Джерело
Павло Авдокушин: інфраструктурний оглядач | На Подільсько-Воскресенському мосту в Києві активно будують ще один лі...
2 000 Охват/переглядів
2025-02-21 10:42
Повідомлення №3694
На Подільсько-Воскресенському мосту в Києві активно будують ще один лівобережний з'їзд з подальшим проїздом в бік Троєщини/Райдужного: https://www.youtube.com/watch?v=9bH3B0ulBlIМорози останнього тижня не стали на заваді дорожникам та мостовикам підрядника. Буряться і бетонуються палі для підпірних стінок виїзду нової дороги з Подільського мосту на трамвайний насип. Він має покращити ситуацію на незручному та аварійно небезпечному перехресті, де автівки під гострим кутом перетинають трамвайні колії. А також стати доробком на, сподіваюся, найближче майбутнє, коли дорогу уздовж лінії швидкісного трамваю розширять з обох сторін.Автомобільну частину тунелю під залізницею обладнали шумозахистом, трамвайну частину готують до цього. Добудували кілька підпірних стінок навколо тунелю. Готуються до монтажу накриття над тимчасовими сходами та пандусом з площі під трамвайною естакадою до платформи трамваю. Між тунелем та Центральною Садовою готують подушку під нову тимчасову дорогу. На довжину кількох сотень метрів вже частково провели заміщення болотяних ґрунтів на піщаний.Яскраво змінився і низовий насип прямого проїзду біля недобудованих тунелів метро на Троєщину. Тепер там суцільна піщана подушка від останньої опори (устійна №26) низової Подільсько-Воскресенської естакади, що плавно спускається майже до Центральної Садової і є основою другого технічного з'їзду. Завдяки ньому мають відкрити рух від аркової частини мостового переходу низовим проїздом до Центральної Садової і далі тимчасово через трамвайний тунель - до Троєщини/Райдужного.Подробиці всього, що я перелічив, і того, про що не згадав, - ви можете побачити та почути в відео-огляді.