Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Павло Авдокушин: інфраструктурний оглядач
Додано 14 лип 2024

Павло Авдокушин: інфраструктурний оглядач

@PavelAvdokushyn
Кількість підписників: 2 527
Фото: 1,830
Відео: 14
Посилання: 2,040
Опис:
ПАВЛО АВДОКУШИН: незалежний інфраструктурний оглядач. Україна. Огляди та новини будівництв та ремонтів соціально значущих об'єктів інфраструктури Канал: https://www.youtube.com/c/PavelAvdokushyn
Джерело

Павло Авдокушин: інфраструктурний оглядач | Фантастичне видовище сьогодні зафільмував вам на Новокостянтинівській ...

Логотип телеграм спільноти - Павло Авдокушин: інфраструктурний оглядач Павло Авдокушин: інфраструктурний оглядач @PavelAvdokushyn
1 800 Охват/переглядів 2025-02-19 20:58 Повідомлення №3693
Фантастичне видовище сьогодні зафільмував вам на Новокостянтинівській (Київ, Поділ). Там хлопці з групи компаній "RDS" так жваво заходилися розбирати аварійний шляхопровід над коліями, що я такої масштабної, ні, навіть точніше буде сказати, - повномасштабної демонтажної роботи не можу пригадати, певно, з часів Шулявки: https://www.youtube.com/watch?v=5Zgi5h6-mPQУявіть собі: за перший день від початку демонтажу балок зняли їх 15 штук! І могли б зняти ще більше, але все ж вирішили пригальмувати та обміркувати цей МЕГА-результат, щоб вже далі організувати цей процес і вдень, і вночі. От що означає три місяці чекати дозволу на початок робіт! 😉 Ну, звісно, і плюс розуміння, наскільки незручно стало людям об'їжджати перекриту мостову споруду, і прагнення якомога швидше відновити її. Доречі, як мені сказав підрядник, нові опори почнуть зводити ще до того, як всі 13 прогонів старого шляхопроводу буде повністю розібрано.Хоча балки розпочали знімати лише сьогодні вранці, але вже тиждень на прогоновій будові шляхопроводу сумлінно працюють два потужні гідромолоти. І за цей час встигли перетворити її на суцільне решето. Певно, приблизно на таке кожен українець хотів би перетворити одне головне місто однієї колишньої квазі-держави. Що ж, можемо подивитися на цю апокаліптичну картину і трохи екстраполювати її подумки в північно-східному напрямку по мапі. Це робиться для того, щоб максимально полегшити балки і зробити більш простим їхній демонтаж, перевезення та утилізацію. Нагадаю, що збудувати новий шляхопровід тут мають до кінця 2025 року. Але, такими темпами вповні можуть встигнути і значно раніше. Головне, щоб нові балки встигали мостовикам в потрібній кількості відвантажувати.