Джерело
Під ДахОМ🕉 ВСЕСВІТУ🔆 | Вчора прийшла листівка. Від мого сина й його дівчини. Вони відпочивали...
19 Охват/переглядів
2025-07-05 11:14
Повідомлення №1082
Вчора прийшла листівка. Від мого сина й його дівчини. Вони відпочивали на Північному морі і відправили мені дуже красиву з фото і чудовими словами, це було так мило. І я зависла..Згадала, як багато років тому, ще коли ми зустрічались з моїм колишнім чоловіком, я прийшла вперше до його мами. Купила їй на ринку шаль. На останні гроші. Вибирала довго — хотіла, щоб вона відчула моє тепло. А вона тоді просто взяла й відклала її вбік.Тоді в мене щось всередині ніби змерзло. Я довго носила в собі те відчуття… знаєш, коли ти стараєшся, а твоя ніжність падає, як пір’їнка на холодну плитку.І от вчора… Листівка. Син і його дівчина. А в ній — слова. Теплі. Живі. Вдячні.І я вже в іншій ролі. Тепер моя черга, як мами.Я відчула, як цей старий вузлик всередині розв’язався. Наче щось відтануло. І раптом я пробачила ту жінку. Зрозуміла її. Можливо, тоді їй було погано. Не буває поганих людей — бувають люди, яким болить, у яких закрите серце.Можливо сьогодні нам треба підтримати відкрите серце і сказати щось більше, ніж просто «дякую» Бо в якийсь день… усе повертається.Люблю. Іра🪽P.S. На фото мій син і його дівчина, це була наша перша зустріч