Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Pastoral Reflections | Oleksandr Savchuk
Додано 14 лип 2024

Pastoral Reflections | Oleksandr Savchuk

@PROSavchuk
Кількість підписників: 2 428
Фото: 98
Відео: 5
Посилання: 36
Опис:
🇺🇦 Роздуми пастора про Бога, Біблію, сім'ю, відносини, служіння, зростання, місію, життя, виклики, події 🇺🇲 Pastoral reflections about God, Bible, family, relationship, ministry, growth, mission, life, challenges, events
Джерело

Pastoral Reflections | Oleksandr Savchuk | Спостереження! В християнстві завжди є крайні консервативні та крайні ...

Логотип телеграм спільноти - Pastoral Reflections | Oleksandr Savchuk Pastoral Reflections | Oleksandr Savchuk @PROSavchuk
1 370 Охват/переглядів 2025-06-12 23:16 Повідомлення №152
Спостереження! В християнстві завжди є крайні консервативні та крайні прогресивні. 1. Між ними зазвичай велика відстань, конфронтація і несприйняття або взаємні насмішки. 2. Чимало крайніх прогресивних, це колишні крайні консервативні, які псіханули і пішли пізнавати "свободу", щоб доказати нарешті тим "законнікам і фарисеям", що вони тепер в повній свободі:) Можна відслідкувати географію та історію більшості "відірваних" і виявиться, що вони вихідці з дуже зарегульованих церков. 3. Чимало крайніх консервативних щиро тримаються своїх норм та правил, навіть не вміють їх аргументувати як Писанням так і взагалі, але роблять це для того, щоб не дай Бог "не оказаться в числі тих непослушних". 4. І одні крайні і інші крайні дуже люблять духовний світ та духовні прояви і керуються відкриттями, пророцтвами і емоційними переживаннями на межі духовного світу. І в такому випадку без твердої Біблійної основи відбуваються різні перекоси та чудасії. 5. Крайні консервативні дуже переймаються другорядними питаннями церковного життя, крайні прогресивні не переймаються взагалі нічим :) 6. Здоровий баланс і адекватна середина зберігає людей та церкви інколи навіть на ціле життя від неважливих питань, непотрібних розборок та шкідливих перекосів. Навіщо їздити обочинами, тротуварами і полями, якщо можна по рівній дорозі, з асфальтом і дорожніми знаками.?!П.С. мова йде виключно про КРАЙНІ позиції та КРАЙНОЩІ носіїв цих позицій. 1 Кор. 6:12: "Все мені можна, та не все на користь. Усе мені можна, та ніщо не повинно заволодіти мною."1 Кор. 10:23: "Все [мені] можна, але не все на користь. Усе [мені] можна, але не все будує."