Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - ПрофіТроль
Додано 30 лис 2021

ПрофіТроль

@Pro_Troll
Кількість підписників: 516
Фото: 3,130
Відео: 970
Посилання: 591
Опис:
Смішно, влучно і доречно. Інсайди, гумор, новини. Для зворотнього звʼязку: @Pro_Troll_bot

👥 Кількість підписників

516
Середній/День:: 0
Середній/Тиждень:: 0
Середній/Місяць:: -3

👁️ Середній перегляд на повідомлення

420
Середній/День:: 2,000
Середній/Тиждень:: 267
ERR: 81.4%

📊 Кількість повідомлень на день

0.5
Останній день: 1
Середнє за тиждень: 0.6
Середнє за день: 0.5

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2022-05-25

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 194 26-04-27 19:34
Трамп вважає своїми ворогами:1. Європу включно з Британією і Україною. Це ЄС не вважає Україну Європою, а Трамп вважає. Тому і не любить.2. Китай3. Іран4. КубуАле ні Стармер, ні навіть Сі, ніколи не намагалися відстрелити Трампове вухо. Макрон, можливо, навіть не має обрізаного дробовика, щоб увірватися на зустріч Трампа з журналістами.Натомість, громадяни США вже тричі, за останній час здійснювали замахи на Трампа.Охорона перебуває у змові: першим евакуювали Венса. Отже і Венс - у змові.Якби подібна ситуація сталася б зі сталіним, і охорона спочатку захистила не його, а скажімо, товариша Молотова (чи хто там у Сталіна був замість Венса?), то цього ж вечора Венс сидів б в камері, до півночі в усьому зізнався б, а під ранок вирок вже привели б в дію.Журналістки кинулися рятувати пляшки вина, а не Президента, який не пʼє. Трампа журналістки люблять менше, ніж дармову випивку.Натомість, ісламісти, яких не любить Трамп, вино ненавидять більше, ніж рудих літніх чоловіків.Резюмую:Трамп не туди воює. Викрадати треба було не Мадуро, а Венса, бомбардувати не Іран, а Нью Йорк, виганяти не мексиканців, а білих американців з паспортами США.Ви там ближче. Передайте йому!Корчинський | Співпраця | Мерч | Книга
👁 301 26-03-15 16:00
Розганяють «сенсаційне» розслідування: директор НАБУ Семен Кривонос в 2009 році був під кримінальним судом за підкуп виборців (до 5 років), але був амністований тому що довів у суді що в на його утриманні є син-немовля 2008 року народження Я колись писав про цей факт, і в розслідуванні не бачу майже нічого нового, окрім того, що мама цього немовляти на камеру розповіла деталі шахрайського «усиновлення» її сина Кривоносом, а також як Кривонос «відмовився» від сина по суду. А от це вже цікаво, чомусь я не звернув увагу на цей процес, а дарма:Інтереси Кривоноса, як «батька» який відмовлявся від свого сина по суду в 2019 році представляв Пасіка Костянтин Григорович, який в 2016 Пасіка був підлеглим Кривоноса на Одеській митниці, коли Семен був там 1 заступником. В 2017-19рр Кривонос був помічником Пасіки в його адвокатськом у об’єднанні. Тобто вони досить близькі для того щоб Пасіка допоміг Кривоносу в непростій справі відмовитися від сина.Але я про інше:В 2011-15 Кривонос працював на керівних посадах теруправлінні юстиції в Київській обл по держреєстрації прав на майноВідповідно до кримінального провадження №22015011110000183 від 07.10.2015 держреєстратор прав на майно в Київській обл - Богорад Наталія Олексіївна переписала на підставних осіб 2,3 гектара землі розташовані у 39 кварталі, виділ 17, є рекреаційними землями оздоровчих лісів Дарницького лісгоспу. Справу розглядали майже 10 роківВ 2023 році Кривонос став директором НАБУ та дуже близьким до керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (САП) - КлименкаА в 2024 Спеціалізована антикорупційна прокуратура (САП) уклала угоду з Богорад, яка заплатила 200 тис грн на Армію дронів та отримала умовний строк без конфіскації ( до відома, ця земля в заповідному лісі в 10 хвилинах від ст.м.Бориспільська коштувала мінімум $5 млн)Хто умовив Наталію Богорад переписати землю на фунтів так і залишилось невідомим…Цікаво що Угоду з САП обвинувачена підписувала при участі свого нового захисника – Костянтина ПасікиЯкщо в когось проблеми з НАБУ-САП-ВАКС звертайтеся до Пасіки він знає, де вхід, якщо немає виходу
