій герой (я) теж глибого видихає і кайфує від світу. Він просто смакує життя.Якщо маєте свої улюблені скріншоти з ігор, то діліться, що їм пилом припадати?😄😍Адміну на каву☕️ |тутки пишем про кіно🎥 | YouTube📺