Джерело
Подбай про себе | Якщо ви виявили у себе ознаки емоційного вигоряння, то перше, що потрі...
421 Охват/переглядів
2026-03-09 16:26
Повідомлення №17074
Якщо ви виявили у себе ознаки емоційного вигоряння, то перше, що потрібно зробити, - це зізнатися собі в тому, що ви не всесильні, у вас не 6 пар рук, щоб все встигати, і так, ви проста людина, яка може втомлюватися, а не «позитивний чоловічок», який заряджає всіх і кожного своєю невгамовною енергією нон-стоп. А далі:🧩Дотримуйтесь режиму сну🧩Систематизуйте прийоми їжі (якщо звикли не звертати увагу на почуття голоду або в запалі ентузіазму, можете його не помічати, ставте нагадування на телефоні). 🧩Пийте воду.🧩Намагайтеся ввести в своє життя кардіотренування.Знову зазнавши стрес, спробуйте зробити дихальні вправи.🪷Наприклад, вправа «4—7—8». Видихніть ротом. Закрийте рот і вдихайте носом повітря, доки не дорахуєте до 4. Затримайте дихання, доки не дорахуєте до 7, і 8-й рахунок знову видихніть ротом.)Запишіться на масаж. Доведено, що допомагає знижувати рівень гормону стресу кортизолу.Поговоріть про свій стан із тим, кому довіряєте, — зі спеціалістом чи добрим другом.І пам'ятайте, що емоційне вигоряння - це стан, проти якого в жодної людини немає імунітету. Тому не звинувачуйте себе, якщо ваша енергія раптом зникла.Почніть допомагати собі якомога раніше і більше не змушуйте себе працювати на зношування.