👁 238 26-01-16 17:26
Путін надає мирним переговорам «послугу губами». Але його дії свідчать про повну незацікавленість, — голова комітету Сенату США зі збройних сил, республіканець Роджер ВікерПутін не виявляє жодного каяття. Він є і залишається агентом КДБ. Він диктатор, який десятиліттями проливає кров на свої руки. Він найбільший лиходій в історії світу. У нападі путіна на мирних жителів ми бачимо паралелі з терористами ХАМАС… Путін навіть пам'ятає Адольфа Гітлера. Путін регулярно говорить про звільнення російськомовних українців на Донбасі та в інших районах України. Це той самий безглуздий, абсурдний привід, який використовував Адольф Гітлер, коли він марширував у німецькомовні регіони сусідніх європейських країн, включаючи Польщу. Інші заяви Вікера на підтримку України:➡️ Ми живемо в небезпечні часи. Спалахи відбуваються по всьому світу — і в цій півкулі, і в Європі, і в Індо-Тихоокеанському регіоні. Але я хочу нагадати своїм колегам: найнебезпечніше з усього цього — війна путіна в Україні проти свободи та Заходу. ➡️ Упродовж минулого року путін висміював український мирний процес, послідовно ескалуючи свої атаки на сусідню країну. Він постійно демонстрував, що не зацікавлений у мирних переговорах. ➡️ Україну не можна примушувати до здачі суверенної території, яку вона контролює. Путін не повинен отримати за столом переговорів те, чого він не зміг здобути на полі бою, де його переслідують розчарування. ➡️ США мають відігравати постійну роль у гарантіях безпеки для України. Сенат повинен ратифікувати ці гарантії, якщо вони будуть погоджені. ➡️ Українському народу має бути надана допомога для продовження його боротьби за свободу. ➡️ Коли путін усміхається американським переговірникам, він поводиться так, ніби ми маємо повірити, що він наш друг. У нас немає жодних підстав усміхатися путіну у відповідь чи ставитися до нього інакше, ніж із обережністю та зневагою. ➡️ Через чотири роки путін знає, що його перемога не є неминучою. Все більше американців це бачать і усвідомлюють. 70% американців не вірять, що путін дотримуватиметься будь-якої угоди з Україною. ➡️ Путін викрав 20 тисяч українських дітей, піддавши їх процедурам промивання мізків. У цих жахіттях ми бачимо підходи Сі Цзіньпіна та його таборів «перевиховання» уйгурів. Путін ув’язнює дисидентів. ➡️ Коли було повалено Башара Асада, куди він утік? Він знайшов тиху гавань у москві — у путіна, який хоче, щоб ми повірили, ніби він чесний переговорник. ➡️ Ніколасу Мадуро радили тікати. Якби він утік, то куди? Прямо до москви. Протягом десятиліть москва була другом кубинського режиму. А зараз верховний лідер Ірану зважує свої варіанти. Де він знайде притулок? Єдине місце — москва. Ось така компанія у путіна. ➡️ Українці й надалі чинитимуть опір його неспровокованим атакам. Але не тому, що вони ненавидять мир. А тому, що альтернатива для них — зникнення їхньої держави. 👏
👁 179 25-12-09 19:31
Сенатор-демократ Кріс Мерфі: Зараз в адміністрації Трампа обговорюється найсерйозніша корупція американської зовнішньої політикиЇї описують як мирний план для припинення російської війни в Україні, але якщо подивитись на деталі, це немає нічого спільного з миром. Це бізнес-угода, щоб збагатити людей навколо Дональда Трампа. Це просто суцільна корупція. Я розповім вам цю історію.За даними Wall Street Journal, минулого місяця путін відправив голову свого суверенного фонду для переговорів про припинення війни в Україні зі Стівом Віткофом, який є одним із друзів-мільярдерів Трампа, а також одним із його радників з нацбезпеки. Вони зустрілися в Майамі Біч, Джаред Кушнер теж був там. путін не надіслав свого міністра закордонних справ. І це важливо. Він надіслав свого фінансового представника, того, хто контролює мільярди, що надходять від нафтових операцій росії.