Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Профайлинг + психология с Ольгой Колобовой
Додано 14 лип 2024

Профайлинг + психология с Ольгой Колобовой

@PrPs_Kolobova
Кількість підписників: 2 102
Фото: 279
Посилання: 27
Опис:
Вітаю! Я - Ольга, дипломований психолог, профайлер та майстер НЛП. Для запису на консультацію або терапію звертайтесь за номером: +38067-407-00-53 (Telegram, Viber, WhatsApp). Рада допомогти! Для подяки за канал: https://base.monobank.ua/3iVtx75itPrQnu

👥 Кількість підписників

2 102
Середній/День:: -1
Середній/Тиждень:: -4
Середній/Місяць:: -17

👁️ Середній перегляд на повідомлення

943
Середній/День:: 1,530
Середній/Тиждень:: 586
ERR: 44.86%

📊 Кількість повідомлень на день

0.4
Останній день: 0
Середнє за тиждень: 0.1
Середнє за день: 0.4

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

❤️АСЕРТИВНА ПОВЕДІНКА. Ч.4. ПЛЮСИ ТА ПЕРЕВАГИ АСЕРТИВНОЇ ПОВЕДІНКИ❤️ Якщо ще лишились сумніви щодо величезної кількості плюсів асертивної поведінки, давайте розглянемо 🔟 переваг, які ви отримаєте при вбудові у своє життя цієї моделі взаємодії з людьми. 1️⃣ Покращення комунікації та взаємовідносин з оточуючими. В першу чергу досягається через те, що у спілкуванні у вас мінімізується та, з часом, зникає потреба маніпулювати, ви навчаєтесь спокійно проходити конфліктні ситуації. Окрім того, зменшення власної жертовності чи агресивності на неусвідомленому рівні покращать ваше ставлення до людей. Ну а люди, в свою чергу, це відчують та побачать. 2️⃣ Екологічне досягнення своїх цілей. Впевнений рух супроводжується хорошою комунікацією та взаємодією з оточуючими. Ви частіше робите вибір, який дає вам перевагу, можете його пояснити та відстояти. 3️⃣ Профілактика емоційного вигорання. Через накопичення незадоволення, негативних емоцій, пригніченості, невирішених конфліктів ми починаємо відчувати емоційну втому, посилюється стрес, підвищується ризик емоційного вигорання. Асертивність допомагає вирішувати конфлікти, балансувати у ситуаціях вибору себе або інших, зменшуючи емоційне напруження.4️⃣ Підвищення впевненості у собі. Обираючи себе, захищаючи себе, напрацьовуючи якомога більше ефективних інструментів, ви невпинно будете формувати якісне самосприйняття, укріплювати повагу до себе, розуміти, що ви вмієте взаємодіяти ефективно, без власних жертв та руйнівної агресії. 5️⃣ Укріплення та захист особистих кордонів та меж. Чи можна це робити на агресії? Так. Навіть більше – без певної долі агресії це неможливо. Як і у багатьох ситуаціях, «ліки від отрути відрізняє доза». Від надлишку агресії будуть наслідки. А от асертивний захист «побічних ефектів» не має. Ви захищаєте свої інтереси без шкоди іншим, без почуття провини та сорому. 6️⃣ Розвиток психологічної та емоційної стійкості та витривалості. Навички асертивної комунікації допомагають нам вирішувати неоднозначні (конфліктні) ситуації, а не нехтувати ними, не користуватись стратегією уникнення, не затискати та не капсулювати емоції. На заміну емоціям приходять думки, пошук варіантів, навички розв’язування різних ситуацій що, в свою чергу, є запорукою емоційної стійкості. 7️⃣ Зниження стресу та тривожності. Одними з головних умов роботи над тривожністю та стресом є підвищення впевненості у собі та контроль над різними ситуаціями. А точніше розуміння, що я можу впоратись з різними ситуаціями. Дії допомагають впливати на емоційний стан. Кількість позитивних, екологічних інструментів збільшують опору на себе. 8️⃣ Розвиток адаптації та гнучкості. Асертивність, як додатковий інструментарій, розширює для вас поле дій. Чим більше вибір, тим більше свободи дій, реакцій, моделей. В свою чергу, розуміння, що я можу у різних ситуаціях по-різному і дає гнучкість та адаптабельність, які дозволяють впевнено рухатись по життю. 9️⃣ Допомагає розвинути власну харизму. До сильної, впевненої та водночас доброї людини виникає почуття поваги. Таку поведінку хочеться брати за приклад. Тому, розвиваючі асертивність, готуйтесь ловити погляди оточуючих, в яких здорова цікавість, повага та захоплення точно будуть присутні. 🔟 Хороше, якісне, здорове спілкування гарантовано підвищує загальний рівень відчуття щастя та задоволення від життя, адже спілкування – надважлива його частина, навіть за умови стрімкого технічного прогресу!Сподіваюсь, бажання та намір опанувати асертивну поведінку укріпилось. Розмірковуйте🧠, плануйте✍️, дійте💪. Що частіше ви будете використовувати цю навичку, то впевненіше будете себе почувати у взаємодії з оточуючими та взагалі у житті. 🫶«Спілкування – людське спілкування – це ключ до особистого та професійного успіху». Пол Дж. Мейер🫶 💙💛Всім нам – покращувати якість свого життя за допомогою ефективних знань та інструментів 💙💛
