Джерело
Перещепине | Минув тиждень з прохання до мешканців громади щодо висвітлення проблем...
847 Охват/переглядів
2024-10-06 13:28
Повідомлення №1778
Минув тиждень з прохання до мешканців громади щодо висвітлення проблем які необхідно вирішити чи які потребують уваги керівництва громади.Небагато мешканців відгукнулися на це прохання, чи то зневіра до того, що ці питання не вирішаться чи якісь інші причини.Прошу керівництво громади звернути увагу на побажання мешканців, тим більше, що в місті відкрито "ОФІС ВІДНОВЛЕННЯ І РОЗВИТКУ", сподіваюсь, що це не голослівний вираз, а спонукання до дії.І в найближчий час ми почуємо від керівництва громади відповіді на порушені питання, або плани щодо вирішення цих проблем (і озвучити може не тільки голова, а і його заступники і старости). Я ж сподіваюсь, що міський голова не все на собі замкнув, у нас є й інші представники з керівництва громади, що мають право висловити свою думку з того чи іншого питання.Окреме прохання і до керівниці "Школи мистецтв" - Пред Олени Павлівни, та заступника міського голови Погорілої Ніни Степанівни - в одному з коментарів дівчина на ім'я - Анастасія Штокало висловила бажання БЕЗКОШТОВНО, один раз на тиждень проводити заняття з арт-терапії - єдина проблема - це місце проведення і канцелярські засоби (фломастери, папір, тощо).Начебто дівчина зверталася і до міського голови, на початку його кадегції, але відповіді не почула.Тож може з цього і варто розпочати відновлення, Олено Павлівно?Сподіваюсь, що Ваш вислів на фото біля назви Офісу скаже сам за себе і доведе, що це не порожні слова.Отже, які проблемні питання були озвучені мешканцями громади:1. Укриття в школах, харчування учнів.2. Забезпечення дровами багатодітних сімей і сімей військовослужбовців.3. Вивіз сміття в приватному секторі.4. Відсутність аптек в селах.5. Розбиті дороги і відсутність транспортного сполучення з таких сіл (Керносівка, Ганнівка, Орілька, Шандрівка) до м. Перещепине.6. Проведення занять з арт-терапії (написано вище).Нагадую, що ці питання озвучено в обговоренні (загальний чат).Звісно, проблем більше і деякі потребують суттєвих фінансових вкладень, але є питання, які не вирішуються через простий людський фактор і відсутність комунікації, як зі сторони керівництво громади з мешканцями, так і через пасивність мешканців і не бажання звертатися за допомогою).Дякую тим, хто знайшов час і бажання озвучити проблеми, якщо у когось ще є якісь питання і проблеми, то озвучуйте їх, Чи то безпосередньо в міській раді, чи при спілкуванні з депутатами, старостами, або на сторінках місцевих інтернет-сторінок.Сподіваюсь, що керівництво громади прочитає цей допис і відреагує своїми коментарями, діями на озвучені проблемні питання.Всім миру і добра!Слава Україні!