Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Погода від Наталки Діденко
Додано 27 чер 2021

Погода від Наталки Діденко

@PohodaNatalka
Кількість підписників: 8 991
Фото: 1,950
Відео: 40
Посилання: 50
Опис:
Прогноз погоди - завжди
Джерело

Погода від Наталки Діденко | Отже, недалеко - знову сильне похолодання в Україні.Завтра фактично єд...

Логотип телеграм спільноти - Погода від Наталки Діденко Погода від Наталки Діденко @PohodaNatalka
7 570 Охват/переглядів 2026-01-28 12:57 Повідомлення №3626
Отже, недалеко - знову сильне похолодання в Україні.Завтра фактично єдиний теплий день з найближчої перспективи - скрізь відлига і опади, мокрий сніг або дощ.Із 30-го січня почне поступово тиснути-відтісняти атлантичну вологу і тепліше повітря потужний антициклон.Південь та південний схід протримаються найдовше з теплішою погодою, проте з 1-го лютого скрізь переважатиме в Україні холодна чи дуже холодна погода.З цифрами буду поки акуратніше. І, будь ласка, не кидайте мені у коментарях таблиці та цифри з ваших гаджетів - я в курсі) І хотіла б ще раз нагадати, що будь-який гаджет містить одне джерело, одну прогностичну модель, тоді, як синоптики розглядають дуже багато професійних (професійних) прогностичних моделей і вони часто містять мало спільного із красивими картинками з телефону.Так ось.29-го січня повсюди в Україні - мокрий сніг та дощ.Температура повітря і вночі, і вдень близько нуля або невеликі "плюси", у південній частині +4+7, в Криму +7+14 градусів.30-го січня почне холоднішати на півночі, а 31-го січня - 1 лютого холодне повітря пошириться практично повсюди. Пік морозів, за попередніми прогнозами, прийдеться на 1-3 лютого, нічна температура повітря може досягати тими днями, тобто, ночами, -15-24 градусів, у північній частині, можливо, і нижче.Прогнози щоденно буду уточнювати.Завтра, в четвер, ще буде тепло, тому якраз час подумати-підготуватися, як додатково утеплитися і як уникнути негативних наслідків сильних морозів.Ми маємо вже необхідний досвід, будемо його використовувати і ділитися - бо лише разом тепліше)На фото внизу - крихітна кав'ярня нашого дому із столиками надворі, які стоять всю зиму, навіть у сильні морози.І людей не бракує коло них)