Джерело
ППО Львівщини(резервна група) | Сім Tesla горять у районі Верден(Монреаль, Канада)- попередження жител...
6 100 Охват/переглядів
2025-03-29 10:12
Повідомлення №3998
Сім Tesla горять у районі Верден(Монреаль, Канада)- попередження жителям. Фешмоб звичайно по світу йде серйозний. Напевно треба після посилення покарання в США приймати закон про залучення флоту США до будь-якої спроби пошкодження тесли по світу?А якщо серйозно…Став технологічним олігархом, маніпулюєш медіа, сієш наративи відірвані від реальності, як от москва друг, Канада ворог, тиснеш на судову систему, ведеш себе як під@рас.Дивуєтеся, що в західних суспільствах можуть спалити все твоє коли так поводишся? Думаємо багато хто, глибше історії Європи далі 30 ліберальних останніх років і не читав. Право в Західних країнах йде від звичаєвого процесу. І ось коли щось відверто ламається. А мова йде не про ламання загального права на право власності. А про конкретну особу і його бізнес.Якщо це стає масовим явищем - це надлам системи. І хто в цьому винен? Як це зупиняти?Людина, яка ніколи не крала і не шкодила в своєму житті майну іншому, бере і палить теслу на продажній стоянці. І така далеко не одна. Більше того, тесли почали вже палити в Німеччині. В Німеччині, де ти не можеш слова поганого сказати іншій людині, бо тебе одразу засудять… Не морально засудять, а законодавчо. І поки продажі тесли катастрофічна падають по всьому світу, поки тесли палають вже в декількох країнах, українці все більше купляють їх для себе. Необучаємі. Але, можливо такий флешмоб дійде і до нас…