Джерело
Перещепине | Доброго ранку,дорогі друзі!По-перше,вітаю Вас зі святом ВОЗНЕСІННЯ ГОС...
3 700 Охват/переглядів
2025-05-29 10:56
Повідомлення №2509
Доброго ранку,дорогі друзі!По-перше,вітаю Вас зі святом ВОЗНЕСІННЯ ГОСПОДНЬОГО.ЗДОРОВ'Я, МИРНОГО НЕБА ТА ЯСНОГО СОНЕЧКА ВСІМ!!!🙏🙏🙏По-друге, хочу поділитися з Вами новиною.Вчора ввечері мені прийшла відповідь від керівництва нашої Громади на звернення до Гарячої Урядової Лінії на рахунок АЛЕЇ СЛАВИ ЗАГИБЛИХ ЗАХИСНИКІВ НАШОЇ ГРОМАДИ, так як мобільна Алея - це просто для "галочки", коли потрібно пропіаритись нашим керівникам про проведення заходу,а я все -таки хочу, щоб рідні,та й взагалі люди, могли в будь-який час прийти і подякувати тим, ХТО ВІДДАВ СВОЄ ЖИТТЯ ЗА НАС!Ми вже в такому віці, що не знаю, як буде завтра,а не буде нас - забудуть і наших дітей.У бюджеті, звичайно (передивилася ще раз),за АЛЕЮ ніхто і не згадував.Там на ЗСУ було виділено всього 1млн., та й то з сумнівами де-яких депутатів, чи доцільно їх використовують.Хіба, може,з закладених 22млн.700тис.собі на зарплатню та різні доплати,виділять.Ну то вже їх справи.Йде ЧЕТВЕРТИЙ РІК ВІЙНИ,МИНУЛО ВЖЕ П'ЯТЬ МІСЯЦІВ 2025року, але ніяких робіт по створенню постійної АЛЕЇ СЛАВИ я, наприклад,не бачу...Телефон Гарячої Урядової Лінії -1539(може ще комусь знадобиться).Дякую їм за швидку реакцію.Автор: Наталія Лисенкоhttps://www.facebook.com/groups/176194603602261/permalink/1372051757349867/