Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Перещепине
Додано 14 лип 2024

Перещепине

@Pereshpynye
Кількість підписників: 3 255
Фото: 2,130
Відео: 241
Посилання: 324
Опис:
Актуальні новини та оголошення запропонувати: @Pereshpynye777 Facebook: https://m.facebook.com/groups/176194603602261/?ref=share Instagram: https://www.instagram.com/pereshchyne?igsh=MWlncGFjc3d1Z3g1OA==
Джерело

Перещепине | Доброго дня. Обіцяв інформувати громадськість про кримінальну справу,я...

Логотип телеграм спільноти - Перещепине Перещепине @Pereshpynye
1 600 Охват/переглядів 2024-09-10 14:46 Повідомлення №1675
Доброго дня. Обіцяв інформувати громадськість про кримінальну справу,яка була відкрита по бомбосховищах. Але почну з іншого. Нещодавно мої діти принесли додому собачку,яка залишилася жити у мене в дворі. Ми вирішили її стерилізували, та звернулися в вет. аптеку напроти автостанції. Там раз на два тижні приїжджають спеціалісти, та проводять стерилізацію тварин. Так от , за процедуру стерилізацію собачки я заплатив 1300гр. І мене рве від злості. Хочу нагадати всім, як рік потому Погоріла.Н. С. ( тоді ще нач.відділу ЖКХ) та Цвіркун , вимагали від депутатів проголосувати за виділення 200тис. грн на стерилізацію собак. А стерилізація однієї тварини в них коштувала 4тис.грн. Уявіть , скільки відкату отримали б за цю угоду ці талановиті керівники. В той час вони звинуватили мене,та ще декілька депутатів, що ми винні, в тому що розвелося багато безпритульних собак. Але ми просто не дали вкрасти під час війни. Пішли далі. Багато людей мене запитують про кримінальну справу по укриттях. Цвіркун зробив все , щоб вона зникла, але в правоохоронних органах залишилися ще порядні люди. Хоч на них і давило начальство, а ще цвіркун надав письмову заяву, в тому що громада не понесла збитків. Ви уявляєте, злодій який очолював цю злочинну діяльність, надав прокуратурі заяву,що потерпілих нема. Я , як депутат,і як представник мешканців нашої громади, написав заяву, щоб нас визнали потерпілими та ознайомили з матеріалами справи. Так от в справі є висновок товарної експертизи , де чітко прописано що товар не відповідає якості. А є ще економічна експертиза, де чітко прописано, що Перещепинській громаді нанесли збитки в розмірі 5. 4млн. грн. Тобто , Цвіркун зі Штепою крали, а укриття для дітей доводили до ладу батьки та вчителі за свій рахунок. Правда до суду справа все-таки дійшла,і перше засідання відбудеться 26.0924. Тільки шкода , що відповідати буде тільки Штепа,яка отримала копійки, а той покидьок, який повинен відповідати в суді, як і завжди уникнув покарання. Сподіваюсь так буде не завжди. А всі хто хоче ознайомитись з матеріалами справи,запрошую,можу зробити копії, так як ви всі є потерпілими,як і я. По можливості, буду і далі всіх інформувати. Всім добра.Валерій Галка