Чому він це зробив? Тому що він знає, як змусити трампівців погодитися зрадити Україну, запропонувавши угоду, яка зробить друзів-мільярдерів Трампа ще багатшими. Ось кілька прикладів.ExxonMobil зараз веде таємні переговори з роснафтою, найбільшою державною енергетичною компанією росії, щодо масштабного газового проєкту на далекому сході росії. Таке може статися лише якщо війна закінчиться і санкції з компанії будуть знято. Багаті донори Трампа зараз теж прагнуть долучитись до справи. Один донор нещодавно заплатив сотні тисяч доларів лобісту, близькому до оточення Трампа, щоб купити "Північний потік-2", російський газопровід. І знову ж таки, це те, на чому ці інвестори зможуть збагатитися лише за умови, що війна завершиться, а Сполучені Штати знімуть свої санкції.Ще один близький соратник Трампа веде переговори про придбання частки в російському арктичному газовому проєкті. Отже, це те, що отримують друзі-мільярдери Трампа. Але що отримує Україна? Нічого. Ця угода зраджує Україну. Насправді, вона вимагатиме від України віддати росії територію, яку вона навіть зараз не контролює. Вона надає амністію за всі воєнні злочини, які скоїв путін. Вона не створює реальних гарантій безпеки для України в майбутньому.Ця "мирна" угода — катастрофа для України, але вона відверто показує, наскільки хитрий володимир путін. Він знає, як підійти до Дональда Трампа та Стіва Віткофа, підкупити їх, підкупити їхніх друзів, робити послуги для їхнього мільярдерського оточення. І якщо зробити це, тоді вони готові продати українську безпеку, європейську безпеку та американську національну безпеку.Це жахлива угода для України, але дуже вигідна угода для Трампа та його друзів-мільярдерів, Віткоффа.Останній Капіталіст | MonoBase | Співпраця по рекламі
👁 187 25-11-23 19:13
Якщо ви не прислухались до нашої поради не читати новини — ви нічого не пропустили.Відбулось все за алгоритмом попередніх зустрічей: абсолютно неприйнятні умови рф зразка "мінськ-2022" → шквал емоцій Дональда Трампа та його адміністрації в бік України, короткі терміни для підписання, тиск лише на українську сторону → Європа вписується за Україну, проводяться консультації → зустріч української та американської сторони → початок роботи над новим проєктом, нормалізація відносин → рф зливається з мирного договору (очікуємо).В мережі з'явився новий проєкт договору, розроблений європейськими партнерами, проте майже аналогічний план був розроблений в серпні цього року, коли Дональд Трамп говорив про черговий "peace deals", без попереднього cease fire. От якраз тоді європейці й вимагали змінити послідовність і добитись спочатку припинення вогню, а потім мирного договору. Тоді план був представлений президентом Фінляндії Стуббом і містив 12 пунктів. РФ відповіла на мирні пропозиціями ударами по Києву (28.08) та Дніпру, Павлограду й іншим містам (30.08). Європейський проєкт не буде прийнятним для росії, тому не варто очікувати завершення війни, зніміть рожеві окуляри.Прихильність до президента Зеленського та підтримки постачання зброї в Україну серед республіканців дедалі зростає, про це писали WSJ. Таким чином дії Трампа зробили колапс не тільки в Україні чи Європі, а й всередині США. Ряд конгресменів виступили із заявами, які дають ясність стосовно походження цього "мирного плану", а саме Кремль, Москва. Вже сьогодні можна стверджувати, що основну хвилю тиску на Україну стримано, вкотре дивуємось, що тиск спрямовується одним з найбільших партнерів саме у нашу спину, а не очевидного противника у вигляді рф. Цього разу обійшлось без зупинки допомоги як це було у липні, проте передумови вже були.На жаль, такі атаки з Кремля відводять увагу з Покровського та Запорізького напрямку, де росія продовжує наступ, тим паче знижують бажання українців долучатись до зборів, мовляв "от-от підпишуть договір і війна закінчиться".