❤️АСЕРТИВНА ПОВЕДІНКА. Ч.3. 10 ПРАВ ОСОБИСТОСТІ❤️Американський психотерапевт Мануель Дж. Сміт, спираючись на потужний власний професійний досвід, детально розкрив тему асертивності у своїй книзі📚 «Тренінг впевненості у собі». У книзі автор виділяє 1️⃣0️⃣ основних прав людини❗️, спираючись на які кожен може працювати над навичками асертивної поведінки. Давайте розглянемо цю десятку, гадаю, вона додатково наштовхне вас не певні думки та погляди. ☝️Отже, ви маєте право:1️⃣ самостійно оцінювати та судити свою поведінку, думки, емоції ТА брати повну відповідальність на себе за їх наслідки. Це правило є основою внутрішнього стриженя. Без відповідальності не працює. Чесність тут також надважлива. 2️⃣ не виправдовуватись та не вибачатись ЯКЩО ви об'єктивно не зробили нічого поганого іншій людині, не образили, не нанесли шкоду як своїми діями, так і бездіяльністю. 3️⃣ не брати на себе відповідальність за чужі проблеми. Не бути рятувальником для маніпулюючих жертв, які охоче перекладають на інших те, з чим можуть та мають впоратись самостійно – корисне право особливо для тих, хто не вміє казати «ні».4️⃣ змінити свою думку. Ви маєте право на гнучкість. Як раз реагувати активно на нову інформацію, ситуації, бути адаптабельним – абсолютно нормально. Тільки подібні зміни мають бути вами обґрунтовані, а не щось на кшталт «сусідка сказала». 5️⃣ помилятись та нести відповідальність за свою помилки. Слово «помилка» взагалі, на мою особисту думку, можна замінити на «досвід». А він, в свою чергу, різний але завжди є невід’ємною складовою життя. Але й відповідальність на вас. 6️⃣ казати «я не знаю». Це – нормально. Пізнавати, вчитись, розвиватись – ось у чому зріст, який без в певні момент «не знаю» неможливий.7️⃣ бути незалежним від доброзичливості інших та від їх гарного ставлення до вас. Це правило – захист від маніпуляторів, які вдаються до штучної доброзичливості або отримати від вас користь. 8️⃣ приймати нелогічні рішення. У кожного своє бачення, власна картина світу. Ваші тактика та стратегії не мають бути зрозумілими усім оточуючим, але мають бути працюючими для вас та не шкодити іншим. 9️⃣ казати «я не розумію». Це право схоже з п.6. Абсолютно нормально не розуміти думки, поведінку, мотиви інших людей та прямо про це говорити, уточнювати, обговорювати, просити пояснити, адже, відповідно до п.8, у кожного своя логіка. 🔟 казати «мене це не цікавить». Ви не маєте проявляти повну зацікавленість до усього та до кожного. Це право дає розуміння, що не треба завзято намагатись бути хорошим та терпіти або давати згоду на те, що вам не потрібно. 🤔На перший погляд, певні з цих правил доволі суворі по відношенню до інших людей, ❗️але❗️ вони є нерозривною частиною основної концепції асертивності: ✍️ ви маєте право на відстоювання своїх позицій, але при цьому несете повну відповідальність за свою поведінку та збереження екології спілкування! Суть асертивності у відстоюванні себе не порушуючи кордонів інших людей, не стаючи при цьому холодною жорсткою особою, адже це вже про агресію😡. Також ряд прав дають нам розуміння, що ми не можемо та не мусимо бути ідеальними🙃, натомість, сміливість зізнаватись у тому, що ми щось не знаємо, не розуміємо, не поділяємо думку, змінити своє ставлення і т.д. – корисні навички, які притаманні дорослій особистості та є складовою розвитку та прогресу💪. 🫶«Не будь занадто солодким – як би тебе не з’їли, не будь занадто гірким – як би тебе не виплюнули». Східна мудрість 🫶💙💛Всім нам – завжди залишатись людьми по відношенню до себе та до оточуючих💙💛