Джерело
Puzzak's | Уся "третя світова війна", на тему якої зараз намагаються розводити па...
33 Охват/переглядів
2025-06-23 18:05
Повідомлення №29590
Уся "третя світова війна", на тему якої зараз намагаються розводити паніку зводиться до того, що Іран просто отримує в табло від усіх країн регіону за кожне криве слово та кожну криву дію. Більша частина країн регіону – військові та стратегічні партнери США та Ізраїлю. Ніхто з союзників Ірану не наважується та не наважиться їм допомогти. Бо нікому не потрібна емоційно нестабільна мавпа з ядерною бомбою, яка погрожує знищити пів світу через свої релігійні переконання.Ормузьку протоку, через яку проходить до 20% нафти усього світу – Ірану (який погрожує це зробити) ніхто та ніколи не дасть закрити. Навіть пояснювати чому немає сенсу. Усі все розуміють самі.З кожною атакою пускових установок для балістичних ракет стає все менше, інфраструктури на якій це все зберігається та виробляється – також. Офіцерів/генералів також щось меншає і меншає. Над Іраном цілодобово висять стелс-винищувачі та ударні БПЛА, які виносять все це гівно. І якщо так піде далі, то до Аятолли теж дійде.Присуджую Ірану нагороду – найтупіший та найбільш безглуздий воздухан 2025 року без будь-якого почуття самозбереження.