👁 503 25-10-04 08:37
⚡️Уражено низку важливих об'єктів та цілей агресора⚡️У ніч на 4 жовтня 2025 року підрозділи Сил оборони України завдали удару по підприємству «Кіришінефтеоргсинтез» (м. Кіриші, Ленінградська область, рф). На об’єкті зафіксовано вибухи та пожежу. Результати ураження уточнюються. Кіришський нафтопереробний завод є одним із найбільших НПЗ на території країни-агресора. Його річна потужність — 18,4 млн тонн переробки нафти в рік.⚡️Також, в районі Онезького озера (Республіка Карелія рф), пошкоджено малий ракетний корабель «Буян-М». Ступінь збитків з’ясовується.⚡️Окрім того, Сили оборони уразили у Курській області радіолокаційний комплекс «Гармонь» та транспортно-заряджаючу машину зі складу ОТРК «Іскандер».⚡️Разом з тим, завдано удару по командному пункту 8 армії збройних сил противника, що дислокується на тимчасово окупованій території Донеччини. Ціль уражено. Результати уточнюються.Сили оборони України продовжують системну кампанію зі знищення військових об’єктів рф та послаблення її військово-економічного потенціалу, зокрема в частині логістики, забезпечення пально-мастильними матеріалами, боєприпасами та озброєнням.⚡️Далі буде… Слава Україні!🇺🇦🇺🇦🇺🇦
👁 334 25-09-25 12:08
по Гончаровскомунаписало мне за сутки много разных людей с разными сообщениями по этой теме. некоторые скидывают фото этих самых укрытий, которые ничего общего с укрытиями конечно не имеютфото публиковать не буду, потому что если вдруг это реальная информация - это уже будет лишняя информация в чужие глазапару недель назад в качестве подтверждений слов Главкома в сеть закидывали фото "подземных городов"получается, "подземные города" вчера кого-то не спасли? а сегодня снова под атакой Чернигов, и противодействием практически во всей области не пахнет сновачто делать то будем? Господин Шаповалов назначен командующим с июня 2025 года. сколько времени нужно, чтобы навести порядок в Гандурасе?господин Сырский уже реагировал на эти ситуации, случаи всё равно повторяютсякто теперь должен отреагировать, чтобы такие ситуации не повторялись и кто-то наконец-то занялся противодействием дронам в Черниговской области?президента ждём с Нью-Йорка?а тут точно президент должен лично этим заниматься?кстати, а какие были выводы предыдущих замечательных комиссий после аналогичных случаев, где можно эти выводы почитать и увидеть результаты?кто был наказан? а кто не был? и самый главный вопрос: а почему?
👁 128 25-08-09 09:06
Українці захищають своє. Навіть ті, хто з Росією, знають, що вона чинить зло. Звісно, ми не дамо Росії нагород за зроблене. Український народ заслуговує на мир. Але всі партнери мають розуміти, що таке достойний мир. Цю війну треба закінчувати, і Росія має її закінчити. Росія її почала та затягує, не слухаючи ніякі дедлайни, і саме це проблема, а не щось інше. Відповідь на українське територіальне питання є вже в Конституції України. Відступати від цього ніхто не буде і не зможе. Дарувати свою землю окупанту українці не будуть. Україна готова до реальних рішень, які можуть дати мир. Будь-які рішення, які проти нас, будь-які рішення, які без України, – вони одночасно і рішення проти миру. Вони нічого не дадуть. Це мертві рішення, вони ніколи не спрацюють. А нам усім потрібен реальний, живий мир, який люди будуть поважати. Ми готові разом із Президентом Трампом, разом з усіма партнерами працювати заради реального, і головне, тривалого миру – миру, який не розвалиться через бажання Москви. Я дякую всім нашим людям за те, що ми разом. Україна є. Дякую всім нашим воїнам за те, що ми зберегли незалежність. Стійте міцно. Це наша земля, ми – це Україна. Слава Україні!
