Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Подбай про себе
Додано 14 лип 2024

Подбай про себе

@PodbayProSebe
Кількість підписників: 4 105
Фото: 11,800
Відео: 3,830
Посилання: 1,340
Опис:
У складні часи ми часто забуваємо про себе, але наше виснаження не допоможе нікому. Подбай про себе! Ти - важлива! Питання співпраці @marina_p_l e-mail: [email protected] Підтримати канал https://send.monobank.ua/8CiB7PZPYB
Джерело

Подбай про себе | ​❤️Подбай про себе: три роки простору турботи й сили 😘Останні роки бул...

Логотип телеграм спільноти - Подбай про себе Подбай про себе @PodbayProSebe
495 Охват/переглядів 2025-04-11 17:06 Повідомлення №13818
❤️Подбай про себе: три роки простору турботи й сили 😘Останні роки були надскладними. Ми часто чуємо або самі вживаємо фразу: «Нормально відчувати себе ненормально — це теж нормально». Бо справді, ми живемо в умовах війни, коли зима триває довше, ніж має, а весну — чекаємо не лише на календарі.Але ми — українці. І навіть у найтемніші часи в нас зʼявляються меми, які влучають у серце, піднімають настрій, допомагають триматися. Водночас кожен і кожна з нас сприймає ці жарти, ці події, ці новини по-різному. І в потоці емоцій — десь народжується хейт, десь — напруга чи втома. Це нормально. Бо ми всі — живі. Ми втомлені, але не зламані. І так, іноді діємо з емоцій, не думаючи, що буде далі. І в цьому теж — наше людське.Три роки тому ми з прекрасними Мариною та Ольгою, розуміючи виклики, які стоять перед психічним здоров’ям і те, що саме жінки мають високий ризик розвитку станів-наслідків психологічного травмування, обʼєднали зусилля — і створили платформу «Подбай про себе». Простір турботи, сили й натхнення для жінок. Без пафосу. Просто — щоб було місце, де можна поговорити чи запитати про те що болить.Щодня вже три роки ми безкоштовно публікуємо підтримувальні матеріали, які базуються на наукових дослідженнях, міждисциплінарному підході, українському та міжнародному досвіді. Ми подаємо це просто, легко, не «напрягаючи» — бо нам важливо, щоб вам справді стало легше.Ми не були ідеальними. Але були справжніми. Ми писали сотні слів підтримки. Ділилися власними думками, відкривали нові ранки разом. Переживали тривоги. Спілкувалися у моменти, коли мовчання важило більше за слова.І щодня нагадували одна одній, що ми — важливі. Що варто берегти себе. І не витрачати сили на те, що завтра вже не матиме значення.Дякуємо, що ви з нами 💛P.S. У нас ще багато ідей для вас. Але часом його так складно зловити. Проте ми точно одного дня його спинимо — і об’єднаємо зусилля й на інших фронтах. Безмежно вдячні, що ви з нами. Лише з вами ми стаємо кращі. Залишайтеся поруч — і розкажіть про нас друзям.