Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Погода від Наталки Діденко
Додано 27 чер 2021

Погода від Наталки Діденко

@PohodaNatalka
Кількість підписників: 8 991
Фото: 1,950
Відео: 40
Посилання: 50
Опис:
Прогноз погоди - завжди
Джерело

Погода від Наталки Діденко | Так не хочеться писати про морози - напишу, де завтра буде тепло)31-го...

Логотип телеграм спільноти - Погода від Наталки Діденко Погода від Наталки Діденко @PohodaNatalka
8 050 Охват/переглядів 2026-01-30 10:36 Повідомлення №3630
Так не хочеться писати про морози - напишу, де завтра буде тепло)31-го січня - січень завтра завершується! - на Луганщині, Донеччині, Запоріжжі та в Криму денна температура повітря становитиме +1+5 градусів.Щоправда, така тепла погода супроводжуватиметься там дощем, мокрим снігом та сильним штормовим вітром. Тому це тепло не можна назвати аж таким комфортним.У суботу новий потужний антициклон із півночі витіснятиме поступово ці вологі циклонічні залишки з території України, щоб лобіювати свої морозні інтереси. Карта внизу.Тому в суботу в більшості областей України вже пануватиме морозна погода з максимальною температурою повітря вдень -6-10, на півночі та заході -7-12 градусів.Вітер північно-східного напрямку буде рвучким, часом із штормовими поривами. Ви ж розумієте, що вітер істотно посилить відчуття холоду... Сніг та мокрий сніг пройдуть завтра у центрі (окрім Вінниччини), на півдні та на сході. На південному сході - переважно дощ.На заході, півночі України 31-го січня без істотних опадів.У Києві січень завершиться холодною погодою із нічною температурою повітря -14 градусів, денною -12 градусів.Далі в Україні морози посилюватимуться.Початок лютого буде дуже холодним, із нічною температурою повітря -20-28 градусів!Оскільки це вже друга хвиля холоду, нас важко чимось здивувати, а тим більше налякати.Утеплюємося додатково, не шукаємо винних серед комунальників, серед влади великої і маленької, не звинувачуємо північний антициклон та атмосферу. Від цього тепліше не стане.Ворог у нас і був, і є один - російський агресор.Організовуємо приватні осередки тепла, дзвонимо один одному, робимо спільне життя теплішим усіма можливими та розумними способами.