👁 255 25-06-29 05:34
❗️ У ніч на 29 червня 2025 року російські окупанти вкотре завдали масованого ракетно-дронового удару по Україні із застосуванням ракет різних типів та ударних БпЛА.Усього – понад 500 повітряних цілей!До відбиття масованої атаки було залучено усі наявні засоби Сил оборони, які можуть працювати по засобах повітряного нападу противника. Вкотре продуктивно відпрацювала авіація Повітряних Сил, зокрема літаки F-16, пілоти яких знищили десятки "шахедів". Робота українських винищувачів є вкрай небезпечною та ризикованою, як при ударах по наземних цілях противника, так і під час відбиття повітряних атак. Але попри все, наші льотчики героїчно виконують бойові завдання, досягаючи максимальних результатів.На жаль, нині маємо ще одну болючу втрату. Цієї ночі, відбиваючи масований повітряний напад противника, на літаку F-16 загинув льотчик 1-го класу підполковник Максим Устименко, 1993 року народження. Пілот застосував увесь комплекс бортового озброєння, збив сім повітряних цілей. Під час відпрацювання останньої – його літак зазнав ушкоджень і почав втрачати висоту. Максим Устименко зробив усе можливе, відвів машину від населеного пункту, але катапультуватись не встиг... Загинув, як Герой! Щирі співчуття родині Максима...✈️ Вічного польоту, брате, ти зробив усе, що міг!..
👁 189 25-05-19 13:31
А хто це тут у нас на фото? Ви ж знаєте цього дядьку. Він ходить по ефірах і розказує як влада все неправильно робить. Коментує все: від роботи ППО, до виборів в Бразилії. Багаторічний депутат від БЮТ і колишній міністр з питань ЖКГ, Олексій Кучеренко. І ось саме завдяки пану Кучеренку, кияни після ворожої атаки сидять без газу, в тому числі на Салютній.Тепер детальніше. Це дуже важливо. В місті Києві масово не підключають будинки після ракетних обстрілів рашистських пидорів до газопостачання. А все через прийнятий з його подачі разом з міністром енергетики Галущенком новий регламент обслуговування газових систем. В результаті маємо штучно створену монополію. Право на підключення віддали одній фірмі на всю країну під назвою «Спецгаз», яку контролює нардеп-бютівець Кучеренко. В результаті цього схематозу, кожен житель повинен зі своєї кишені додатково викласти по 1000 грн., і це після того як його будинок обстріляли рашисти. Чим взагалі думають в Кабміні, коли приймають такі правила?Міністерство енергетики видало наказ №402 «Про затвердження правил технічної експлуатації систем газопостачання». Даним наказом енергетики зобовʼязали трубочистів створювати програмне забезпечення, та ще й захищати його на рівні державної таємниці (для тих хто в темі - вимагають наявності у субʼєктів господарювання інформаційно-комунікаційну систему (ІКС), на яку побудована комплексна система захисту інформації (КСЗІ). І дали на цю всю кухню два місяці, хоча спеціалісти з цього профілю прогнозують, що розробка і отримання всіх цих документів займає в кращому випадку термін до року.А ще через місяць ВР прийняла закон, яким взагалі унеможливлює отримання тих документів (атестату КСЗІ), оскільки порядок профілю безпеки тепер має розробляти вже саме Міністерство енергетики. Ну а Міністерство не поспішає ані розробляти новий порядок, ані перехідний період для виконання своїх вимог.І все тому, що зараз на ринку працює тільки один учасник, адже всі документи він дивом отримав заздалегідь, ще до нових правил. А отже у нього наразі повна монополія. І можливим це стало, бо цей "Спецгаз" контролює нардеп Кучеренко, «головний» експерт з ЖКГ, енергетики, газу і т.д., який, за свідченнями очевидців, не вилазить з Міністерства енергетики і лобіює інтереси свої фірми.Тепер і ви чекайте, коли Кучеренко прийде до вашої оселі і відключить газ, тож відкладіть йому тисячу гривень.