Джерело
Перещепине | Доброго дня! Дивлячись на цей треш в нашій громаді,я потехеньку замерз...
2 900 Охват/переглядів
2025-05-08 21:55
Повідомлення №2481
Доброго дня! Дивлячись на цей треш в нашій громаді,я потехеньку замерзаю. Сімʼї військових скаржаться на відсутність допомоги з сторони влади ОТГ, матері на відсутність нормального харчування для дітей в шкільних закладах. Цвіркун з Погорілою кричить, що немає грошей, але якщо уважно подивитися на закупівлі нашої громади на сайті Prozorrо, то наші діти повинні їсти червону рибу з ікрою, а громада повинна бути квітучим садом. Але кошти осідають в кішенях Чмоні та Медсестри. А піпл хаває ту лапшу, яку їм вішають на вуха в красивих відосиках в соц.мережах. Набридла вже ця ситуація з Алеєю Слави для загиблих героїв нашої громади. Нам кажуть що грошей немає,але вони пизд@ть. На ті відкати, які вони отримують від кожної закупівлі, можно було зробити багато добрих справ в громаді. Мені цікаво, створили нове КП Благоустрій для чого? Для відмивання грошей? Виділили багато коштів з бюджету,але вулиці та парки як завжди гребуть наші діти та вчителі 🤔. Де гроші Чмоня? Як каже пан Малихін- інформація для роздумів🤫. Всього найкоащого вам, мешканці нашої громади. 🙏Автор: Ксенія Крот