Джерело
Подбай про себе | Ви знаєте, що ми охоче спілкуємося в коментарях та завжди раді зворотн...
682 Охват/переглядів
2026-01-18 16:17
Повідомлення №16823
Ви знаєте, що ми охоче спілкуємося в коментарях та завжди раді зворотному звʼязку. І так, ми маємо певну свою думку на багато питань, яка може не співпадати з вашою і це круто, бо дає основу для діалогу. Ми не істина в останній інстанції, бо навіть наукові факти змінюються щодня. Колись вважали, що Земля плоска і то була істина. Але чи була вона істиною?Ми не в росії, де не має плюралізму думок. Проте є плюралізм думок, а є прихована агресія, направлена на самоствердження та знецінення інших.Сьогодні зіштовхнулися з коментарем поділу на адекватних батьків, якщо вони купили нерухомість закордоном, і відповідно неадекватних, які не купили, живуть при цій владі та «чекають на химерну «перемогу». Дякуємо вам, що 99,9% наших підписників з нами на одній хвилі. Підкреслюємо, що ніколи не дозволимо проявляти до себе хамство чи пасивну/активну агресію. І дуже дякуємо всім тим, хто відгукнувся на пост вище та розповів, чому ви з нами 😍🤗Радіємо мати так багато людей на спільній хвилі та з однаковими цінностями та світосприйняттям 😍