Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Перещепине
Додано 14 лип 2024

Перещепине

@Pereshpynye
Кількість підписників: 3 255
Фото: 2,130
Відео: 241
Посилання: 324
Опис:
Актуальні новини та оголошення запропонувати: @Pereshpynye777 Facebook: https://m.facebook.com/groups/176194603602261/?ref=share Instagram: https://www.instagram.com/pereshchyne?igsh=MWlncGFjc3d1Z3g1OA==
Джерело

Перещепине | Доброго дня! Дивлячись на цей треш в нашій громаді,я потехеньку замерз...

Логотип телеграм спільноти - Перещепине Перещепине @Pereshpynye
2 900 Охват/переглядів 2025-05-08 21:55 Повідомлення №2481
Доброго дня! Дивлячись на цей треш в нашій громаді,я потехеньку замерзаю. Сімʼї військових скаржаться на відсутність допомоги з сторони влади ОТГ, матері на відсутність нормального харчування для дітей в шкільних закладах. Цвіркун з Погорілою кричить, що немає грошей, але якщо уважно подивитися на закупівлі нашої громади на сайті Prozorrо, то наші діти повинні їсти червону рибу з ікрою, а громада повинна бути квітучим садом. Але кошти осідають в кішенях Чмоні та Медсестри. А піпл хаває ту лапшу, яку їм вішають на вуха в красивих відосиках в соц.мережах. Набридла вже ця ситуація з Алеєю Слави для загиблих героїв нашої громади. Нам кажуть що грошей немає,але вони пизд@ть. На ті відкати, які вони отримують від кожної закупівлі, можно було зробити багато добрих справ в громаді. Мені цікаво, створили нове КП Благоустрій для чого? Для відмивання грошей? Виділили багато коштів з бюджету,але вулиці та парки як завжди гребуть наші діти та вчителі 🤔. Де гроші Чмоня? Як каже пан Малихін- інформація для роздумів🤫. Всього найкоащого вам, мешканці нашої громади. 🙏Автор: Ксенія Крот