Джерело
ППО Львівщини(резервна група) | Ніколи такого не було і знову сталося. Злі язики з Банкової кажуть, що...
18 300 Охват/переглядів
2025-08-20 18:07
Повідомлення №4862
Ніколи такого не було і знову сталося. Злі язики з Банкової кажуть, що в ОПі дуже незадоволені тим, що "забагато Залужного в інформаційному просторі через ту Угоду з Британією". Це була цитата. І це викликало настільки велике роздратування у когось на 4 поверху ОП, що Стефанчуку дана команда перенести на наступний тиждень чи на пізніше ратифікацію "Угоди про 100-річне партнерство між Україною та Британією", яку планували ратифікувати Угоду ВР у четвер 21 серпня. Якщо завтра не буде ратифікована ця Угода, як було раніше заплановано, то значить знову чиїсь ревнощі шкодять інтересам України. Ще раз, ратифікацію стратегічної Угоди між двома країнами, до формулювання якої причетний Валерій Залужний, хочуть перенести через дрібні амбіції якогось шоумена? От дуже цікаво що буде далі. До речі, буду чекати традиційної офіційної брехні, що перенесення ратифікації відбулося по іншим причинам, чи взагалі це в інтересах України. Ми ж вже таке бачили 29 січня 2024 року? Тоді прессек Зеленського заявив, що в е брехня і Залужного не звільняють. А вже за тиждень був оприлюднений Указ, який тоді підтвердив мою інформацію та те, що ОПа бреше. Як зараз вони будуть викручуватися?